اقامت اسپانیا

اقامت تمکن مالی اسپانیا

تهران
  • تاریخ رفت :

  • تاریخ پایان :
  • ایرلاین :
  • نوع سفر :
  • مدت اقامت :
ردیف به مدت اقامت توضیحات
1
ردیف مدرک شرط
1
2
3
4
5
ردیف خدمت تعداد توضیحات
1
2
3
4
5
آقای آرمان
آقای محمودی
هتل ها و لیست قیمت ها دانلود پکیج تمکن مالی اسپانیا در نوع خودش بی نظیر است زیرا، این نوع اقامت به کسانی اعطا می شود که توان مالی قابل توجهی داشته و نیاز به اشتغال در کشور مقصد ندارند. عمده ترین تفاوت این روش ها این است که، در روش تمکن مالی، دریافت اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری ممکن است و شما ملزم به انتقال مبالغ زیاد بابت سرمایه گذاری و یا خرید ملک در اسپانیا نیستید.

فرآیند اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا
برای اخذ اقامت تمکن مالی، ابتدا باید به سفارت اسپانیا در ایران مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم، درخواست خود را ثبت نمایید. در صورت موافقت با درخواست، ویزای یکساله اقامت اسپانیا به شما داده می شود. شما باید حداکثر تا ۹۰ روز پس از دریافت ویزا به اسپانیا سفر نموده و تا ۳۰ روز پس از ورود به اسپانیا، به اداره مهاجرت مراجعه نموده و درخواست دریافت کارت اتباع خارجی نمایید. این اقامت تا پنج سال و در هر نوبت برای مدت یک سال تا دو سال تمدید خواهد شد.

پس از پنج سال تمدید اقامت، به شما اقامت دائم اسپانیا داده می شود. طی این مدت شما باید حداقل ۳۰ ماه را در اسپانیا زندگی کنید و در هیچ برهه ای بیش از ۱۲ ماه متوالی به بیرون از اسپانیا سفر نکرده باشید.

چه وقت میتوانیم برای پاسپورت اسپانیا اقدام کنیم ؟!

پس از ده سال اقامت (سکونت بدون وقفه) در اسپانیا (یعنی پنج سال پس از دریافت اقامت دائم)، در صورتی که با زبان اسپانیایی و همچنین کشور اسپانیا آشنایی کافی داشته باشید، واجد شرایط دریافت پاسپورت (تابعیت) هستید. منظور از اقامت بدون وقفه این است که حداقل ۶۰ ماه از مجموع ۱۲۰ ماه را در اسپانیا زندگی کرده باشید و طی این مدت در هیچ برهه ای ۱۲ ماه متمادی به خارج از اسپانیا سفر نکرده باشید.

اجازه کار برای کسانی که اقامت تمکن مالی اسپانیا را دارند به چه صورت میباشد ؟
این نوع اقامت برای افرادی صادر می شود که به سبب تمکن مالی خوب، نیازی به اشتغال ندارند و به همین دلیل، افرادی که اقامت تمکن مالی اسپانیا را دارند مجاز به فعالیت اقتصادی نیستند. اما تیم عمادی قادر به رایزنی های قانونی برای کسب اجازه فعالیت اقتصادی برای متقاضی تمکن مالی است.

اقامت تمکن مالی اسپانیا چه مزایایی دارد ؟!
حق زندگی و سکونت در کشور اسپانیا
آزادی سفر بدون مرز و محدودیت در تمامی کشورهای حوزه ی شنگن
عدم الزام به راه اندازی هر گونه تجارت، پیشه یا شغل در کشور اسپانیا؛ متقاضی بدون نیاز به سرمایه گذاری یا انتقال سرمایه به این کشور امکان اخذ اقامت اسپانیا را خواهد داشت.
امکان گشایش حساب بانکی در اروپا و دریافت کارت اعتباری بین المللی
امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا
امکان راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کشور اسپانیا و همین طور بهره مندی از بیمه کامل
معافیت از پرداخت مالیات سالانه
سهولت در اخذ ویزای دیگر کشورها
امکان اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا پس از ۵ سال زندگی و اقامت در این کشور
امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه در این کشور

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

تهران ، خیابان دولت، اختیاریه جنوبی ، پلاک 134

شماره تماس: 71147-021

شماره تماس: 22771040-021

پست الکترونیکی: Navidgashtparsian@gmail.com

صاحب امتیاز حقیقی آژانس : سید محمدرضا موسوی

این آژانس با به کارگیری اصول علمی و استانداردهای حرفه ای در صنعت گردشگری و اعتقاد به مشتری مداری تلاش دارد خدمات خود را به نحو احسنت به مشتریان گرامی ارائه دهد.

از جمله خدمات ما می توان به صدور و فروش بلیط های داخلی و خارجی صدور و فروش بلیط پروازهای داخلی کشورها تورهای داخلی و خارجی و تورهای یک و دو روزه طبیعت گردی اخذ ویزای کشورهای مختلف رزرواسیون هتل در داخل و خارج از ایران صدور بیمه نامه های مسافرتی اشاره کرد.