×
درحال بارگزاری ...

تور مالدیو نوید گشت

مالدیو یکی از کوچک‌ترین کشورهای آسیا با وسعتی کمتر از 300 کیلومتر مربع است. این کشور، از 1200 جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است که هر کدام جاذبه‌های خاصی دارند و تور مالدیو به برخی از آنها سر خواهد زد.  مالدیو مقصد محبوب سفر بسیاری از توریست‌ها  از سرتاسر دنیا  است که در قالب انواع تور مالدیو به این کشور سفر می‌کنند. مالدیو شهرتش را مدیون جزیره‌های خصوصی است که توسط افراد مشهور خریدار شده‌اند. در واقع، تا چند دهه قبل، سفرهای توریستیِ زیادی به این کشور شکل نمی‌گرفت، اما خرید جزایر شخصی باعث جلب توجه مردم معمولی و خرید تور مالدیو برای سفر به این کشور چندصد تکه‌ای شد. با حرکت سیلان عظیمی از مسافران به این کشور، و برقراری خطوط‌های بیشتر برای تور مالدیو، اکنون این امکان فراهم شده است که با هزینه‌های بسیار کم و قیمت‌های به‌صرفه به قلب اقیانوس سفر کنید. تور مالدیو یکی از بهترین‌ تورهایی است که می‌توانید برای خانواده خود خریداری کنید، چراکه مالدیوی‌ها بسیار مهمان نوزاند و کشور از امنیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. در حال حاضر بیش از 150 اقامتگاه در مالدیو وجود دارند که شما می‌توانید از میان آنها، یا به‌صورت ترکیبی از آنها، تور مالدیو خود را برنامه‌ریزی کنید. در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب محل و نحوه سفر به این کشور و خرید تور مالدیو کمک کنیم.

Image

بهترین زمان برای خرید تور مالدیو

بهترین زمان برای دریافت تور مالدیو، بازه زمانی بین ماه‌های دسامبر تا مارچ است. در واقع، مالدیو یک کشور دو فصلی است، شش ماه خشک، شش ماه بارانی. فصل خشک مالدیو همراه است با ازدحام بازدیدکنندگانی که با تور مالدیو و از کشورهای مختلف دنیا به این کشور سفر کرده‌اند.
با وجود این، فصل بارانی، ژوئن تا نوامبر، نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد و بسیار خلوت‌تر و آرام‌تر از فصل خشک تور مالدیو است. توجه داشته باشید که در فصل بارانی نیز هوا گرم است و به‌هیچ وجه شبیه فصل‌های بارانی کشورمان نیست. بنابراین، کمی باران فقط به شاعرانه شدنِ تور مالدیو می‌افزاید و خللی در آن ایجاد نمی‌کند.

راهنمای سفر با تور مالدیو

تور مالدیو شبیه تماشای یک فیلم دراماتیک چند روزه است که راهنمای سفر با تور مالدیو کنترل تلویزیون آن است. هر آنچه که نیاز دارید، با فشار دادن یک کلیک در اختیار شما قرار می‌گیرد. مشاوران ما، چه به صورت حضوری و چه از طریق تماس تلفنی یا چت واتس‌آپی، تمام جزئیات سفر را از ابتدای ثبت‌نام تا لحظه بازگشت به کشور با شما مرور می‌کنند. بنابراین به هیچ وجه نگران جزئیات سفر و استرس کشور دیگری به عنوان مقصد را نداشته باشید، با خیال راحت چمدان‌هایتان را ببندید.
در این بخش و در قالب راهنمای سفر به مالدیو، مواردی از مهمترین جزئیاتی که باید در تور مالدیو مدنظر داشته باشید را با شما به اشتراک می‌گذاریم.
1-    هزینه سفر شما در تور مالدیو ارتباط مستقیمی با زمان سفر شما و ماه‌هایی از سال میلادی که در آن کشور هستید، دارد. نکته مهم درباره مالدیو این است که آب و هوای استوایی را تقریبا در تمام طول سال می‌توانید تجربه کنید. با این توضیح که در ماه‌های می تا اکتبر بیشترین امکان باران وجود دارد.
2-    در نظر داشته باشید که هزینه‌های اضافی تور مالدیو می‌توانند بسیار بالاتر از بودجه موردنظر شما باشند. حتما به دنبال رزرو هتل‌هایی باشید که بیشترین خدمات، مثل صبحانه و نهار و حتی شام، را در پکیج خود ارائه می‌دهند. ما در تور مالدیو، انواع هتل‌ها با آپشن‌های مختلف را مقرر کرده‌ایم تا شما با توجه به بودجه و نحوه سفر خود، مناسب‌ترین را انتخاب کنید.
3-    هزینه بالای برخی تفریحات ساحلی: در نظر داشته باشید که بسیاری از ورزش‌های آبی در تور مالدیو هزینه بر هستند و اگر به این نکته توجه نداشته باشید، هزینه‌های پیش‌بینی نشده برای خود می‌تراشید. خدمات تفریحی و ورزشی زیادی در پکیج هتل‌ها به صورت رایگان به شما ارائه می‌شوند، بنابراین سعی کنید از همه آنها باخبر شوید تا در طول سفر کمترین نیاز را به پرداخت هزینه برای مسائل سرگرمی داشته باشید.
4-    تفاوت زمانی بین جزیره‌های مالدیو: در تور مالدیو بسیاری از استراحتگاه‌ها منطقه زمانی خاص خود را دارند و ممکن است تا 30 دقیقه با مرکز این کشور در اختلاف باشند. بهتر است از این اختلاف ساعت‌ها به خوبی آگاه باشید تا با مشکل تاخیر یا زود رسیدن به مقاصد مدنظرتان در تور مالدیو مواجه نشوید.
5-    واکسن و تست کرونا: در فرودگاه مالدیو حتما از شما مدارک متناظر با تست و واکسن کرونا خواسته می‌شود. البته در بیشتر موارد، بسته به موقعیت منطقه نسبت به همه‌گیری، تست کرونا کافی است. تاریخ اخذ تست نباید بیشتر از 96 ساعت قبل از ورود به مالدیو باشد.
6-    ممکن است در مواردی بسیار خاص برای چند ساعت تا یک روز قرنطینه شوید: در برخی موارد و با وجود بیماری‌های همه‌گیر در منطقه، اگر مشکوک تشخیص داده شوید، ممکن است برای زمان بسیار کوتاهی در قرنطینه قرار گیرید تا تست‌های لازم یا معاینه‌های متناظر از شما گرفته شوند.
7-    شما به لباس‌های زیادی در تور مالدیو نیاز ندارید! مالدیو کشوری استوایی است، بنابراین لباس‌های گرم با خود نبرید. هرچقدر با خود لباس‌های کمتر، و حتی تجهیزات سفر، کمتری ببرید، راحت‌تر سفر کرده‌اید. هتل‌های تور مالدیو تمام وسایل موردنیاز برای اقامت شما در این کشور را در اختیارتان قرار می‌دهند، تنها وسایل کاملا شخصی را با خود بیاورید، شما حتی به مسواک و خمیردندان هم نیاز ندارید.
8-    مقررات عرفی کشور مسلمان مالدیو را در نظر بگیرید و در هنگام سفر با تور مالدیو، از بردن وسایلی که خلاف عرف این کشور اسلامی است پرهیز کنید.
9-    همه استراحت‌گاه‌ها برای خانواده‌ها نیستند: نکته مهم این است که برخی از استراحت‌گاه‌ها از ورود بچه‌ها به داخل محیط خود جلوگیری می‌کنند. شما در قالب تور مالدیو نیازی به نگرانی در این مورد را ندارید، چراکه ما تمام جزئیات و باید و نبایدهای اقامتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
10-    شیرجه‌هایتان را یک روز قبل از پرواز بازگشت از تور مالدیو بزنید! به دلایل پزشکی، بهتر است غواصی‌ها را 24 ساعت قبل از پرواز انجام دهید.
11-    اگر از استراحت‌گاه‌ا دیدن می‌کنید، یا حتی اگر می‌خواهید شبی در آنها به صبح برسانید، استراحتگاه‌هایی را در نظر بگیرید که با جذر و مدهای فراوان مالدیو زیر آب نمی‌روند.

بهترین زمان سفر با تور مالدیو

تقریبا هر زمانی که تور مالدیو را همراهی کنید، بهترین زمان سفر به مالدیو همان موقع است. اگرچه کمی اغراق‌آمیز است، با وجود این، کشور استواییِ مالدیو آب و هوای فوق‌العاده‌ای دارد که در تمام طول سال ادامه دارد. با اختلاف کمی اما، بهترین زمان برای سفر به مالدیو بازه ماه نوامبر تا آپریل است. در این بازه، باران‌های موسمی کمتری را تجربه می‌کنید و می‌توانید از آسمان صاف و هوای آرام مالدیو بیشترین لذت را ببرید. بازه می تا نوامبر شاید برای همه جذاب نباشد، اما خصیصه‌هایی دارد که بازدید کنندگان زیادی را در این بازه از سال به مالدیو می‌کشاند، از جمله خلوت بودن و ارزان بودن تور مالدیو در این بازه زمانی.

جاذبه‌ های گردشگری تور مالدیو

مالدیو یک کشور جزیره‌ای است و هر آنچه شما از آسمان این کشور می‌بینید پازل‌های کوچک و بزرگی هستند که این کشور را تشکیل داده‌اند. جاذبه‌های گردشگری مالدیو، برعکس مساحت محدود آن، به‌هیچ وجه محدود و انگشت‌شمار نیست. از جمله بهترین جاذبه‌های گردشگری مالدیو که در انواع مختلف تور مالدیو گنجانده می‌شوند، به موارد زیر اشاره می‌کنیم:
•    بازدید از ماله پایتخت کشور مالدیو. این شهر سواحلی بهشتی‌ای دارد که مثل آهنربا شما را به خودشان جذب می‌کنند. دسترسی‌های موجود در این شهر، بیشتر از همه نقاط دیگری است که تور مالدیو شما را به آنجاها می‌برد. بازارهای محلی شلوغ و هیجان‌انگیز، غذاهای دریایی متنوع، سازه‌های مختص اقلیم مالدیو و کوچه‌های باریک و سبز ماله، این شهر را به مقصد سفر بسیاری از توریست‌های این کشور تبدیل کرده است.

•    جزیره کومو کوکوا (COMO Cocoa Island)

این جزیره بهشتی شناور در دل اقیانوس هند است. ساختمان‌های شناور آن آرامش‌بخش شما در تور مالدیو خواهند بود. این جزیزه خدمات رفاهی جالبی را ارائه می‌دهد که در هیچ کشور دیگری تجربه نخواهید کرد. از آن جمله، استراحت‌گاه‌ها و هتل‌های کوچک و بزرگی هستند که از ساحل شروع می‌شوند و در دل اقیانوس گم می‌شوند.

•    جزیر وادهو (Vaadhoo Island)

جزیره وادهو شبیه یک رویای مه‌آلود است که دوست دارید قبل از ناپدید شدن به آن برسید. این جزیره مساحتی به اندازه چند زمین فوتبال دارد و متشکل از یک منطقه کوچک سبز و استراحتگاه‌های متصل و مستقر در ساحل شناور آن است.

•    آدو آتول (Addu Atoll)

این مجموعه از جزایر بیشتر با نام سینو آتول می‌شناسند، این منطقه جنوبی‌ترین قطعه از پازل مالدیو است. جزایر کوچک و بزرگی در این منطقه قرار دارند که معروف‌ترین آنها جزیره گان است.

•    مافوشی (Maafushi)

جزیره مافوشی محبوب‌ترین جزیره در بین توریست‌هایی است که در قالب تور مالدیو به این کشور سفر می‌کنند. در این جزیره بازی‌های آبی بسیار متنوعی در دسترس است که شما می‌توانید با کمک لیدرهای تور مالدیو در آنها مشارکت کنید.

•    شهر آدو (Addu City)

این منطقه از جنوب مالدیو بیشترین تشابه را با مفهوم شهر که در ذهن همه ما هست، دارد. آدو دومین شهر بزرگ مالدیو است و مثل همه‌ی جزایر دیگر این کشور، سواحل بسیار جذاب و اقیانوسی‌ای دارد. اگر قصد خرید سوغاتی دارید، حتما این شهر را در تور مالدیو مدنظر قرار دهید.

•    جزیره مصنوعی (Artificial Beach)

جزیره مصنوعی زیباترین منظومه‌ها را به شما هدیه می‌کند. در واقع، بهترین فستیوال‌های تور مالدیو در این جزیر رخ می‌دهند. این جزیره همچنین، بهترین موقعیت مکانی و آبی را برای شنا و غواصی دارد.

•    جزیره فولهادهو (Fulhadhoo Island)

پوشیده با درختان خرما و امتدادی رویایی از ماسه‌های سفید رنگ، جزیره فولهادهو یکی از زیباترین جزایر دنیا است. این جزیره دقیقا شبیه مرواریدی است که از قلب اقیانوس هند بیرون زده.

•    میوراکا (The Muraka)

اگر عاشق سفر به زیر دریا، بدون خیس شدن، هستید، میوراکا جزیره‌ای برای شما است.  این جزیره رویایی، دارای یکی از زیباترین و پرطرفدارترین رستوران‌های زیرآبی دنیاست. بالای سر شما ماهی‌ها و کوسه‌هایی هستند که به روزمرگی خود در دریا می‌پردازند، وقتی شما در حال میل کردن بستنی شکلاتی خود هستید. تور مالدیو افرهای ویژه‌ای برای بازدید از این جزیره فوق‌العاده زیبا به شما ارائه خواهد داد.

بهترین هتل‌ های تور مالدیو

بهترین هتل‌های مالدیو را از تور مالدیو ما بخواهید. در مالدیو شما با بی‌شمار هتل و استراحتگاه در گوشه گوشه جزایر این کشور مواجه خواهید شد. هر هتل ویژگی خاص خود را دارد و نسبت به کیفیت و مکان آن، قیمت هتل‌ها متغیر هستند. از جمله بهترین هتل‌های مالدیو، به موارد زیر اشاره می‌کنیم:

1-    هتل جزیره بهشت

این هتل، که در واقع یک استراحتگاه بر لبه اقیانوس است، از قدیمی‌ترین‌ هتل‌های مالدیو است و در دهه نود میلادی ساخته شده است. از منظره رویایی آن گرفته تا تفریحات و سرگرمی‌های مختلفی که فراهم آورده، این هتل به معنای واقعی کلمه یک بالش نرم روی اقیانوس است. تور مالدیو ما به این هتل هم پرداخته و شما، در صورت تمایل، می‌توانید این هتل را به عنوان اقامتگاه خود در تور مالدیو انتخاب کنید.

2-    هتل آبلو سلکت

این هتل 5 ستاره از جمله پرطرفدارترین هتل‌های موجود در مالدیو است. در این هتل تمام خدمات رفاهی و تفریحی از رستوران و استخرهای سرباز گرفته تا رستوران‌های لبه اقیانوس و خدمات 24 ساعته در اتاق را به شما ارائه می‌کند.

3-    هتل باروس

هتل باروس در مجاور یک ساحل سفید و آب‌های روشن آن ساخته شده است. هتل باروس نیز جزء هتل‌های 5 ستاره‌ای است که می‌توانید در لیست انتخابی خود از هتل‌های تور مالدیو، سفارش دهید. این هتل ویلاهای مجزا با اسکله‌های شاعرانه را نیز شامل می‌شود.

4-    هتل ولاسارو

هر آنچه در اطراف این هتل می‌بینید، رنگ آبی و یکدست دریا است. استخرهای هتل ولاسارو با ساحل لب به لب ساخته شده‌اند و هنگام شنا، شما احساس می‌کنید که بخشی از اقیانوسی آرام و وسیع‌اید.

5-    هتل ویوانتا بای تاج

یک هتل در کنار ساحل مرجانی جزیره همبادهو، ویوانتا بای تاج یک گام فراتر از رویا است. این هتل یکی از بهترین هتل‌های مالدیو است که شما را یک قدم به اقیانوس نزدیک‌تر می‌کند و افق‌ها و طلوع‌های رویایی را به شما هدیه می‌دهد.

بهترین رستوران‌ های تور مالدیو

مالدیو یک کشور جزیره‌ای است، بنابراین عادی است که انتظار بهترین غذاهای دریایی را از آن داشته باشیم. با وجود این، بهترین رستوران‌های مالدیو، علاوه بر غذاهای دریایی، انواع غذاهای سنتی و بین‌المللی دیگر را نیز سرو می‌کنند. تور مالدیو شما را با برخی از بهترین رستوران‌های مالدیو آشنا می‌کند.

•    رستوران زیرآبی ایتها (Ithaa)

مالدیو به داشتن رستوران‌های فوق‌العاده و هیجان‌انگیز ساخته شده زیر اقیانوس مشهور است. رستوران زیرآبی ایتها یکی از بهترین رستوران‌های مالدیو است که سالانه پذیرانی گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا است. این رستوران یک آکواریم به وسعت اقیانوس است که در کانون آن میزهای غذاخوریِ رستوران قرار دارند. سقف 5 متری شیشه‌ایِ این رستوران شما را به یک قدمی اکوسیستم دریایی می‌برد. با وجود این، هزینه‌های متناظر با رستوران کمی بالاتر از رستوران‌های معمولی مالدیو است و باید متناسب با بودجه خود بازدید از این رستوران را در برنامه‌های تور مالدیو قرار دهید.

•    تیلا بای کورمبا

  رستوران تیلا بای کورمبا بهترین رستوران خانوادگی‌ است که می‌توانید در مالدیو بیابید. این رستوران در شهر ماله قرار دارد و در کنار ساحل، به سرو غذاهای خود می‌پردازد. سرآشپز این رستوران از سرشناس‌ترین آشپزهای مطرح دنیا است.

•    رستوران اتمسفر کانیفوشی

این رستوران بهترین انتخاب برای گیاه‌خواران است. در این رستوران، ذهنیت شما از گیاه‌خواری به‌طور کامل تغییر خواهد کرد. غذاهای اقیانوسی‌ای که در این رستوران سرو می‌شوند، از بالاترین کیفیتِ و طعم برخوردارند. گیاه‌خوار باشید یا نه، حتما این رستوران را مدنظر بگیرید و اگر گذرتان به آن نزدیکی‌ها خورد، سری به رستوران گیاه‌خواران بزنید.

•    رستوران رییتی راه

رستوران رییتی راه در واقع یک باغ رستوران است که در میان درخت‌های نارگیل و درختان استوایی دیگر بنا نهاده شده است. مدیریت این رستوران را یک سرآشپز استرالیایی برعهده دارد. غذاهای این رستوران ترکیبی از مواد ارگانیک و تخیل هستند. طراحی ظروف و غذایی که سرو می‌شود، بخش مهمی از فعالیت‌های این رستوران هستند.

نکات مهم در سفر با تور مالدیو

در بالا، برخی از نکات مهم در سفر با تور مالدیو را با شما درمیان گذاشتیم، در ادامه به مواردی تکمیلی می‌پردازیم که باعث تسهیل و لذت بیشتر در تور مالدیو خواهند شد. از جمله نکات مهم در سفر با تور مالدیو آشنایی با جغرافیای این کشور است. مالدیو از حدود 1200 جزیره تشکیل شده است که بیشتر آنها غیرمسکونی هستند و ملاقات‌کننده‌ای هم ندارند. 
نکته بعدی وضعیت در حال غرق بسیاری از جزایر مالدیو است. ممکن است آنچه در تصاویر اینترنتی می‌بینید، بعد از سفر دیگر به شکل قبل نباشند، یا حتی به‌طور کامل ناپدید شده باشند. بله! مالدیو در حال ناپدیدشدن است.
تنها در ساحل‌ها و برخی جزایر مشخص است که می‌توانید با لباس شنا حضور پیدا کنید. در پاساژهای تجاری و مناطق مسکونی، به هیچ‌وجه با چنین لباس‌هایی نگردید وگرنه جریمه و حتی بازداشت می‌شوید.
سواحلی نورانی‌ای در مالدیو وجود دارند که شب‌ها قطعات آبی درخشنده‌ و روزها باغ‌هایی سبز هستند.
بسیاری از جزایر مالدیو توسط افراد مشهور و سلبریتی‌های دنیای موسیقی و سینما خریداری می‌شوند.
آب آشامیدنی یکی از مهمترین مشکلات توریستی و بومی مالدیو است. اگر تور مالدیو را همراهی می‌کنید، حتما مراقب مصرف آب آشامیدنی باشید و تا جایی که ممکن است از داخل هتل آب تهیه کنید و هنگام رفتن به سواحل، با خود آب ببرید.
مالدیو یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است. نگران دزدیده شدن وسایل خود نباشید و با خیال راحت به گشت و گذار در این کشور بپردازید.
اگر بخواهید از جزیره‌ای به جزیره‌ای دیگر بروید، تا جایی که امکان دارد از حمل‌ونقل آبی استفاده کنید چراکه حمل و نقل هوایی هزینه‌ای دوبرابری بر شما اعمال خواهند کرد.
بهترین گزینه برای سفر کردن به مالدیو، سفر در قالب تور مالدیو است. شرکت‌های مسافرتی تخفیف‌های ویژه‌ای از هتل‌ها و سایر موقعیت‌های تفریحی دریافت می‌کنند، زیرا در تعداد بالا خدمت خریداری می‌کنند. اگر به‌صورت مستقل اقدام به سفر به مالدیو کنید، علاوه بر دشواری‌های اخذ ویزا، هزینه‌های سفر و اقامت بسیار بالاتر از خرید تور خواهد بود.

Image

قیمت تور مالدیو

قیمت تور مالدیو وابستگی زیادی به هتلی دارد که می‌خواهید در آن اقامت داشته باشید. زمان سفر به مالدیو نیز در قیمت تور مالدیو تاثیرگذار است، به عنوان مثال، ماه‌های خشک هزینه‌های سفر بالاتری را دربر خواهند داشت.
اگر به دنبال دریافت تور مالدیو با نازلترین قیمت‌ها هستید، همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین افرهای سفر به مالدیو را به شما توضیح دهند.

تور مالدیو ارزان

سفر به مالدیو در حالت کلی یک سفر گران است. با وجود این، تور مالدیو ارزان را می‌توانید در بازه‌های زمانی خاصی دریافت کنید. به‌طور ویژه، ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که با بودجه‌های پایین‌تر هم بتوانید سفرهای جذابی به کشورهای زیبایی چون مالدیو داشته باشید. تور مالدیو ارزان ما از جمله‌ی این تورها هستند که برای بازه زمانی محدود و به تعداد محدود عرضه می‌شوند. اگر هنوز تصمیم به سفر نگرفته‌اید، همین امروز وقت آن است که تلنگری به خود بزنید و بعد از آن همه کار و مشغله، یک تفریح خاطره‌انگیز در جزایر رنگارنگ اقیانوس هند را به خود و خانواده خود هدیه کنید.

رزرو تور مالدیو

رزرو تور مالدیو به صورت آنلاین و حضوری انجام می‌شود. شما کافی است که تصمیم به سفر بگیرید، تمام مراحل بعدی را ما برایتان تسهیل می‌بخشیم. به‌طور ویژه، کافی است به صفحه فروش تورهای وبسایت مراجعه کنید تا تمام جزئیات تورها و شرایط اخذ و زمان هر تور در اختیارتان قرار گیرد. مالدیو مقصد سفرهای تفریحی بسیاری از گردشگران از سرتاسر دنیا است. اگر می‌خواهید فصل‌های مطبوع سفر به این کشور را از دست ندهید، همین الان اقدام به رزرو تور مالدیو کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم و مراحل اخذ ویزا، بلیط و چارتر هتل را در سریع‌ترین حالت ممکن تحقق بخشیم.

هزینه‌ های تور مالدیو

بخش بزرگی از هزینه‌های تور مالدیو صرف رزرو هتل، خرید بلیط، هزینه‌های اخذ ویزا و مواردی از این دست می‌شود. آن بخش از هزینه‌های تور مالدیو که در کنترل توریست قرار دارد شامل خرید سوغاتی، تفریحات و سرگرمی‌ها در مالدیو، تغذیه و موراد اضطراری مثل مشکلات پزشکی است.

خدمات تور مالدیو

برای آگاهی از خدمات تور مالدیو می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز به سایت آژانس مراجعه کنید و علاوه بر آگاهی از نوع و شیوه اجرای خدمات، با افرهایی مثل تور لحظه آخری مالدیو و خرید اینترنتی تور مالدیو آشنا شوید.
به‌طور ویژه، خدمات تور مالدیو شامل کمک به شما در اخذ ویزای توریستی مالدیو، هماهنگی هتل و امور حمل و نقل در مالدیو، حضور لیدر در تمام طول سفر، هماهنگی فستیوال‌ها و کنسرت‌ها، خرید بلیط‌های هواپیمایی و دریایی و ...، می‌شود.

انتخاب ایرلاین مناسب تور مالدیو

انتخاب ایرلاین مناسب تور مالدیو همیشه دغدغه‌ای بوده است که ذهن مسافران را به خود مشغول نموده است. با افرهای تور مالدیو که از جانب آژانس ما به شما ارائه می‌گردد، دیگر نگران تهیه بلیط و انتخاب ایرلاین نباشید. کارشناسان خبره تور مالدیو پس از بررسی‌های مداوم و با سال‌ها تجربه در امور مهاجرتی و توریستی انتخاب ایرلاین مناسب تور مالدیو را بر عهده گرفته‌اند و هر دغدغه‌ای که درباره یک مسافرت خوب هوایی داشته باشید، با این انتخاب‌ها برطرف خواهند شد.

تور مالدیو لحظه آخری

با خرید اینترنتی تور مالدیو، این امکان وجود دارد که برای تور مالدیو لحظه آخری در هر زمان که تصمیم به سفر گرفتید، اقدام کنید. تور مالدیو لحظه آخری افری است که به شما امکان  خرید تور لحظه آخری مالدیو را در بهترین قیمت می‌دهد.
مالدیو مقصد گردشگران از سرتاسر دنیاست و به‌طور ویژه در فصل خشک این کشور، به سختی می‌توان بلیط هواپیما و هتل‌های مطلوبی پیدا کرد. با این حال، ما در هر لحظه از سال که شما نیاز داشته باشید به صورت حضوری یا خرید اینترنتی تور مالدیو، امکان سفر به قلب اقیانوس هند را فراهم خواهیم کرد.

افر تور مالدیو

بسته به زمان و بودجه‌ای که می‌خواهید هزینه کنید، افر تور مالدیو انتخاب‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌طور خاص، افر تور مالدیو در فصل زمستان با قیمت‌های بسیار نازل ارائه می‌شود و شما می‌توانید سرمای ایران را طی این سفر، با هوای مطلوب و معتدل استوایی عوض کنید.

فرهنگ و رسوم مالدیو

قابل توجه است که مالدیو یک کشور مسلمان است. بنابراین رسوم اسلامی مشترک زیادی با ایران دارد. در جزیره‌های تفریحی و با سکنه‌ی تجاری، تقریبا تمام آزادی‌های سواحل دیگر کشورهای تفریحی برقرار است، اما در جزیره‌هایی که مردم محلی در آنها زندگی می‌کنند، باید یک سری از قوانین اجتماعی و پوششی را رعایت کنید.
پول رایج کشور مالدیو روفیه است، با این وجود، در تور مالدیو شما نیاز چندانی به این نوع پول ندارید و می‌توانید با دلار یا یورو، یا استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی، خرید کنید.
بیشتر انواع تور مالدیو ما افرهای خوبی مثل صبحانه و نهار دارند، حمل و نقل را برای شما فراهم یا تسهیل می‌کنند و لیدرهای کاربلد در اختیار شما قرار می‌دهند.
توجه داشته باشید که در قالب تور مالدیو، شما به هیچ‌وجه مجبور نیستید که در یک جزیره خاص بمانید و تمام طول تور مالدیو را در آن اقامتگاه به‌سر ببرید. نقاط بسیار زیادی از این کشور هستند که در قالب تور مالدیو می‌توانید به آنها سر بزنید و تجربه‌ای همه‌جانبه از این کشور منحصر به فرد داشته باشید.
به‌طور کلی، مالدیو بهشتی آرام، آفتابی و با بیشمار جزیره رویایی است که تور مالدیو به شما هدیه می‌کند. هرآنچه که نیاز دارید تا با ما در تور مالدیو همراه شوید در ادامه فرا خواهید گرفت. هر سوال و نیاز به مشاوره‌ای را می‌توانید از طریق تماس با مشاوران آژانس برطرف کنید.

Image

موقعیت مکانی مالدیو

مالدیو موقعیتِ فوق‌العاده‌ای در اقیانوس هند و نزدیک به سریلانکا دارد. تمام جزیره‌های متعلق به‌ این کشور، در مساحت 293 کیلومتر مربعیِ آن گسترده‌اند. اکنون که مالدیو به یکی از پرطرفدارترین قطب‌های گردشگری دنیا تبدیل شده است، تور مالدیو بیشتر از هر زمانی جذاب می‌نماید و هموطنان می‌توانند در هر موقع از سال برای طی کردن یک سفر خاطره‌انگیز به مالدیو اقدام نمایند. وقتی در قالب تور مالدیو به این کشور سفر می‌کنید، اولین تجربه شما از حضور در این کشور، فرود آمدن هواپیمای شما در یکی از فرودگاه‌های بین‌المللی مالدیو است که در جزیره‌ای زیبا است که در دل اقیانوس واقع شده است. 

 

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر