×

تور های فصلی نوید گشت

تورهای فصلی، فرصتی برای تجربه یک ماجراجویی جدید و استفاده از فصل‌های مختلف سال است. با انتخاب یک تور فصلی، شما می‌توانید از زیبایی‌های پاییزی، از دیدن مناظر زمستانی ، از تابستان دریا و آفتاب و یا از بهار پرنده‌های رنگارنگ لذت ببرید. بسته‌های توری فصلی شامل بلیط، اقامت و تورهای گردشگری هستند که توسط تیم نوید گشت با دقت و استانداردهای بالا طراحی شده‌اند. با رزرو تورهای فصلی ما، شما می‌توانید تجربه خاصی در زندگی‌تان تجربه کنید و برای همیشه خاطراتی ناب در ذهن خود به جا بگذارید. همین حالا رزرو تورهای فصلی را شروع کنید و لحظاتی فوق‌العاده را تجربه کنید!

فصل سفرت رسیده !

برای مشاهده تورهای فصلی نویدگشت، به فصل مورد نظرت سر بزن !

تورهای فصل بهار
مشاهده بیشتر
تورهای فصل تابستان
مشاهده بیشتر
تورهای فصل پاییز
مشاهده بیشتر
تورهای فصل زمستان
مشاهده بیشتر

هر فصل با نوید گشت

تورهای فصلی همواره جزء محبوب‌ترین گزینه‌های سفر بوده‌اند. این تورها به دلیل تنوع فعالیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری مختلف در هر فصل، برای مسافرانی که دنبال تجربه‌ی خاصی هستند، بسیار جذاب و جالب هستند. اگر شما نیز به دنبال توری هستید که با نزدیک شدن به یک فصل خاص، بتوانید از طبیعت و جاذبه‌های گردشگری آن فصل بهره‌مند شوید، حتماً باید به تورهای فصلی توجه کنید. از تورهای زمستانی با امکانات اسکی و اسنوبرد در کوهستان‌های پوشیده از برف، تورهای بهاری با فراوانی گل‌ها و مناظر زیبا، تورهای تابستانی با فعالیت‌های شنا و ساحلی و تورهای پاییزی با رنگارنگی درختان و باغ‌ها، تورهای فصلی همواره برای سفرهای شگفت‌انگیز و آرامش‌بخش مناسب‌اند. وبسایت گردشگری ما با ارائه‌ی بهترین تورهای فصلی، به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با قیمت مناسب، تور دلخواه خود را انتخاب کنید. از ما تورهایی را با قابلیت‌های بی‌نظیری از جمله راهنمایی تخصصی، اقامت در هتل‌های مجلل و با کیفیت، ترانسفر رفت و برگشت راحت و رزرو بلیط هواپیما با قیمت استثنایی پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال لذت بردن از مزایای هر فصل بودید، با ما ارتباط برقرار کنید و سفری آرامش‌بخش و شگفت‌انگیز را تجربه کنید.

سوالات متداول

تورهای فصلی به تورهایی گفته می‌شود که در طول فصل خاصی برگزار می‌شود و معمولاً با شرایط اقلیمی و فعالیت‌های فصلی مربوط به آن فصل هماهنگ است. برخی از این تورها شامل تورهای اسکی، تورهای تابستانی (کوهنوردی، صعود به قله و ...)، تورهای گردشگری به مناطقی با خصوصیات فصلی خاص (مثلاً تورهای باغ‌های گل و گیاه، تورهای رنگارنگ پاییزی و ...) و ... می‌باشند.

تورهای فصل بهار معمولاً شامل بازدید از باغ‌های گل، پیاده‌روی در مناطق سبز و طبیعت، بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی مرتبط با فصل بهار (مانند نمایش گل‌های بومی در شاهرود، غار علیصدر در همدان و ...) و ... می‌باشند. همچنین، برخی تورهای فصل بهار شامل بازدید از شهرها و روستاهایی است که در این فصل خاص زیباترین حالت را دارند.

تورهای فصل تابستان معمولاً شامل بازدید از سواحل دریا و دریاچه‌ها، کوهنوردی، صعود به قله‌های بلند، آب‌وهواگردی، بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی مرتبط با فصل تابستان (مانند تفریحات آبی در شهرهای ساحلی، بازدید از آثار باستانی در نقاط مختلف کشور و ...) و ... می‌باشند. همچنین، برخی تورهای فصل تابستان شامل بازدید از روستاها و شهرهایی است که در این فصل خاص می‌توانند پذیرای گردشگران باشند.