تور پوکت

تمامی افراد تمایل دارند تا در عید نوروز به مسافرت بروند و لحظات خوشی را در آغاز سال تجربه کنند. سفر در آغاز سال می تواند به افراد کمک کند تا سال خود را با حس خوبی شروع کنند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای کسانی دارد که به دنبال شروع بهترین ها هستند. پوکت یکی از شهرهایی است که می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد. این شهر که در کشور تایلند واقع شده است زیبایی های خیره کننده ای دارد. به همین دلیل، سوالات زیادی در مورد تور پوکت پرسیده می شود. بهتر است بدانید تور پوکت در پکیج های متفاوتی به گردشگران ارائه می شود و افراد می توانند با توجه به بودجه مالی خود بهترین گزینه را انتخاب کنند. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد تور پوکت  در اختیار شما قرار دهیم. 

 

تور پوکت

تور پوکت نوروزی

سال 1401 نزدیک است و کسانی که تمایل دارند در این سال به سفر بروند در مورد پکیج های متفاوت سفر به کشورهای مختلف سوال می پرسند. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم پوکت یکی از شهرهایی است که می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد. اما ورود به کشور تایلند نیازمند دریافت ویزاست. در نتیجه، کسانی که قصد دارند به این شهر سفر کنند باید حداقل 2 تا 3 ماه زودتر برای دریافت ویزا اقدام نمایند. 

برای سفر به پوکت چه ویزایی باید دریافت کنیم؟

کسانی که قصد سفر به پوکت را دارند برای ورود به این جزیره باید ویزا گردشگری تایلند را دریافت کنند. اطلاعات مربوط به دریافت ویزا گردشگری دائما آپدیت می شود. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز را از سایت سفارت تایلند بدست آورید. همچنین، می توانید با کارشناسانی که در بخش تورهای خارجی مشغول به فعالیت هستند در تماس باشید و از آنها مشاوره بگیرید. در این صورت می توانید هر چه زودتر وارد دریافت پروسه ویزا برای سفر به این کشور شوید.

ویزا گردشگری چند ماه اعتبار دارد؟

یکی از مواردی که گردشگران در مورد آن سوال زیادی می پرسند در مورد مدت اعتبار ویزا گردشگری است. بهتر است بدانید مدت اعتبار ویزا گردشگری تایلند 6 ماه است. این امر بدین معناست زمانی که شما برا تور پوکت ویزا را دریافت کرده اید به مدت 6 ماه می توانید به این کشور سفر کنید و از دیدن مناطق زیبا و خاص در این کشور لذت ببرید. در واقع، دریافت ویزا گردشگری تایلند تنها منوط به جزیره پوکت نیست و شما می توانید از آن برای سفر به مناطق دیگر تایلند نیز استفاده نمایید. 

 

برای سفر به پوکت چه ویزایی باید دریافت کنیم؟

قیمت ویزا تایلند چقدر است؟

شاید بتوان گفت یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در مورد سفر به پوکت پرسیده می شود در مورد قیمت ویزا تایلند است. بهتر است بدانید پس از بیماری کرونا قیمت های دریافت ویزا تغییرات زیادی داشته است. کشور تایلند به تازگی قیمت های خود را برای سفر به این کشور اعلام کرده است. برای اطلاع از قیمت ویزا تور پوکت بهتر است با مراکز معتبر گردشگری در ارتباط باشید و هزینه را از آنها استعلام نمایید. 

آیا برای تور پوکت باید واکسن کرونا بزنیم؟

بیماری کرونا یکی از بیماری های همه گیری است که چندین سال است تمامی افراد را در سراسر دنیا درگیر کرده است. با توجه به این موضوع که واکسن کرونا به دنیا عرضه گردیده است تمامی کشورها اعلام کرده اند تنها به کسانی اجازه ورود به کشورشان را می دهند که واکسن کرونا را تزریق کرده اند. کسانی که می خواهند به تایلند سفر کنند باید برای دریافت واکسن کرونا الکترونیک اقدام نمایند. به این نکته توجه داشته باشید نامی که بر روی واکسن الکترونیک کرونا ثبت می گردد باید با نام پاسپورت همخوانی کامل داشته باشد. 

آیا تمامی واکسن ها قابل قبول هستند؟

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید پکیج تور پوکت زیاد پرسیده می شود در این مورد است که آیا تمامی واکسن ها مورد تایید تایلند هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم با توجه به این موضوع که شرکت های دارویی متفاوتی واکسن کرونا را تولید کرده اند، برخی از کشورها تنها برخی از این واکسن ها را قبول دارند و تمامی آنها مورد تایید همه کشورها نیستند. 
به همین دلیل توصیه می شود قبل از حضور در این کشور در مورد واکسن های مورد تایید استعلام نمایید ( این اطلاعات را می توانید از روی وب سایت مربوط به هر سفارتی بدست بیاورید). از طرفی دیگر، اگر شما واکسنی را تزریق کرده اید که مورد تایید کشور مقصد نیست، می توانید 48 ساعت قبل از سفر به تایلند تست پی سی آر بدهید. در این صورت اجازه ورود به کشور مورد نظر را پیدا خواهید کرد. 

تور جزیره پوکت

کسانی که می خواهند به پوکت سفر کنند در مورد جذابیت های تور پوکت سوالات زیادی می پرسند. بهتر است بدانید این شهر که در کشور تایلند واقع شده است زیبایی ها و جذابیت های بی نظیری دارد که در ادامه تلاش می کنیم تا شما را با این ویژگی ها آشنا سازیم.

 

ویزا گردشگری چند ماه اعتبار دارد؟

هتل های زیبا و جذاب 

یکی از مهمترین دلایلی که سبب شده است تور پورکت مورد توجه گردشگران ایرانی و گردشگران خارجی در سراسر دنیا قرار بگیرد وجود هتل های جذاب و زیبا در این شهر است. هتل هایی که در این شهر وجود دارند جاذبه های زیادی دارند. اتاق های آنها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند زیبایی های جزیره پوکت را نشان دهند و تمامی امکانات رفاهی در این هتل ها وجود دارند. 
همچنین، کافی شاپ ها و رستوران های این شهر بسیار زیبا و چشم نواز هستند و حس خوبی را در کسانی به وجود می آورند که می خواهند لحظات خوشی را تجربه کنند. تقریبا تمامی گردشگران در خاطرات خود به هتل های جذاب این شهر اشاره می کنند. 

آیا این هتل ها پنج ستاره هستند؟

بسیاری از گردشگرانی که تور پوکت را انتخاب می کنند در این باره سوال می پرسند که آیا هتل های پنج ستاره در این شهر پیدا می شود. بهتر است بدانید این کشورها هتل های پنج ستاره زیادی دارد که بسیاری از آنها در نزدیکی ساحل واقع شده اند و می توانند حس بسیار خوبی را برای مسافران به وجود بیاورند. همچنین، هتل های دیگری که سه ستاره و یا چهار ستاره باشند نیز در این جزیره موجود است. در نتیجه، می توان گفت در تور پوکت برا هر بودجه ای هتلی وجود دارد و افراد نباید در این باره نگران باشند. 

هتل های معرف پوکت کدامند؟

اگر شما جز آن دسته افراد هستید که می خواهید با تور پوکت حس خوشی را تجربه کنید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که هتل های معروف پوکت کدامند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم هتل های معروف پوکت بدین شرح هند:

  • هتل های ساحل کارون 
  • هتل های ساحل کاملا 
  • هتل های ساحل با نگاه تو 
  • هتل های ساحل کاتا

شما می توانید خاطرات گردشگری کسانی که در این هتل ها اقامت داشته اند را بخوانید و یا عکس های آنها را در گوگل جستجو کنید و با محیط آشنا شوید. در صورتی که هر یک از این هتل ها مورد پسند و رضایت شما بود می توانید تور پوکت خود را بر اساس آنها تنظیم نمایید و در این هتل ها اقامت داشته باشید. 

سفر با قایق 

یکی دیگر از مواردی که تور پوکت را به تور پر طرفداری در میان گردشگران تبدیل کرده است سفر با قایق به جزایر اطراف پوکت است. جزیره پوکت یکی از جزایر بسیار زیبا در کشور تایلند است که زیبایی آن بسیار خیره کننده هستند. با وجود این، افرادی که به سفرهای دریایی علاقه دارند و تمایل دارند برای مدتی از هیاهوی شهری دور باشند، می توانند در این جزیره با قایق موتوری به جزایر دیگر سفر کنند. این سفر چند ساعته هیجانات زیادی را برای آنها دارد و می تواند به یکی از بهترین سفرها تبدیل شود. 

تور پوکت لحظه آخری

در بسیاری از مواقع؛ تورهای لحظه آخری قیمت پایین تر از تورهایی دارند که شما در زمان عادی می خرید. همین امر سبب شده است بسیاری از افراد برای تورهای لحظه آخری صبر کنند. بهتر است بدانید تور پوکت لحظه آخری در عید نوروز تقریبا غیر ممکن است. همچنین، اگر در لحظات آخر توری فروخته شود، هزینه آن بیشتر می شود. 
زیرا افرادی که می خواهند به کشور تایلند و جزیره پوکت سفر کنند باید هزینه ویزا را بپردازند و با توجه به این موضوع که زمان کم است هزینه ویزا افزایش پیدا می کند. توصیه ما به شما این است هرگز در عید نوروز به دنبال تورهای لحظه آخری نباشید و تلاش کنید تا تورهای خود را در زمان های مشخص و حداقل یک تا دو ماه قبل از عید نوروز رزو کنید. در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید که می توانید برای سال نو سفر لذت بخشی را تجربه کنید و این چیزی است که تمامی گردشگران در عید نوروز به دنبال آن هستند. 

 

آیا برای تور پوکت باید واکسن کرونا بزنیم؟

تور لوکس پوکت

آیا شما جز آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید همه چیز را در بهترین شرایط تجربه کنید؟! آیا بودجه شما به اندازه ای است که دیگر نیاز نیست نگران هزینه های خود در سفر به پوکت باشید و همین امر سبب می شود که بخواهید در بهترین شرایط سفر کنید! بهتر است بدانید بسیاری از افراد هستند که درخواست تور پوکت لوکس را دارند. در این شرایط، پکیج ها مختلفی وجود دارند که آژانس های هواپیمایی به آنها پیشنهاد می دهند و بی شک هر یک از این پکیج ها شامل آفرهای ویژه ای هستند. 
اقامت در هتل های لوکس، رزرو بهترین و خاص ترین غذا ها، روز بهترین هواپیما ها در حالت فرست کلاس از جمله مواردی هستند که در تورهای لوکس به چشم می خورند. شما می توانید هر یک از این پکیج ها را که با سلایق شما همخوانی دارد انتخاب نمایید و سپس سفر خاطره انگیزی را برای عید نوروز برای خود و عزیزانتان رقم بزنید. 

تور مسافرتی پوکت

از جمله چالش های عمده کسانی که می خواهند به مسافرت بروند در این زمینه است که چه تعداد روز برای یک تور مسافرتی مناسب است. بهتر است بدانید هیچ کس نمی تواند پاسخ دقیقی به این سوال بدهد. اما در اینجا موضوعاتی را مطرح می کنیم که می تواند در انتخاب تعداد روزهای مسافرت به شما کمک کند. اگر اولین بار است که به تور پوکت ( و یا هر تور دیگری می روید) بهتر است بین 3 تا 5 روز در محل مورد نظر بمانید. زیرا در این مدت می توانید از تمام شهر دیدن کنید و همین امر حس خوبی را در شما به وجود می آورد. 
معمولا تورهای 10 روزه کمی خسته کننده هستند، به ویژه کسانی که بودجه مالی محدودی دارند می تواند بسیار آزار دهنده باشد. معمولا پس از 5 روز فرد احساس می کند که باید به خانه بازگردد و حس دلتنگی برای خانه در افراد بیدار می شود. البته مواردی که در اینجا اشاره می کنیم تجاربی هستند که در این مدت بدست آورده ایم و این امر هرگز بدین معنا نیست که شما باید دقیق تور 3 تا 5 روزه انتخاب کنید. انتخاب تعداد روزهایی که قرار است به مسافرت بروید به موارد متعددی از جمله بودجه مالی شما بستگی دارد. 

تور سواحل پوکت

همانطور که پیشتر در این متن به آن اشاره کردیم سواحل پوکت بسیار زیبا و چشم نواز هستند. کسانی که به این جزیره سفر کرده اند به این موضوع اشاره می کنند آب دریا در این جزیره به حدی شفاف است که می توان مرجان ها و ماهی هایی را که در حال شنا هستند مشاهده کرد. یکی از روش های مشاهده این سوال اجاره قایق است. از طرفی دیگر، آژانس های گردشگری که در این جزیره هستند شما را به دیدن سواحل متعدد می برند و شما می توانید با پرداخت هزینه از این امکانات استفاده نمایید. اگر در مورد قیمت تور جزایر پوکت سوال دارید، بهتر است با آژانس های معتبر در ارتباط باشید. 

تور پوکت با پرواز ماهان

ایرلاین ماهان یکی از ایرلاین های محبوب در میان ایرانیان به شمار می رود. این ایرلاین خدمات متنوعی را به مسافران ارائه می دهد و مسافران حس خوبی را در طول سفر تجربه می کنند. به همین دلیل اگر برای شما مهم است که با ماهان سفر کنید بهتر است زمانی که می خواهید تور خود را انتخاب نمایید به آژانس مورد نظر اعلام کنید که بلیط ماهان را برای شما صادر کنند. در این صورت می توانید تور خوبی داشته باشید و از سفر در هواپیما لذت ببرید. 

چگونه تور پوکت را به تور لذت بخشی تبدیل کنیم؟

یکی از سوالات پرتکراری که افراد در زمان انتخاب سفر به پوکت می پرسند در این زمینه است که چگونه می توانند سفر خود را به سفر لذت بخشی تبدیل کنند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم به یمن ظهور اینترنت تمامی افراد می توانند بدون حضور در یک منطقه تمامی اطلاعات مرتبط با آن را بدست بیاورند. اولین و بهترین راهکار برای تجربه یک سفر لذت بخش خواندن اطلاعات و خاطرات گردشگران است. 
شما می توانید با یک جستجو ساده در اینترنت خاطرات کسانی را به پوکت سفر کرده اند بخوانید. در این خاطرات اطلاعات بسیار خوبی در مورد نحوه ارتباط با مردم، هتل هایی که اقامت داشته اند، روش سفر در شهر و مواردی که ممکن است شما به آنها احتیاج داشته باشید پیدا می شوند. 

عکس شهر مورد نظر را جستجو کنید!

یکی دیگر از مواردی که توصیه می شود تمامی افراد قبل از انتخاب تور پوکت در نظر داشته باشند جستجو شهر مورد نظر در اینترنت است. به طور مثال، اگر شما می خواهید به پوکت سفر کنید، بهتر است از قبل نام این شهر را در اینترنت بزنید و عکس های این شهر را به خوبی ببینید تا در ذهن خود تصویری از منطقه ای که قرار است به آن بروید داشته باشید. این امر سبب می شود تا پس از ورود به شهر لذت بیشتری ببرید و از لحاظ روانی آمادگی پذیرش و حضور در آن شهر را دارید. 

تور پوکت ارزان

بسیاری از افراد به دنبال  تور پوکت تایلند هستند که قیمت مناسبی داشته باشد. در همین جا به شما اعلام می کنیم نوسانات ارزی در چند سال اخیر سبب شده اند که قیمت تورهای خارجی افزایش چشمگیری داشته باشند. با این وجود هنوز راهکارهای موثری وجود دارند که شما می توانید هزینه تور پوکت را کاهش دهید. شما می توانید برای پرواز از سفر اکونومی استفاده کنید و هتل ارزان قیمتی را انتخاب نمایید. همچنین، می توانید برخی از اقلام خوراکی را با خود به پوکت ببرید تا هزینه های خود را کاهش دهید. 

قیمت تور پوکت

هزینه ی تور پوکت یکی از سوالاتی که تمامی افراد می پرسند. با توجه به نوسانات ارزی که در چند سال اخیر رخ داده اند، افراد در مورد هزینه تور نوروزي پوكت سوال می پرسند تا بتوانند بودجه لازم را برای اینکار کنار بگذارند. با توجه به این موضوع که تور پوکت قیمت به فاکتورهای مختلفی از جمله مدتی که می خواهید در آن جزیره اقامت داشته باشید، نوع هتل و موارد دیگر بستگی دارد، بهتر است قیمت را از آژانس های معتبر استعلام نمایید. در این صورت، می توانید برنامه ریزی خوبی برای تور پوکت هزینه در عید نوروز داشته باشید و سال خود را به خوبی آغاز کنید.  

تور پوکت نوروز  ۱۴۰۱

سفر به پوکت چند ساعت طول می کشد؟

کسانی که تور پوکت را انتخاب می کنند تمایل ندارند مدت زمانی زیادی در پرواز بمانند زیرا اشتیاق دارند هر چه زودتر به مقصد برسند و حس خوبی را تجربه کنند. به همین دلیل جای تعجب نیست در این مورد سوال پرسیده می شود که چقدر طول می کشد تا آنها به پوکت برسند. به طور متوسط، فاصله سفر از ایران تا پوکت بین 5 تا 6 ساعت است. افرادی که در هواپیما احساس خستگی می کنند می توانند در تبلت یا موبایل خود فیلم مشاهده کنند و یا کتاب بخوانند.
تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تور پوکت در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید جزیره پوکت جزیره ای زیبا در کشور تایلند است. این جزیره هتل های بسیار لوکس و لاکچری دارد و مناظر بکر آن سبب شده است سالانه افراد زیادی به این کشور بروند. برای سفر به این جزیره ابتدا باید برای دریافت ویزا گردشگری تایلند اقدام کنید. این ویزا 6 ماهه است و از آن می توانید برای سفر به بخش های دیگر تایلند نیز استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با آژانس های معتبر در ارتباط باشید. 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر