دیوار چین
چین

ديوار چين (به چيني: 中国的长城) مرز كشور پهناور چين با قبايل جنگجوي شمالي – مغول، منچوري و هان - بوده است و درتاريخ و فرهنگ مردمان چين جايگاه ويژه اي دارد. دو واژه "ديوار" و "شهر" در خط نوشتاري چيني يكي هستند كه نشان ميدهد مفهوم ديوارسازي براي پاسداري از شهر ها تا چه اندازه در نزد مردم چين اهميت داشته است.

برج های دوقلو کوالامپور
مالزی

‌برج هاي دوقلوي پتروناس از بلندترين آسمانخراشهاي جهان هستند كه در شهر كوالالامپور در كشور مالزي قرار گرفته‌اند. برجهاي دوقلو با احتساب آنتن بالاي برجها، ۴۵۲ متر ارتفاع دارند. هر برج ۸۸ طبقه دارد و ۷۸ آسانسور در اين دو ساختمان فعال هستند. اين دو برج از زير توسط مركز خريد سوريا به هم وصل هستند. همچنين پلي طبقات ۴۱ و ۴۲ اين دو برج را به هم متصل مي‌كند. ارتفاع اين پل از سطح زمين ۱۷۵ متر و طول آن ۵۶ متر است.

تهران ، خیابان دولت، اختیاریه جنوبی ، پلاک 134

شماره تماس: 71147-021

شماره تماس: 22771040-021

پست الکترونیکی: Navidgashtparsian@gmail.com

صاحب امتیاز حقیقی آژانس : سید محمدرضا موسوی

این آژانس با به کارگیری اصول علمی و استانداردهای حرفه ای در صنعت گردشگری و اعتقاد به مشتری مداری تلاش دارد خدمات خود را به نحو احسنت به مشتریان گرامی ارائه دهد.

از جمله خدمات ما می توان به صدور و فروش بلیط های داخلی و خارجی صدور و فروش بلیط پروازهای داخلی کشورها تورهای داخلی و خارجی و تورهای یک و دو روزه طبیعت گردی اخذ ویزای کشورهای مختلف رزرواسیون هتل در داخل و خارج از ایران صدور بیمه نامه های مسافرتی اشاره کرد.