×
درحال بارگزاری ...

تور سریلانکا نوید گشت

سریلانکا جزیره‌ای است که در اقیانوس هند و در شمال شرقی کشور هند قرار گرفته است. سریلانکا را با دشت‌های وسیع و قله‌های چشمگیر، مزارع چای و معابد زیبایش می‌شناسند. تور سریلانکا فرصتی است برای بازدید از بخش بسیار بزرگی از این مناطق دیدنی در کشور استوایی سریلانکا. اسم قبلی سریلانکا سیلان بوده است، نامی که همچنان بر روی بسته‌های چایی محصول سریلانکا نوشته می‌شود. تور سریلانکا به‌طور ویژه به مزارع خوش‌بوی چایی سر خواهد زد و شما را با مبداء این نوشیدنی محبوب آشنا خواهد کرد. در مقایسه با همسایه خود هند، سریلانکا کشور نسبتا ثروتمندی است، با این وجود، یک پنجم جمعیت این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند. چنانکه در تور سریلانکا به این نکته پی خواهید برد، اقتصاد سریلانکا حول صادرات چایی، قهوه، کتان، کائوچو و نارگیل می‌چرخد. در سال‌های اخیر، تور سریلانکا بسیار پر رونق شده و همین امر باعث تمرکز بیشتر این کشور بر درآمد حاصل از گردشگری شده است. هر ساله‌ تور سریلانکا شلوغ‌تر، جذاب‌تر و با وقایع مردم‌پسند بیشتری همراه می‌شود. قیمت پایین بلیط هواپیما و شرایط مهمان‌داری خوب سریلانکایی‌ها باعث شده که تور سریلانکا انتخاب گردشگران زیادی از سرتاسر جهان باشد.

Image

حقایقی درباره تور سریلانکا

از زبان‌هایی که در این کشور رونق دارند، انگلیسی، تامیل و سینهالی رایج‌ترین‌ها هستند. جمعیت این جزیره نسبتا بزرگ، 22 میلیون است. کوته، پایتخت کشور سریلانکا اصلی‌ترین مبداء تور سریلانکا می‌باشد. در هنگام سفر به سریلانکا، آنچه بیش از همه تور سریلانکا را جذاب می‌کند، پرواز بر فراز اقیانوس بی‌انتهای هند است. تور سریلانکا شما را حتما به مناطق تاریخی و هزاران ساله کلمبو خواهد برد، جایی که سنت و هنر با هم آمیخته شده‌اند و معابد رنگارنگ و مستحکم را تشکیل داده‌اند. در سال‌های نه‌چندان دور، سریلانکا مستعمره کشورهایی چون اسپانیا و هلند بوده است. شما با تور سریلانکا حتما با برخی از عمارت‌های متعلق به این کشورهای حاکم بر سریلانکا در آن زمان‌ها، ملاقات خواهید کرد.

تاریخ سریلانکا

تاریخ سریلانکا بیشتر از هر چیز دیگری به تور سریلانکا جذابیت می‌بخشد. سریلانکا از زمان‌های ماقبل تاریخ مسکونی بوده است. در این کشور، نشانه‌هایی از زندگی انسان‌های مربوط به 125000 سال پیش هم یافت شده است. وداس‌ها کسانی بوده‌اند که تاریخ غنی در سریلانکا دارند و افسانه‌های زیادی درباره آنها ساخته شده است. در دوران قرون‌وسطا بود که تامیل‌ها از جنوب هند به سریلانکا عظیمت کردند و حکومت قدرتمندی در این کشور  برپا کردند. عقیده بر این است که اقوام سینهالی از شمال هند و در قرون 5 و 6 قبل از میلاد به سریلانکا مهاجرت کرده‌اند.
چنانکه در تور سریلانکا خواهید دید، ساختمان‌های زیادی هستند که نشان از استعمار چند صد ساله سریلانکا توسط کشورهای مختلف اروپایی دارند. اولین استعمارگران پرتغالی‌ها بودند که در سال 1505 به این کشور حمله کردند، آنها تا سال 1658 در این کشور ماندند. هلندی‌ها نیز از سال 1602 به این کشور رفت و آمد داشتند و بر بخش‌هایی از آن نفوذ کرده بودند. انگلیس در سال 1796 به این جزیره حمله کرد و در سال 1802 سریلانکا تحت نام سیلان به یکی از کلونی‌های انگلیس تبدیل شد. در سال 1948 سریلانکا استقلال خود را به دست آورد.

بهترین زمان سفر با تور سریلانکا

آب و هوای سریلانکا را می‌توان متناسب با دو بخش این کشور تفکیک کرد، قسمت شرقی و قسمت غربی. در قسمت غربی سریلانکا، آب و هوا بسیار با ثبات است. میانگین دما در این بخش از کشور، 30 تا 32 درجه سانتیگراد است. شب‌ها دمای هوا به 22 تا 25 درجه سانتیگراد می‌رسد. سریلانکا کشوری بارانی است، بنابراین بهترین زمان سفر به سریلانکا بازه‌های زمانی بین فصل‌های شدید بارانی است. بهترین زمان سفر به سریلانکا، در نقاط غربی آن، از آپریل شروع می‌شود و تا ژوئن ادامه دارد. همچنین سپتامبر تا دسامبر هم بازه مناسبی برای تور سریلانکا است. در مجموع، بهترین زمان برای تور سریلانکا به غرب این کشور، بین ژانویه و مارس است.
شرق سریلانکا نیز آب و هوایی نسبتا پایدار با گرمایی بین 27 تا 33 درجه سانتیگراد دارد. بازه‌هایی که تور سریلانکا به شرق، با باران مواجه می‌شود کمی ناپایدارتر از غرب است. معمولا باران‌های شدیدتر در بازه اکتبر تا ژانویه رخ می‌دهند. بنابراین بهترین زمان برای تور سریلانکا در این مناطق، فوریه تا سپتامبر است. 
اگر قصد خرید تور سریلانکا به بخش‌های مختلف، غرب و شرق، سریلانکا را دارید، باید ترکیبی از زمان‌های بهینه شرق و غرب را انتخاب کنید. بخصوص، بازه زمانی فوریه تا مارس زمان مناسبی برای تور سریلانکا به غرب و شرق این کشور است.

Image

جاذبه‌ های گردشگری تور سریلانکا

تنوع زیستی سریلانکا مهمترین جاذبه‌ی‌ گردشگری سریلانکا را شکل می‌دهد. تور سریلانکا سفری است به یک اکوسیستم زنده از گونه‌های حیوانی، گیاهی و دریایی. در ادامه قسمتی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری سریلانکا را که در قالب تور سریلانکا می‌توانید ملاقات کنید معرفی می‌کنیم.

1- باغ‌ های چایی

بیشتر از هر چیز دیگری، سریلانکا را با مزارع چایی آن می‌شناسند. تقریبا در تمام تپه‌هایی که با تور سریلانکا ملاقات می‌کنید، مزارع چایی به چشم می‌خورند. این تپه‌ها نه تنها جایی برای چشیدن طعم خوش و تازه چایی هستند، بلکه محل‌هایی با منظره‌های بی‌کران برای تقویت روحیه انسان‌اند.
نواحی بسیار زیادی وجود دارند که مزارع چایی در آنها به‌وفور یافت می‌شود و تور سریلانکا نیز به برخی از آنها سفر خواهد کرد. از جمله این نواحی می‌توان به اِلا، نوارا الیا و هاپیوتل اشاره کرد. در این شهرهای فوق‌العاده زیبا، می‌توانید زیباترین منظره‌ها را از هتل تور سریلانکای خود روئیت کنید.

2- پل 9 قوس 

یکی دیگر از بهترین جاذبه‌های سریلانکا که تور سریلانکا حتما سری به آن خواهد زد، پل مشهور 9 قوس است. حتما و حتما، چند ساعتی را به ملاقات این پل و اتفاقات رویایی که در آن میافتد اختصاص دهید. پایین تپه بنشینید و به عبور قطارها از روی پل 9 قوس خیره شوید. در این ملاقات، درخت‌های نارگیل و مزارع چاییِ پیرامون شما، لذت دیدار را دوچندان خواهند کرد. تور سریلانکا را اگر فقط به خاطر همین منظره و همین منطقه هم همراهی کنید، خاطره‌انگیزترین اتفاقات گردشگری را برایتان رقم خواهد زد.
3- از خانه-رستوران‌های کوچک غذاهای محلی بخرید!
سریلانکا رستوران‌های زیادی دارد که به گردشگران بهترین غذاها را پیشنهاد می‌دهند، با این حال، غذاهای سنتی‌ای که در خانه‌های کوچک و بین‌راهی سرو می‌شوند، مزه‌ای به عمق اقیانوس هند دارند. حتما در تور سریلانکا سری به این اقامتگاه‌های کوچک و سرراهی بزنید.

4- یادگیری آشپزی به سبک سریلانکا

در تور سریلانکا امکان این را دارید که ذائقه خود را درباره غذاهای این کشور بسنجید و همزمان نحوه پخت آنها را یاد بگیرید. کلاس‌های آشپزی در حدود 2 ساعت طول می‌کشند و بسیار سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز هستند.

5- کوه آدم

کوه آدم یکی از بهترین جاذبه‌های سریلانکا است که شما می‌توانید در برنامه تور سریلانکای خود قرار دهید.  این کوه همچنین یک مکان مقدس برای سریلانکایی‌ها است. مراسم‌های مختلفی در کوه برگزار می‌شود که برای گردشگران از کشورهای دیگر بسیار جذاب است. بهتر است تور سریلانکا را طوری برای خودتان برنامه‌ریزی کنید که صبح زود بتوانید صعود به این قله را شروع کنید تا در هنگام طلوع آفتاب، بالای کوه باشید. این کوه حدود 1000 متر ارتفاع دارد و در 2243 متری از سطح دریا است.

5- قطار ایلا به کاندی

یکی از  خاطره‌انگیزترین اتفاقات تور سریلانکا، سفر با قطار قدیمی و نوستالوژیک ایلا به کندی است. این سفر 6 ساعته از میان زیباترین مناظر طبیعی سریلانکا می‌گذرد و آهسته آهسته شما را به دیدار فرهنگ و هنر این کشور می‌برد. حتما، قبل از سفر هماهنگی‌های لازم در تور سریلانکا را برای خرید بلیط این قطار انجام دهید، چراکه در برخی بازه‌های زمانی مثل دسامبر تا مارس، تهیه بلیط بسیار سخت خواهد بود.

6- ببرهای سریلانکا

تور سریلانکا این امکان را فراهم می‌کند که از جنگل‌ها و مراتع سبز این کشور دیدار کنید. به‌طور ویژه، می‌توانید به دیدار ببرهای کمیاب سریلانکا بروید و یکی از بی‌نظیرترین حیوانات این کره خاکی را از نزدیک ببینید. البته فیل‌های آرام و دوست داشتنی را هم نباید فراموش کرد و تور سریلانکا حتما سری هم به اقامتگاه فیل‌ها خواهد زد.

7- ساحل میریسا

این ساحل بیشتر شبیه یک رویا است تا یک واقعیت. ساحل میریسا فاصله‌ای 5 دقیقه‌ای با این شهر دارد، کافی است با لیدر تور سریلانکا هماهنگ کنید تا شما را تا رسیدن به ساحل و لذت بردن از موقعیت طبیعی آن همراهی کند.

8- پارک ملی سریلانکا

یکی از مهیج‌ترین اتفاقاتی که قرار است در طول تور سریلانکا برای شما رقم بخورد، رفتن به پارک ملی این کشور و دیدار با حیوانات بومی این کشور از نزدیک است.

8- شنا با لاکپشت‌های غول‌پیکر

یکی از کمیاب‌ ترین حیواناتی که می‌توانید در حیات‌وحش ببینید، لاک‌پشت‌های غول‌پیکر چند صدساله هستند. تقریبا در بیشتر ساحل‌های سریلانکا این امکان وجود دارد که این لاکپشت‌ها را ببینید و حتی با آنها شنا کنید. با وجود این، اطلاعات و نکات ایمنی را از مسئول تور سریلانکا جویا شوید تا حادثه‌ای برایتان پیش نیاید.

9- دیدار وال‌های آبی

شاید این قسمت آرامش‌بخش‌ترین و در عین‌حال هیجان‌انگیزترین بخش تور سریلانکا باشد. این امکان وجود دارد که نواحی اقیانوسیِ نزدیک به ساحل بروید و از نزدیک وال‌های آبی بزرگ را ببینید. صحنه‌هایی که تنها در فیلم‌ها دیده‌اید را در تور سریلانکا می‌توانید از نزدیک شاهد باشید. 

9- ملاقات جنگل صخره‌ای سیگیریا

این جنگل در نقطه‌ای بسیار سرسبز در جنگل‌های سیگیریا واقع شده است. صخره‌ای به ارتفاع 200 متر که جاذبه‌های اکوسیستمی خاص خود را دارد.

10- موج‌ سواری

اگر موج‌سواری بلدید، می‌توانید تور سریلانکا را به تجربه‌ای دل‌انگیز از موج‌سواری تبدیل کنید. سریلانکا یکی از محدود کشورهایی است که بی‌شمار ساحل با قابلیت موج‌سواری بر روی موج‌های بلند اقیانوسی را دارد. همچنین، امکان آموزش موج‌سواری هم فراهم است و اگر علاقه‌مند باشید، تور سریلانکا می‌تواند مقدمات این آموزش را نیز برایتان فراهم کند.

11-  جایگاه لیپتون

این موقعیت جنگلی تپه‌ای بسیار سرسبز و با منظره‌ای به‌شکل بهشت است. در این محل رستوران‌های جنگلی مستقر هستند که به شما این امکان را می‌دهند که منظره ساحل، جنگل و غذاهای محلی را به‌صورت همزمان داشته باشید.
از جمله جاذبه‌های دیگر به موارد زیر اشاره می‌کنیم:
•    جزیره پنگون‌ها
•    رانندگی کردن و ساحل گردی با تاک تاک‌ها
•    تماشای تلاش بچه لاکپشت‌ها برای عبور از خط ساحلی و شنا در اقیانوس بی‌کران هند
•    صعود به قله‌ی رویاییِ پیدورانگالا
•    جنگل‌گردی در جنگل‌های بی‌مانند سریلانکا
•    بازدید از معابد سریلانکا مثل دامبولا

بهترین رستوران‌های تور سریلانکا

بهترین رستوران‌های سریلانکا را در تور سریلانکای ما ملاقات خواهید کرد. در این بخش قصد داریم برخی از بهترین رستوران‌های سریلانکا را به شما معرفی کنیم تا در هنگام بازدید از این کشور، با ذائقه و سبک آشپزی مردم این کشور آشنا شوید و لذتی دوچندان از اقامت خود در جزیره ببرید.

1-    رستوران بنتوتا

اگر به غذاهای آسیایی و دریایی علاقه‌مند هستید، حتما سری به رستوران بنتوتا بزنید. از ساعت 8 صبح تا 12 شب به وقت محلی، این رستوران در فضایی دل‌انگیز به شما خدمت‌رسانی خواهد کرد.

2-    رستوران زازا

در این رستوران همه چیز برق می‌زند، یک جذابیت به سبک آسیای شرقی. این رستوران بین‌المللی مراسم چایی‌خوری جالبی دارد که هر روز در زمان مشخصی برگزار می‌کند، زمان آن را تور سریلانکا حتما با شما در میان خواهد گذاشت.

3-    رستوران کافه گالری

چنانکه از نامش پیداست، رستوران کافه گالری تلفیقی از هنر و آشپزی است. گلدان‌های شرقی بزرگ و شمع‌های زرد آن حس و حال شرقی را به توریست‌ها می‌دهد. این رستوران در شهر تجاری کلمبو واقع شده و به‌طور متوسط غذاهایش قیمتی بین 1000 تا 2000 روپیه دارند.

4-    رستوران نیهون باشای

یکی دیگر از بهترین رستوران‌های سریلانکه که تور سریلانکا، در صورت تمایل شما، شما را به آنجا خواهد برد، رستوران مدرن نیهون باشای است. این رستوران ژاپنی، تم ژاپنی هم دارد و بیشتر غذاهای ژاپنی سرو می‌کند.

5-     رستوران 1864

رستوران 1864 یک رستوران بین‌المللی است که از طراحی گرفته تا غذاهایی که سرو می‌شوند، همه‌چیز سبکی قاره‌ای دارد. غذاهای این رستوران کمی گران‌تر از قبلی‌هاست و در بازه 2000 تا 4000روپیه قرار می‌گیرند.

6-    رستوران سی اسپری

رستورانی بر لبه اقیانوس، رستوران سی اسپری یک قدم با اقیانوس هند فاصله دارد. صدای آرامش‌بخش موج‌ها و منظره بی‌نظیر دریا و آسمان، این رستوران را به یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های سریلانکا تبدیل کرده است. 

7-    رستوران کندی هاوس

این رستوران بزرگ، در واقع یک باغ رستوران است. درختان استوایی رستوران را احاطه کرده‌اند و هرآنچه بازدیدکنندگان می‌بینند درخت است و آسمان آبی و غذاهای خوشمزه که سرو می‌شوند.

بهترین‌ هتل‌های تور سریلانکا

ما بهترین هتل‌های سریلانکا را در پکیج‌های تور سریلانکا قرار داده‌ایم تا شما آسوده‌ترین اقامت را در بهترین جزیره استوایی دنیا داشته باشید. در ادامه به برخی از بهترین هتل‌های سریلانکا می‌پردازیم.

•    هتل آماری گاله بنتوتا

کنار اقیانوس هند و آسمان ابری و آبی آن، این محل استقرار هتل آماری است که با درختان استوایی پوشیده شده است. این هتل یکی از بهترین هتل‌های سریلانکا است که در قالب تور سریلانکا برای شما در دسترس است. از جمله امکانات این هتل، استخرهای بزرگ و سرباز، خطوط ساحلی فوق‌العاده زیبا و طولانی، سوئیت‌های اقامتی مجهز و با منظره‌ای به رنگ آبی اقیانوس.

•    هتل سینامون بی بنتوتا

•    این هتل انتخاب بسیاری از گردشگران اروپایی است. دلیل آن هم فضای داخلی با طراحی سنتی، آشپزهای بین‌المللی آن و آبگرم و امکانات ساحلی بی‌شماری است که در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد.

•    هتل مونپیک شهر کلمبو

فاصله این هتل شهری با فرودگاه اصلی شهر کلمبو در حدود نیم ساعت است. این هتل پنج ستاره چشم‌اندازهای بکری از اقیانوس و جنگل‌های استوایی سریلانکا را به شما می‌دهد. فاصله شما از هتل تا ساحل جذاب و البته شلوغ کلمبو 5 دقیقه است.

•    هتل پستکارد گاله

این هتل در 8 کیلومتریِ استادیوم بین‌المللی کریکت شهر گاله قرار دارد. این هتل 5 ستاره در میان درخت‌های نارگیل و انواع دیگر استوایی این کشور محصور شده است. قیمت هتل البته کمی گران است و قبل از رزرو باید نوع خدمات و هزینه‌های اضافی را نیز چک کنید.
برخی از هتل‌های محبوب دیگر عبارتند از:
•    هتل گینگانگا در شهر گاله
•    هتل آمانولا
•    هتل آنانتارا کالوتارا 
•    هتل آمانگالا
•    هتل سیلان هاتون

راهنمای سفر با تور سریلانکا

برای دریافت بهترین راهنمای سفر به سریلانکا می‌توانید در تمام ایام هفته با مشاوران ما تماس بگیرید و از جزئیات پروازها و هتل‌های در دسترس تور سریلانکا باخبر شوید. فراموش نکنید که سریلانکا به ویزا نیاز  دارید و برای دریافت ویزای این کشور باید مدارک خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت‌نام تور به دست همکاران ما برسانید تا مراحل مختلف اخذ ویزا برای شما انجام گیرد.
وبسایت ما بهترین راهنمای سفر با تور سریلانکا را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده است. بنابراین در هر ساعت از شبانه‌روز که فکر سفر رفتن به سرتان زد، به قسمت تورهای در دسترس مراجعه کنید و توضیحات کاملی از هر کدام از تورها و زمان و هزینه‌ها را مطالعه فرمایید.

نکات مهم در سفر با تور سریلانکا

بخش نکات مهم در سفر با تور سریلانکا واجب‌ترین بخشی است که هر بازدیدکننده‌ای باید قبل از سفر به این کشور مطالعه کند و بند به بند آن را در سفر خود لحاظ کند تا بهترین تجربه را از این سفر رویایی داشته باشد. از نکات مهم در سفر با تور سریلانکا موارد زیر مهمترین‌ها هستند:
1-    سریلانکا کشور طبیعت‌گردهاست: این کشور منظره‌های جنگلی و دریایی را کنار هم دارد و دشت‌های چایی آن هرگز به پایان نمی‌رسند. 
2-    سریلانکا کشور ارزانی است.
3-    در بیشتر روزهای سال هوا گرم و استوایی است و به ندرت پیش می‌آید که به لباس گرم احتیاج داشته باشید.
4-    سفر با قطار بهترین گزینه برای گشت و گذار در نقاط شهری و جنگلی سریلانکا است.
5-    روپیه‌های موردنظرتان را در کشور سریلانکا خریداری کنید. در واقع بهتر است با خودتان دلار ببرید و در آنجا به روپیه تبدیل کنید.
6-    سریلانکایی‌ها عادت دارند که شبیه هندی‌ها از زبان اشاره استفاده کنند. به این معنی که در هنگام حرف زدن با شما مدام دست‌ها و سرشان را تکان می‌دهند.
7-    در رستوران برنج و کاری سفارش دهید نه کاری و برنج!
8-    با دست راستتان غذا بخورید.
9-    مراقب آب آشامیدنی باشید. شیرهای آب چندان قابل اطمینان نیستند.
10-    سریلانکایی‌ها احترام زیادی برای چایی قائل‌اند.
11-    در این کشور خبری از ویروس زیکا نیست.
12-    سریلانکا در حدود 1600 کیلومتر خط ساحلی دارد.
13-    لخت شدن در این کشور غیرقانونی است.
14-    مغازه‌دارهای سریلانکایی عاشق چانه زدن هستند.
15-    مراحل اخذ ویزا را سر موقع انجام دهید و قبل از هر کاری مدارک مورد نیاز را تهیه و آماده کنید.

قیمت تور سریلانکا

قیمت تور سریلانکا به پارامترهای زیادی بستگی دارد که از آن جمله می‌توان به هتل اقامتی، زمان سفر به سریلانکا، تعداد همراهان، بلیط هواپیما و تور لحظه آخری سریلانکا اشاره کرد. به طور ویژه، تور لحظه آخری سریلانکا تمام مراحل دریافت ویزا و هماهنگی‌های لازم برای اقامت شما در این کشور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد، بنابراین اندکی هزینه‌های بالاتری را می‌طلبد.
برای آگاهی از بهترین قیمت تور سریلانکا به افرهای ویژه ما در بازه‌های مختلف از سال دقت فرمایید. ما خرید اینترنتی تور سریلانکا را برای شما مهیا کرده‌ایم تا با صرف کمترین زمان و کمترین نیاز به مراجعه حضوری، تمام خدمات تور سریلانکا را دریافت کرده باشید.

تور سریلانکا لحظه آخری

هرگز نگران جا ماندن از سفر نباشید، تور سریلانکا لحظه آخری همان گزینه‌ای است که می‌توانید برای رسیدن به سفر هیجان‌انگیزتان به جزیره سبز سریلانکا از آن بهره ببرید. تور سریلانکا لحظه آخری افر ویژه‌ای است که جدیدا به منوی خدمات ما اضافه شده است و برنامه‌های ویژه‌ای برای آن داریم.
متناسب با نیاز شما و عجله در رفتن به سفر سریلانکا، همکاران ما همکاری‌های لازم با شما را از اخذ ویزای سریلانکا تا تمام همانگی‌های هتل و بلیط هواپیما و اقامتتان در این کشور، خواهند داشت. واتس‌اپ، ایمیل، و شماره‌ تماس‌هایی که در وبسایت درج شده‌اند، به شما این امکان را می‌دهند که آسوده‌ترین راه را برای خرید تور سریلانکا در پی بگیرید.

افر تور سریلانکا

هرکجای ایران که باشید، هر بودجه‌ای که برای سفر کنار گذاشته باشید، ما برای شما یک افر تور سریلانکا خواهیم داشت. این افر تور سریلانکا پکیجی‌ است از خدمات محبوب ما که در آن به تمام جزئیات سفر به سریلانکا پرداخته شده است. تابستان یا زمستان، در هر زمانی که بخواهید ما می‌توانیم تور سریلانکا را برای شما محقق کنیم. کافی است بخواهید که سفری به سریلانکا داشته باشید، با ما تماس بگیرید، باقی امور را به ما بسپارید و به فکر بستن چمدانتان باشید.

تور سریلانکا ارزان

بسیاری از مردم در شرایط اقتصادی کنونی، امکان سفر به کشورهای دیگر را ندارند. با وجود این، ما پیشنهادات جذابی برای شما تدارک دیده‌ایم که با هر سطح درآمدی بتوانید از سفرهای خارجی بهره ببرید. تور سریلانکا ارزان از آن دست پیشنهاداتی است که ما به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. در تور سریلانکا ارزان، هزینه‌ها به مقرون‌ به‌صرفه‌ترین سطح خود رسیده است. خدمات رزرو هتل‌ها، بلیط‌ها و امکانات اقامتی در سطح بین‌المللی و با درجه کیفی بسیار بالا، اما ارزان‌تر، به شما ارائه می‌شوند.
سیاست ما این است که به جای تعداد محدودی مشتری با قیمت‌های بالا، تعداد بیشتری از هموطنانمان را با قیمتی ارزان‌تر راهی تور سریلانکا کنیم. برای آگاهی از شرایط اخذ تور سریلانکا ارزان و اطلاع از سایر افرهای موجود، به وبسایت آژانس مراجعه بفرمایید. امکان خرید اینترنتی تور سریلانکا در افرهای مختلف مهیا است و تور لحظه آخری سریلانکا نیز قابل رزرو است.

رزرو تور سریلانکا

رزرو تور سریلانکا مثل رزرو هتل در ایران است. کافی است به وبسایت ما، بخش خدمات تورها، مراجعه کنید و تور موردنظر خود را سفارش دهید. چند کلیک و شما رزرو تور سریلانکا را با موفقیت انجام داده‌اید. پس از رزرو تور سریلانکا به صورت آنلاین، با شما تماس گرفته خواهد شد و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا و سایر امورات سفر از شما دریافت می‌گردد. خرید اینترنتی تور سریلانکا این امکان را ایجاد کرده که در هر ساعتی از شبانه‌روز که تصمیم به سفر گرفتید، این امکان باشد که سفر دلخواه‌تان را به صورت لحظه‌ای رزرو کنید.

هزینه‌ های تور سریلانکا

هزینه‌های تور سریلانکا بیشتر به این بستگی دارند که شما چگونه سفر خود را مدیریت می‌کنید. به‌عنوان مثال، هزینه‌های تور سریلانکا برای گردشگرانی که علاقمه‌مند به خریدحجم بالایی از سوغاتی هستند، بسیار بالاتر از آنهایی است که سبک سفر می‌کنند و هدفشان بیشتر تفریح است تا خرید.
علاوه بر این، بیشتر هزینه‌های اضافی مربوط هستند به رستوران‌ها، ورزش‌های تفریحی و دریایی و امثال اینها که در سریلانکا بازه‌های قیمتی متفاوتی دارند. اگر می‌خواهید هزینه‌های خود را مدیریت کنید و ریخت و پاش کمتری داشته باشید، موارد زیر را در سفر سریلانکا مدنظر قرار دهید.
•    در رستوران‌های لاکچری غذا میل نکنید
•    ورزش‌های ساحلی گران قیمت را انجام ندهید
•    از بازارچه‌های محلی خرید کنید
•    از سوپرمارکت‌های بین‌المللی بزرگی که در این کشور نمایندگی دارند خرید کنید
•    سفرهای بین‌شهری را با قطار طی کنید
•    سبک سفر کنید
•    مراقب سلامت خود باشید تا به بیمارستان نیاز پیدا نکنید

خدمات تور سریلانکا

خدمات تور سریلانکا از صفر تا صد این تور را شامل می‌شوند. به عبارتی، از لحظه درخواست تا لحظه بازگشت از سفر، آژانس در کنار شما خواهد بود تا هیچ مشکلی در طول سفر نداشته باشید و بهترین تجربه را از این سفر خاطره‌انگیز به خانه ببرید. خدمات تور سریلانکا به‌طور ویژه عبارتند از:
•    اخذ ویزای سریلانکا
•    هماهنگی‌های با سفارت
•    دریافت چارتر هتل
•    خرید بلیط رفت و برگشت
•    مشاوره‌های مالی برای سفر
•    لیدرهای مستقر در سریلانکا
•    امکان هماهنگی برای شرکت در فستیوال‌ها و کنسرت‌ها
•    خرید انواع بلیط 
•    خدمات مترجمی در صورت نیاز
•    مشاوره در زمینه ملزومات سفر به سریلانکا

انتخاب ایرلاین برای تور سریلانکا

انتخاب ایرلاین برای تور سریلانکا وظیفه اصلی آژانس است. مسیرهای هوایِ زیادی هستند که می‌توان سفر سریلانکا را از طریق آنها محقق کرد، با وجود این، انتخاب ایرلاین برای تور سریلانکا باید امنیت و قیمت را به‌صورت همزمان دربر داشته باشد. ما با شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی زیادی در تماس هستیم و شریکان تجاری زیادی در سرتاسر دنیا داریم. با استفاده از این اهرم روابطی، بهترین خط ایرلاین، چه از نظر قیمت و چه از نظر امنیت، را برای تور سریلانکا در نظر گرفته‌ایم. بنابراین هیچ جای نگرانی از بابت نحوه سفر وجود ندارد.

سریلانکا تابستان

سریلانکا تابستان گرمی دارد. اگر می‌خواهید در این فصل از سال به این کشور سفر کنید حتما در نظر داشته باشید که دمای هوا در این موقع از سال بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد است. البته ما در ایران، تابستان‌های بسیار گرمتری را هم تجربه می‌کنیم، بنابراین مشکل چندانی با دمای هوا نخواهیم داشت. از طرفی سریلانکا تابستان همراه است با سایه‌های بی‌انتها از درختان بلند استوایی که هیچ وقت شما را تنها نخواهند گذاشت!
هتل‌های تور سریلانکا همه مجهز ره سیستم‌های تهویه و خنک‌سازی 24 ساعته هستند و هیچ نگرانی از بابت دمای هوا و مشکلات متناظر با آن وجود نخواهد داشت.

تور سریلانکا زمستان

برای اینکه با تور سریلانکا زمستان به این کشور سفر کنید، می‌توانید از همین الان تور خود را رزرو کنید. تور سریلانکا زمستان جذابیت‌های خاص خود را دارد. به‌ویژه، وقتی از سرمای استخوان‌سوز ایران به هوای بارانی سریلانکا می‌روید، اختلافی ناگهانی و مطبوع دلگرمی خاصی به شما می‌دهد. در زمستان، سریلانکا غالبا هوایی معتدل و بارانی دارد. زمستان این کشور به هیچ وجه سرد نیست. 

تور سریلانکا پاییز

پاییز سلطان فصل‌هاست و تور سریلانکا پاییز سلطان تورها. در تور سریلانکا پاییز شما با هوایی مطبوع در سریلانکا مواجهه خواهید شد، زیرا نه به گرمی تابستان است نه به خنکای زمستان. اواخر پاییز سریلانکا شبیه اوایل بهار در ایران است. در این فصل اما، جنگل‌های سریلانکا انگار رنگ‌آمیزی شده‌اند.

 

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر