×

خدمات ویزا

برای ورود به هر کشور بیگانه ای نیازمند دریافت ویزا هستید. در واقع، ویزا راه را برای شما باز می کند که به صورت قانونی به کشورهای دیگر وارد شوید و با توجه به موردی که ویزا برای شما صادر شده است اقدام به فعالیت نمایید. با توجه به این موضوع که کوچکترین خطاها می تواند دریافت ویزا شما را به تعویق بیاندازد، بسیاری از شرکت ها خدمات ویزا را ارائه می دهند تا بتوانند به افراد کمک کنند زودتر ویزا دریافت کنند و به کشورهای مقصد بروند. در همین راستا سوالات زیادی در مورد ویزا و خدمات ویزا پرسیده می شود. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 

خدمات ویزا

برای درخواست ویزا چه کاری باید انجام دهیم؟

اولین مرحله که در مشاوره خدمات ویزا به شما گفته می شود دریافت فرم سفارت است. فرم سفارت بر روی وب سایت تمامی سفارت خانه ها قرار داده شده است و شما باید آن را دانلود کنید و تمامی مواردی را که در آن ذکر شده است به دقت پر کنید. در گذشته امکان پر کردن فرم به صورت آنلاین وجود نداشت. شما باید فرم را دانلود می کردید، پرینت می گرفتید و سپس همراه با مدارک خود به سفارت می فرستادید. اما پس از شیوع بیماری کرونا این امکان به وجود آمد که شما بتوانید فرم سفارت را برای درخواست ویزا به صورت آنلاین پر کنید.
 با وجود این، کسانی که می خواهند برای دریافت ویزا اقدام کنند ممکن است لازم باشد که به صورت حضوری نیز به سفارت خانه بروند. در این شرایط آماده سازی تمامی مدارک از قبل اهمیت زیادی دارد. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه بفهمیم چه مدارکی را باید با خود به سفارت ببریم. در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم. 

چه مدارکی را باید به سفارت تحویل دهیم؟

در جلسه مشاوره خدمات ویزا به شما گفته می شود قبل از اینکه مدارک خود را برای تحویل به سفارت آماده کنید، ابتدا باید نوع ویزا خود را مشخص کنید. پس از آنکه نوع ویزا مشخص شد باید مدارک را بر اساس شرایطی که سفارت خانه اعلام کرده است آماده سازید. یکی از اشتباهات رایج کسانی که می خواهند برای دریافت ویزا اقدام کنند در این باره است که به نوع ویزا خود توجهی ندارند و تمامی مدارک را تحویل سفارت می دهند. متاسفانه این امر باعث می شود که فرد در خطر رد ویزا قرار گیرد و این امر می تواند چالش های زیادی را برای آنها به وجود بیاورد. 

ویزا شما تحصیلی است یا تجاری؟

خدمات ویزا در اولین مرحله نوع ویزا را مشخص می کند. همانطور که اکنون خودتان آگاه شده اید در زمانی که برای درخواست ویزا تجاری اقدام کرده اید هرگز نیاز ندارید که مدارک تحصیلی خود را به سفارت تحویل دهید. اکنون تصور کنید شما مدارک تحصیلی را همراه با مدارک دیگری که نشان می دهد شما می خواهید برای تجارت به کشوری سفر کنید به سفارت بدهید! چه اتفاقی می افتد! در این شرایط سفارت ممکن است شما را فردی بی نظم و بی توجه قرار گیرد و انبوه مدارک آنها را نسبت به شما بد گمان کند. به همین دلیل شما باید پس از مشخص شدن نوع ویزا شرایط و مدارکی را که برای دریافت ویزا در سایت سفارت آماده است به دقت مطالعه نمایید و پس از آن مدارم خود را تحویل سفارت دهید.

 

چه مدارکی را باید به سفارت تحویل دهیم؟

چرا دریافت ویزا دشوار است؟

همانطور که می دانید و حتی ممکن است از اطرافیان خود شنیده باشید روند دریافت ویزا دشوار و زمان بر است. با توجه به این موضوع که امروزه شمار کسانی که درخواست دارند از کشورهای آسیایی وارد کشورهای اروپایی شوند زیاد است، ماموران صدور ویزا در کشورهای مختلف تلاش می کنند تا افراد را از فیلترهای مختلف عبور دهند و به کسانی اجازه ورود به کشورشان را بدهند که صلاحیت ورود را دارند. همچنین، تنش های سیاسی که اخیرا در ایران به وجود آمده است سبب شده است بسیاری از کشورها برای صدور ویزا سخت گیری های زیادی داشته باشند و همین امر لزوم استفاده از خدمات ویزا را برای دریافت اجازه نامه برای ورود به کشورهای دیگر می رساند. 

چه عواملی سبب می شوند که ویزا رد شود؟

عوامل متعددی وجود دارند که می توانند منجر به رد ویزا شوند. گاهی این عوامل بسیار ساده و پیش و پا افتاده هستند، اما نادیده گرفتن این مسائل می تواند رویه دریافت ویزا را دشوار کند. به همین دلیل در مشاوره خدمات ویزا شما می توانید با رویه اخذ ویزا آشنا شوید و با شناخت کامل درخواست ویزا بدهید. در ادامه تلاش می کنیم شما را با اشتباهات رایج در روند اخذ ویزا آشنا کنیم. 

به تاریخ پاسپورت خود توجه ندارید!

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که سبب می شود درخواست ویزا یک فرد برای ورود به کشور مورد نظر رد شود عدم توجه به تاریخ ویزا است. اگر از خدمات ویزا استفاده نمایید همواره به شما گفته می شود قبل از اینکه برای درخواست ویزا اقدام کنید تاریخ پاسپورت خود را بررسی کنید و پاسپورتتان حداقل باید 9 ماه اعتبار داشته باشد. وقتی تاریخ انقضا پاسپورت کمتر از 6 ماه است و شما با آن پاسپورت برای دریافت ویزا اقدام می کنید ناخودآگاه این سیگنال را به مامور ویزا آن کشور می فرستید که شما می خواهید برای همیشه در آن کشور بمانید و قصد بازگشت به کشور خود را ندارید. این ماجرا به ضرر شما تمام می شود و در بسیاری از موارد ویزا رد می شود.

فرم سفارت را به دقت پر نمی کنید!

یکی دیگر از مواردی که در زمان دریافت مشاوره خدمات ویزا اهمیت زیادی دارد پر کردن فرم سفارت با دقت و وسواس بسیار زیاد است. اگر شما فرم سفارت را بدون در نظر گرفتن نکات مهم پر کنید، ممکن است اشتباهات زیادی انجام دهید و همین امر سبب می شود که درخواست ویزا شما رد شود. وقتی می خواهید نام و نام خانوادگی خود را پر کنید، باید این نام دقیقا با نامی که در پاسپورتتان ذکر شده است یکسان باشد. 
همچنین، تاریخ تولد و شماره پاسپورت باید با دقت بسیار زیاد و دقیقا مطابق به صورتی که در پاسپورت آمده است وارد فرم شود. بسیاری از افراد این امر را نادیده می گیرند و حتی در صورتی که مدارک آنها کامل است، درخواست ویزایشان رد می شود. بهتر است بدانید در مشاوره خدمات ویزا دائما به شما یادآوری می شود که تمامی اطلاعات موجود در پاسپورت خود را با دقت زیاد وارد فرم سفارت کنید و حتی برای چندین بار فرم سفارت را بخوانید تا مطمئن شوید که اطلاعات بدون نقص هستند و هیچ گونه اشتباهی در آنها رخ نداده است.

به افراد نامناسب اعتماد می کنید!

پروسه دریافت ویزا پروسه پر استرسی است و همین امر سبب می شود که افراد از اشخاص زیادی سوال بپرسند و کمک بخواهند. درست است که کسب اطلاعات از دیگران می تواند به شما کمک کند تا بهتر مسیر دریافت ویزا را طی کنید، اما گاهی این امر باعث می شود گیج و سردرگم شوید و همین امر مشکلات و چالش های بسیار زیادی را برای شما به وجود می آورد. شما باید از کسانی بخواهید که خدمات ویزا را به شما ارائه بدهند که در این زمینه تجربه و شناخت کافی دارند. 
به طور مثال، شما با مراجعه به کانال های معتبر می توانید به لیست کاملی از تجارب کسانی که ویزا دریافت کرده اند دست پیدا کنید. خواندن این تجارب خالی از لطف نیست و باعث می شود شما بتوانید خط سیری را در تمامی آنها پیدا کنید. همچنین، باید بدانید دریافت خدمات ویزا از اشخاص معتبر باعث می شود با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید و با تقویت آنها زمان صدور ویزا را به میزان چشمگیری کاهش دهید. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است هرگز با افرادی که تجربه کافی در مورد ویزا ندارند مشورت ننماید و مسیر را به اشتباهی طی نکنید.

 

چه عواملی سبب می شوند که ویزا رد شود؟

راستگو نیستید!

یکی دیگر از مواردی که در زمان ارائه مشاوره خدمات ویزا از شما خواسته می شود که به آن توجه زیادی داشته باشید بیان حقایق است. کوچکترین دروغ یا اطلاعات نادرست شما را در خطر رد ویزا قرار می دهد. به طور مثال تصور کنید در روند پر کردن فرم ویزا از شما پرسیده می شود چه کسی شما را ساپورت مالی می کند. شما در این قسمت بنویسید از طریق پدرتان ساپورت مالی می شوید. اما مدارکی که ارائه می دهید نشان دهنده این است که برادرتان شما را ساپورت می کند، این موضوع به ضرر شما تمام می شود و می تواند باعث رد ویزا شود. 
در جلسه مشاوره خدمات ویزا به شما گفته می شود برای جلوگیری از تناقضات قبل از آنکه به مصاحبه بروید و یا فرم سفارت را پر کنید، ابتدا تمامی موارد را به خوبی بررسی کنید و برای هر سوالی که ممکن است در این رویه از شما پرسیده شود پاسخی را آماده کنید. در صورتی که شرایطی پیش آمد که پاسخ آماده ای نداشتید بهترین کار پاسخی است که مبتنی بر حقیقت است. این امر می تواند شما را از خطر رد شدن درخواست ویزا برهاند و این موضوع بسیار مهم است.

مدارک بیش از حد ارائه می دهید!

درست است که ارائه مدارک کامل و بی نقص برای دریافت ویزا بسیار مهم است، اما اگر مدارک را بیش از حد مجاز به سفارت ارائه دهید این امر می تواند به این صورت تلقی شود که شما قصد بازگشت به کشور را ندارید و همین امر شما را در خطر رد ویزا قرار می دهد. همواره در اندازه ای که از شما خواسته می شود مدارک بدهید. به طور مثال، اگر می خواهید ویزا توریستی بگیرید و در شرایط آن آمده است که باید یک سند خانه به سفارت ارائه دهید، ارائه دو یا سه عدد سند می تواند مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد. 
یا به طور مثال، اگر از شما خواسته شده است برخی از مدارک تحصیلی خود را ترجمه کنید و به سفارت تحویل دهید، اما شما تصمیم بگیرید کل مدارک تحصیلی خود را ترجمه کنید و به سفارت ارسال کنید، کار بسیار اشتباهی انجام داده اید. به همین دلیل، در مشاوره خدمات ویزا همواره به شما گوشزد می شود تمامی مدارک را مطابق با شرایطی که از سوی سفارتخانه اعلام شده است ارائه دهید و این موضوع می تواند به شما کمک کند زودتر ویزا خود را دریافت نمایید.

آیا برای کودکان نیز باید درخواست ویزا بدهیم؟

در جلسه مشاوره خدمات ویزا همواره پرسیده می شود که آیا کودکان نیز به ویزا نیاز دارند. پاسخ به این سوال قطعا مثبت است. به طور کلی باید بدانید شما هرگز نمی توانید بدون مجوز قانونی وارد کشوری شوید و مهمترین مجوز قانونی برای ورود به هر کشوری ویزاست. 
کودکان نیز مانند بزرگسالان باید ویزا داشته باشند تا بتوانند همراه با خانواده شان به آن کشور بروند. اما سفارت خانه ها در فرم هایشان اعلام می کنند چه کسانی تحت قیمومیت شما قرار دارند. در آن قسمت باید نام فرزند و یا فرزندانتان را وارد کنید و سپس فرم را به سفارت تحویل دهید.

آیا مدارک را پست کنیم و یا خودمان به سفارت ببریم؟

برای ارائه مدارک به سفارت خانه راههای متفاوتی وجود دارد. اما این موضوع در جلسه مشاوره خدمات ویزا به شما گفته می شود که مدارک را باید به روشی که از طریق سفارت اعلام می شود به سفارت خانه تحویل دهید. به طور مثال، گاهی سفارت خانه اعلام می کند که مدارک مرتبط با درخواست ویزا تحصیلی باید به صورت پستی و طبق شرایطی خاص به سفارت خانه ارسال گردند. در این شرایط اگر شما مدارک را به صورت حضوری تحویل دهید برای شما بسیار بد خواهد شد.
 همواره به دستور العمل هایی که از سوی سفارت خانه های متعدد اعلام می شود توجه داشته باشید تا بتوانید در پایان ویزا ورود به آن کشور را بدست بیاورید و در پایان برنامه های خود را به گونه ای که پیش بینی کرده اید پیش ببرید. 

خدمات ویزای اسپانیا 

اسپانیا کشوری است که بسیاری از افراد می خواهند برای تفریح، تحصیل و یا تجارت به آن وارد شوند. دولت اسپانیا قوانین مختلفی را برای ورود به این کشور وضع کرده است و این امر سبب شده است نیاز به خدمات ویزا قبل از درخواست ویزا بیش از پیش احساس شود. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که خدمات ویزا اسپانیا شامل چه مواردی است. در ادامه تلاش می کنیم شما را با خدمات ویزا اسپانیا آشنا کنیم. 

 مشاوره ویزای اسپانیا 

همانطور که پیشتر در بخش خدمات ویزا در این متن به آن اشاره کردیم اولین مرحله مشخص کردن نوع ویزاست. کسانی که در جلسات مشاوره خدمات ویزا اسپانیا حضور پیدا می کنند گاهی شرایطی را دارند که برای دریافت نوع خاصی از ویزا اقدام کنند، اما به اشتباه خود را در شرایطی قرار می دهند که ویزا دیگری بگیرند. 
به طور مثال، شخص این قابلیت و توانایی را دارد که به صورت تحصیلی به کشور اسپانیا رود، اما از روی ناآگاهی می خواهد برای دریافت ویزا تجاری و کار اقدام کند و همین امر سبب می شود که ویزایش رد شود. با توجه به تمامی این امور، در جلسه خدمات ویزا اسپانیا ابتدا شرایط فرد بررسی می گردد و سپس بهترین نوع ویزا به او پیشنهاد داده می شود.

چه موقع برای ویزا پارتنر اقدام کنیم؟

شخصی که می خواهد برای دریافت ویزا اقدام کند و متاهل است می تواند به روش های مختلفی ویزا بگیرد. گاهی بهتر است فرد ابتدا و به صورت تنها برای درخواست ویزا اقدام کند و پس از چند ماه از سفرش به آن کشور درخواست ویزا الحاق همسر را به سفارت تحویل دهد. این امر به شرایط و نوع ویزا بستگی دارد. در جلسه مشاوره خدمات ویزا تمامی این راهکارها بررسی می شوند و سپس به فرد اعلام می گردد. در صورتی که فرد با این روش موافقت کند پروسه دریافت ویزا آغاز می گردد.

آیا انگشت نگاری در خانه و یا محل سکونت انجام می شود؟

همانطور که میدانید یکی از مواردی که در پروسه دریافت ویزا باید انجام شود انگشت نگاری است. این کار تنها باید در سفارت آن کشور و طبق شرایط خاصی صورت گیرد. در واقع، انگشت نگاری به روند دریافت ویزا هویت می بخشد و بخش اصلی از این پروسه است. با وجود این، پس از همه گیری بیماری کرونا بسیاری از کشورها امکان انگشت نگاری در محل سکونت را فراهم ساختند. کشور اسپانیا نیز یکی از کشورهایی است که این شرایط را برای متقاضیان ویزا فراهم می سازد و این موضوع در جلسه مشاوره خدمات ویزا اعلام می گردد. 

مدارک درخواست ویزا اسپانیا شامل چه مواردی است؟

یکی از مواردی که در جلسه خدمات ویزا اسپانیا به طور دقیق به آن پرداخته می شود مدارکی است که باید به سفارت ارائه شوند. مدارک درخواست ویزا به صورت کلی به شرح زیر هستند:

 • فرم پر شده درخواست ویزا اسپانیا 
 • دو قطعه عکس 3 در 4 
 • بلیط رزرو شده و برنامه سفر 
 • واچر هتل برای اقامت در اسپانیا 
 • تمکن مالی 
 • گردش حساب مالی 
 • رسید پرداخت ویزا ( مبلغ رسید با توجه به نوع ویزا متفاوت است) 
 • اصل و ترجمه شناسنامه و آی دی کارت فرد متقاضی ویزا 
 • اصل و ترجمه سند ازدواج در صورت متاهل بودن فرد متقاضی ویزا 
 • دعوت نامه در صورتی که فرد از طرف شخصی دعوت شده است

همانطور که بارها در طول این متن به آن اشاره کردیم یکی از مواردی که مشاوره خدمات ویزا دائما به آن تاکید می ورزد تکمیل مدارک به صورت کامل است. اگر یک کدام از این مدارک ناقص باشد ویزا شما به صورت خود به خود رد می شود. به همین دلیل شما نباید قبل از اطمینان از تکمیل مدارک آنها را برای سفارت ارسال کنید. 

آیا دریافت ویزا اسپانیا مصاحبه دارد؟

انجام مصاحبه با سفارت می تواند برای افراد دلهره آور باشد. بهتر است بدانید سفارت اسپانیا از جمله سفارت هایی است که قبل از صدور ویزا جلسه مصاحبه ندارد و همین امر سبب می شود که افراد راحت تر بتوانند برای دریافت ویزا اقدام کنند. این موضوع در جلسه مشاوره خدمات ویزا اسپانیا به طور کامل بیان می گردد و اطلاعات در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

دلایل عمده رد شدن ویزا اسپانیا چیست؟

شاید بتوان گفت یکی از سوالاتی که در جلسات خدمات ویزا اسپانیا به آن پرداخته می شود دلایلی است که ممکن است درخواست ویزا اسپانیا رد شود! به طور کلی، دلایلی که سبب می شوند ویزا اسپانیا رد شود به شرح زیر هستند:

 • شخص متقاضی سوابق کیفری دارد. 
 • شخص متقاضی ویزا مدارکی غیر حقیقی را به سفارت اسپانیا ارائه داده است. 
 • شخص متقاضی بیمه نامعتبری را به مدارک داده است. 
 • شخص متقاضی گذرنامه جعلی را به سفارت خانه داده است. 

همانطور که بارها در طول این متن به آن اشاره کردیم در جلسه مشاوره خدمات ویزا این موارد مد نظر قرار می گیرند و افراد اگر به آنها توجه داشته باشند هرگز با مشکل رد شدن ویزا سفارت روبرو نمی شوند.

 

آیا مدارک را پست کنیم و یا خودمان به سفارت ببریم؟

آیا در صورت رد ویزا اسپانیا حضور فرد در زمان تحویل نامه اعتراضی الزامی است؟

یکی از سوالاتی که افراد در جلسه مشاوره خدمات ویزا اسپانیا می پرسند در این زمینه است که آیا پس از رد شدن ویزا اسپانیا می توان اعتراض کرد. بهتر است بدانید شما پس از رد شدن ویزا باید نامه ای را به زبان اسپانیایی بنویسید و در روزهای یکشنبه و یا چهارشنبه به سفارت تحویل دهید. شخصی که ویزای رد شده است باید این نامه را تحویل دهد، در غیر اینصورت نامه از سوی سفارت دریافت نمی شود. 

 خدمات ویزای فرانسه

فرانسه یکی از کشورهایی است که سالانه افراد زیادی برای تجربه عشق، شادی، موزیک و هنر به آن سفر می کنند. آثار تاریخی و هنری عظیمی در این کشور وجود دارد و همین امر فرانسه را به سرزمین عشق و نور تبدیل کرده است. اگر به دنبال دریافت خدمات ویزا فرانسه هستید، در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما بگذاریم. 

 مشاوره  ویزای فرانسه

در جلسه مشاوره خدمات ویزا فرانسه سوالات زیادی پرسیده می شود. زیرا افراد تمایل دارند با دید بازی برای دریافت ویزا اقدام کنند و در پایان اقدامشان نتیجه بخش باشد. یکی از سوالاتی که در این جلسه پرسیده می شود در این زمینه است که چه مدارکی را باید برای دریافت ویزا فرانسه ارائه دهیم. 
مدارکی که برای دریافت ویزا فرانسه باید ارائه دهید دقیقا مانند مدارکی است که در مورد ویزا اسپانیا به آن اشاره کردیم. با وجود این، با توجه به نوع ویزایی که شما درخواست دارید باید مدارک دیگری به آن لیست اضافه شود که در جلسه مشاوره خدمات ویزا با توجه به نوع ویزا دقیقا مشخص می شود. 

آیا می توانم درخواست وقت فوری از سفارت فرانسه داشته باشم؟

درخواست وقت فوری از سفارت یکی از مواردی است که ممکن است برای هر فردی به وجود بیاید و در جلسه مشاوره خدمات ویزا به آن پرداخته می شود. شما در دو صورت می توانید برای درخواست وقت فوری از سفارت فرانسه اقدام کنید که به شرح زیر هستند:

 • زمانی که دارای دعوتنامه پزشکی باشید.
 • زمانی که در دعوت نامه شما تاریخ سفر ذکر شده باشد. 

با توجه به این موضوع که این شرایط برای همگان وجود ندارد شما باید وقت کافی برای دریافت وقت از سفارت فرانسه بگذارید و بتوانید به خوبی روند درخواست ویزا را پیگیری کنید. همچنین، در صورت رد شدن ویزا می توانید اعتراض کنید. اما باید بدانید در بیشتر مواقع نامه اعتراض قابل قبول نیست و منجر به صدور ویزا نمی شود. به همین دلیل باید تلاش کنید مدارک بی عیب و نقص ارائه دهید تا درخواست ویزا شما رد نشود.

خدمات ویزای کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که سالانه افراد زیادی به آن مهاجرت می کنند. فرصت های کاری و تحصیلی در این کشور بسیار زیاد است و نزدیکی آن به کشور آمریکا سبب شده است به یکی از کشورهای بسیار مهم و تاثیر گذار در سراسر دنیا تبدیل شود. به همین دلیل کانادا یکی از کشورهایی است که سالانه درخواست ویزای زیادی به آن فرستاده می شود.

مشاوره ویزای کانادا

در جلسه مشاوره خدمات ویزای کانادا تلاش می شود تا هیچ سوالی بی پاسخ نماند و افراد بدانند چگونه باید وارد پروسه دریافت ویزا شوند. کانادا انواع ویزا را به متقاضیان ورود به این کشور ارائه می دهد. افراد می توانند با توجه به شرایطی که دارند برای دریافت ویزا کار، ویزا تحصیلی، ویزا دانش آموزی  و ویزا توریستی اقدام نمایند و با ورود به این کشور شانس خود را برای تجربه زندگی بهتر مورد آزمایش قرار دهند. 

مراحل درخواست ویزا کانادا به چه صورت است؟

در جلسه مشاوره خدمات ویزا کلیه مراحلی که شما باید طی کنید تا بتوانید ویزا کانادا را دریافت کنید بررسی می شوند. این مراحل به صورت کلی به شرح زیرند:

 • ابتدا باید یک حساب کاربری در سفارت کانادا ایجاد شود.
 • فرم های درخواست ویزا کانادا باید با دقت فراوان پر شوند.
 • هزینه های پر کردن فرم و درخواست انگشت نگاری باید پرداخت شوند.
 • در زمان مقرر شده از سوی سفارت باید فرد متقاضی ویزا به سفارت خانه برود. 

البته در جلسه مشاوره خدمات ویزا به جزییات این مراحل پرداخته می شود تا شخص متقاضی بتواند بدون نگرانی مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد و ویزا کانادا را دریافت نماید.

گردش مالی چند ماهه را باید به سفارت کانادا بدهیم؟

همانطور که میدانید یکی از مدارکی که برای دریافت ویزا کانادا باید ارائه دهید گردش مالی است و این موضوع در جلسه مشاوره خدمات ویزا به طور کامل بررسی می شود. اما در حالت کلی شما باید گردش مالی 4 ماه اخیر را به صورت پرینت رسمی به سفارت خانه ارائه دهید. برخی از افراد به اشتباه پرینت یک سال گذشته را به سفارت خانه می دهند. اما همانطور که پیشتر در این متن به آن اشاره کردیم ارائه مدارک بیش از حد می تواند منجر به رد ویزا کانادا شود و این امر نگران کننده است.

هزینه ویزا کانادا چقدر است؟

هزینه ویزا کانادا به نوع ویزا بستگی دارد و زمانی که نوع ویزا مشخص باشد در جلسه مشاوره خدمات ویزا این مبلغ اعلام می گردد. بهتر است بدانید هزینه ویزا کانادا 385 دلار به بالاست ( این مبلغ برای افراد زیر 14 سال کمتر است). همچنین، شما مبلغی را باید برای دریافت وقت از سفارت پرداخت کنید. بنابراین، کسانی که می خواهند برای درخواست ویزا اقدام کنند باید بودجه مالی را برای اینکار در نظر داشته باشند. زیرا در رویه دریافت ویزا هزینه های جانبی زیادی پیش می آیند. 

آیا مدرک زبان برای دریافت ویزا کانادا الزامی است؟

یکی از نگرانی های افرادی که می خواهند برای دریافت ویزا کانادا اقدام کنند زبان انگلیسی است. این موضوع در جلسه مشاوره خدمات ویزا کانادا به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد، اما باید بدانید کسانی که می خواهند برای دریافت ویزا کانادا اقدام کنند باید مدرک آیلتس داشته باشند. نمره این مدرک از سوی سفارت اعلام می گردد.

کمترین زمان حضور در کانادا چقدر است؟

کمترین مدتی که برای ویزا کانادا در نظر گرفته می شود 6 ماه است. در جلسه مشاوره خدمات ویزا کانادا این اطلاعات به شما داده می شود در صورتی که ویزا شما 6 ماهه است باید سر روز مقرر از خاک کانادا خارج شوید و دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که اگر از تاریخ ویزا شما بگذرد و شما هنوز در خاک کانادا باشید به عنوان مجرم شناخته می شوید و ممکن است دیگر هرگز ویزا این کشور را دریافت نکنید.

 خدمات ویزای انگلیس

انگلستان یکی از کشورهایی است که افراد زیادی سالانه به آن سفر می کنند. این کشور تلفیقی از علم، صنعت و زیبایی است و آدابی که در این کشور وجود دارد آن را به یکی از بهترین کشورهای دنیا تبدیل کرده است. به همین دلیل افراد زیادی خواهان دریافت خدمات ویزای انگلیس هستند تا بتوانند به این کشور سفر کنند. 

 مشاوره ویزای انگیس

انگلستان از جمله کشورهایی است که سخت گیری های بسیار زیادی در مورد ویزا دارد. به همین دلیل کسانی که می خواهند ویزا انگلستان را دریافت کنند باید به جلسه مشاوره خدمات ویزا بروند و تمامی شرایط را به دقت بررسی کنند. این کشور ویزا را به صورت بلند مدت و کوتاه مدت به متقاضیان ارائه می دهد. همچنین، افراد می توانند به صورت توریستی، تجاری، تحصیلی و یا کاری وارد این کشور شوند. متقاضیان می توانند پس از ورود به این کشور و با توجه به شرایطی که دولت انگلستان اعلام کرده است، ویزا خود را تمدید کنند و در پروسه دریافت اقامت انگلستان قرار گیرند.

چقدر طول می کشد تا ویزا انگلیس صادر شود؟

یکی از سوالات پرتکراری که در جلسه مشاوره خدمات ویزا پرسیده می شود در این زمینه است که چقدر طول می کشد تا ویزا انگلستان صادر شود. بهتر است بدانید پروسه صدور ویزا به طور کلی 3 هفته است. اما با توجه به این موضوع که که ترافیک درخواست ویزا انگلستان زیاد است ممکن است این زمان بیشتر از یک ماه و تا دو ماه به طور انجامد. به همین دلیل کسانی که برای درخواست ویزا انگلیس اقدام می کنند باید صبور باشند.

آیا دریافت ویزا انگلیس نیازمند مدرک زبان است؟

در جلسه مشاوره خدمات ویزا به این موضوع پرداخته می شود که در اکثر موارد فردی که می خواهد ویزا انگلستان را دریافت کند باید مدرک زبان داشته باشد. مدرک زبان مورد تایید سفارت آیلتس و تافل است و نمره آن از سوی سفارت اعلام می گردد. اگر این مدرک زبان در زمان ارائه مدارک به سفارت انگلستان وجود نداشته باشد امکان ریجکت شدن ویزا بالا می رود. 

 

برای درخواست ویزا چه کاری باید انجام دهیم؟

 مشاوره ویزا 

چرا باید از خدمات ویزا استفاده کنیم؟! این سوالاتی که بسیاری از افراد می پرسند زیرا بر این عقیده هستند دریافت خدمات ویزا کار بیهوده ای است. بهتر است بدانید کسانی که در موسسات معتبر ارائه خدمات ویزا مشغول به فعالیت هستند دانش بالایی در زمینه دریافت ویزا از سفارت های مختلف دارند و به شما کمک می کنند با توجه به ویزایی که می خواهید دریافت کنید بهترین مدارک را ارائه دهید.
همچنین؛ راهنمایی این افراد سبب می شود تا بتوانید به سرعت ویزا خود را دریافت کنید و برای آینده خود برنامه ریزی داشته باشد.  به همین دلیل دریافت خدمات ویزا کارت از جمله مواردی است که می تواند به شما کمک کند به نتیجه رسید. اما توصیه ما به شما این است حتما به شرکت های معتبر مراجعه کنید و هرگز به افراد نامتخصص اعتماد نداشته باشید. 

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خدمات ویزا کشورهای مختلف در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید شما برای دریافت ویزا باید به موارد متعددی توجه داشته باشید. به طور مثال شما باید مدارک را به صورت دقیق ارائه دهید و از ارائه بیش از حد مدارک خودداری کنید. همچنین، تمامی اطلاعات باید مطابق با پاسپورت باشد. اگر زمان انقضا پاسپورت نزدیک است باید هر چه زودتر پاسپورت جدید بگیرید و هرگز با آن پاسپورت برای دریافت ویزا اقدام نکنید. در جلسه خدمات ویزا به شما اعلام میگردد که بهترین روش برای دریافت ویزا چیست. همانطور که میدانید ویزاهای متفاوتی از سوی کشورهای مختلف ارائه می گردند و شما باید پس از مشخص شدن نوع ویزا مدارک خود را متناسب با آن ویزا آماده سازید. اگر به دنبال اطلاعات دسته اول در مورد ویزا هستید می توانید به سایت سفارت خانه ها مراجعه کنید و آنها را به دقت مطالعه نمایید.
 

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1403 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزای آمریکا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر