×

خدمات CIP فرودگاهی

اگر هدفتون از سفر کسب آرامش و داشتن یک سفر خاطره انگیز هست بهتون توصیه می‌کنیم حتما با رزرو CIP و استفاده از خدمات CIP فرودگاهی سفرتون رو خاطره انگیزتر کنید. 

خدمات CIP فرودگاهی چیست؟

عبارت CIP مخفف کلمه Commercial Important Person به معنی افراد مهم اقتصادی / تجاری است که معمولا شامل مدیران سازمان‌ها، شرکت‌ها، کارخانجات و ادارات مهم و سرمایه گذاران حوزه‌های مختلف تجاری است. در اینجا منظور از سرویس C.I.P خدمات یا خدمات CIP فرودگاهی، سرویس‌هایی است که در فرودگاه‌ها به این قشر از افراد ارائه می شود و استانداردهای خاص مختص افراد فوق می‌باشد.

Image

در حوزه سرویس های تشریفات سفر، مسافرینی که به دنبال خدمات اختصاصی هستند و تمایل دارند با کمترین استرس و در کمال آرامش مسافرت های کاری و شخصی خود را مدیریت کنند همیشه دغدغه‌هایی در پروسه‌ی سفر دارند، همچنین این افراد می‌توانند لزوما اشخاص حوزه‌ی اقتصادی نباشند و هر شخصی صرفا با پرداخت هزینه می‌تواند از این خدمات CIP فرودگاهی استفاده کند. برای مثال مسافرانی که وضعیت جسمانی مناسبی ندارند و مجبور به سفر هستند و یا خانواده‌هایی که بدلیل وسایل زیاد و یا داشتن فرزند جهت سهولت نیاز به استفاده از این خدمات را دارند به همین دلیل جهت رفع این مشکلات، فرودگاه‌های مختلف اقدام به ارائه خدمات ویژه با عنوان CIP نموده اند.

Image

سرویس و خدمات CIP فرودگاهی

در سرویس و خدمات CIP فرودگاهی کلیه ی امور پروازی مسافر توسط پرسنل سالن سی آی پی انجام می‌پذیرد و مسافر در پروسه ی پروازی قرار نمی‌گیرد از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
o    دریافت کارت پرواز و اختصاص صندلی مناسب
o    تحویل و دریافت چمدان و بار مسافر
o    امور گمرکی مسافر (در پروازهای بینن المللی)
o    امور گذرنامه و عوارض خروج
o    امور مربوط به اضافه بار مسافر
o    امور مربوط به حمل حیوان خانگی در پرواز
o    بازرسی اختصاصی پلیس و سپاه
o    پذیرایی و استراحت در فضایی اختصاصی
o    استفاده از امکانات رفاهی نظیر: اینترنت، سوئیت اقامتی و …
o    ترانسپورت در باند فرودگاه توسط خودروهای اختصاصی
o    و سایر امکانات که به نسبت فرودگاه متفاوت است.

Image

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر