ا

برج ایفل
فرانسه

اين برج فلزي كه نماد شهر پاريس است در ميدان شان دو مارس و در كنار رود سن ساخته شده است .برج ايفل پربازديدترين و شناخته‌شده‌ترين بنا در جهان است.
ساخت برج ايفل در سال ۱۸۸۷ آغاز و در ۳۱ مارس ۱۸۸۹ به پايان رسيد. 

کاخ ورسای
فرانسه

كاخ ورساي به فرانسوي: (Château de Versailles) مجموعه كاخ‌هايي در شهر ورساي در نزديكي پاريس است كه به‌عنوان بزرگترين كاخ‌هاي سلطنتي جهان شناخته مي‌شود. اين كاخ سابقاً در دهكده‌اي به همين نام در نزديكي پاريس قرار داشت، اما امروزه اين دهكده و كاخ جزو حومهٔ پاريس به‌شمار مي‌روند.

کاخ شون برون
اتریش

كاخ شون‌برون (Schönbrunn Palace) به معناي «چشمه زيبا»، اقامتگاه تابستاني پادشاهان اتريش بوده‌است و اكنون يكي از آثار مهم فرهنگي اين كشور محسوب ميشود. اين كاخ در شهر وين - پايتخت اتريش – است و ساختمان ان در سال ۱۹۶۰ به پايان رسيد. كاخ شون برون كه بيش از ۱۴۰۰ اتاق دارد به سبك روكوكو تزيين شده‌است.

 
کولوسیوم
ایتالیا

در امپراتوري روم بوده است. گفته ميشود ۵۰ تا ۸۰ هزار تماشاچي در ان گرد مي امده اند و ۸۰ درب ورودي داشته است. اين بنا به فرمان امپراتور" وسپاسيان" بين سالهاي ۶۹ تا ۷۰ ميلادي پايه‌گذاري شد. پس از آن، پسرش تيتوس - در سال ۸۰ ميلادي - ساخت آن را در زمين‌هاي باتلاقي ميان تپه‌هاي اسكوئيلين و كائلين به پايان برد.

موزه آكروپوليس
یونان

"پارتئون" فاصله دارد. اين ساختمان مدرن براي نگهداري اثار ارزشمند بدست امده از كاوش هاي تپه اكرپوليس بنا شد و پس از بناي ان، عتيقه هاي يوناني از كشور هاي ديگر پس گرفته شد تا همه در يك جا نگهداري شوند. بعنوان مثال، سنگهاي مرمر پارتئون از انگليس اورده شد تا در موطن اصلي خود در معرض تماشا باشند.

تهران ، خیابان دولت، اختیاریه جنوبی ، پلاک 134

شماره تماس: 71147-021

شماره تماس: 22771040-021

پست الکترونیکی: Navidgashtparsian@gmail.com

صاحب امتیاز حقیقی آژانس : سید محمدرضا موسوی

این آژانس با به کارگیری اصول علمی و استانداردهای حرفه ای در صنعت گردشگری و اعتقاد به مشتری مداری تلاش دارد خدمات خود را به نحو احسنت به مشتریان گرامی ارائه دهد.

از جمله خدمات ما می توان به صدور و فروش بلیط های داخلی و خارجی صدور و فروش بلیط پروازهای داخلی کشورها تورهای داخلی و خارجی و تورهای یک و دو روزه طبیعت گردی اخذ ویزای کشورهای مختلف رزرواسیون هتل در داخل و خارج از ایران صدور بیمه نامه های مسافرتی اشاره کرد.