روسیه

جاذبه های روسیه

  • تاریخ رفت :

  • تاریخ پایان :
  • ایرلاین :
  • نوع سفر :
  • مدت اقامت :
ردیف به مدت اقامت توضیحات
1
ردیف مدرک شرط
1
2
3
4
5
ردیف خدمت تعداد توضیحات
1
2
3
4
5
هتل ها و لیست قیمت ها دانلود پکیج

کشوری که در پس ظاهر سرد و یخ زده اش از گرمای هنر بهره می برد. هنری که از لباس های محلی رنگارنگ، آداب و رسوم متنوع تا معماری ها منحصر به فرد و مختص روسیه، خود نمایی می کند.

شاید هر گردشگری در اولین فکر خود درباره سفرش به روسیه فقط منظره ای خیابان های پوشیده از برف و یخ زده را به یاد بیاورد درحالی که با وجود سرمای سخت زمستان در اواخر ماه مِی شکوفه ها منظره بسیار جالبی به خیابان های مسکو می دهند.پس اگر قصد سفر به این کشور را دارید بهتر است در ماه می به آنجا سفر کنید .

کلیسای جامع سنت سوفیا، نووگورود که قدیمی ترین کلیسای روسیه، در قدیمی ترین روستای روسیه است و پنچ گنبد دارد که بزرگترین آن به رنگ طلایی است.

موزه اِرمیتاژ، کاخ محل زندگی کاترین کبیر که بالغ بر ۳ میلیون اثر هنری از سرتاسر دنیا در آن نگه داری می شود. ساختمان بنا در نوع خود منحصر به فرد و زیباست و در باغی قرار دارد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

تهران ، خیابان دولت، اختیاریه جنوبی ، پلاک 134

شماره تماس: 71147-021

شماره تماس: 22771040-021

پست الکترونیکی: Navidgashtparsian@gmail.com

صاحب امتیاز حقیقی آژانس : سید محمدرضا موسوی

این آژانس با به کارگیری اصول علمی و استانداردهای حرفه ای در صنعت گردشگری و اعتقاد به مشتری مداری تلاش دارد خدمات خود را به نحو احسنت به مشتریان گرامی ارائه دهد.

از جمله خدمات ما می توان به صدور و فروش بلیط های داخلی و خارجی صدور و فروش بلیط پروازهای داخلی کشورها تورهای داخلی و خارجی و تورهای یک و دو روزه طبیعت گردی اخذ ویزای کشورهای مختلف رزرواسیون هتل در داخل و خارج از ایران صدور بیمه نامه های مسافرتی اشاره کرد.