×
درحال بارگزاری ...

تور بارسلون نوید گشت

اروپا به قاره سبز مشهور است و اسپانیا به کشور انسان‌های خوشحال. اسپانیا کانون فستیوال‌های جهانی و سنت‌هایی است که مراسم دیدنی خود را هر سال و بی‌وقفه برگزار می‌کنند. مراسمی چون فستیوال فرهنگ‌های مختلف از سرتاسر دنیا که سنت و لباس‌های رنگی خود را در خیابان‌های شهرهایی مثل بارسلونا به نمایش می‌گذارند. تور بارسلون فرصتی است برای ملاقات با شهری که چکیده‌ای از تمام تاریخ اروپا و بخصوص اسپانیا را در خود دارد. سال‌هاست که تور بارسلون به یکی از جذاب‌ترین تورهای اروپا تبدیل شده است. هرآنچه که یک توریست انتظار دارد را تور بارسلون در خود دارد. از ویژگی‌های تاریخی آن گرفته تا فستیوال‌های جذاب خیابانی، بارسلون به قطب گردشگری اروپا مشهور است. مردم غالبا این شهر را با نام‌های بارسلون و بارسلونا می‌شناسند، در واقع هردوی این اسامی به یک میزان و برای موقعیت‌های مشابه استفاده می‌شوند. بنابراین در این معرفی تور بارسلون، ماهم از هر دوی آنها استفاده می‌کنیم تا جذابیتی دوچندان به آگاهی‌رسانی به شما درباره این شهر توریستی دوست‌داشتنی داده باشیم.

Image


تور بارسلون شبیه یک گردش هنری در فضایی دل‌انگیز و پر از نوستالوژی‌های فیلم‌هایی مثل زورو و دسپرادو است. تاریخ غنی این شهر، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای اروپا، ساختمان‌های رنسانس و هنری آن، کلیساهای متعلق به دوران پیش از صنعتی شدن اروپا و بسیاری از جاذبه‌های هنری دیگر، تور بارسلون را به قدم زدنی در تاریخ تبدیل کرده است. اسپانیا کشوری با هوای معتدل و متمایل به گرم است. اگر شما هم جزء کسانی هستید که شب‌ها به ملاقات مکان‌های دیدنی می‌روید، حتما از فواره رنگارنگ مونتژویک دیدن کنید؛ تور بارسلون ما تمام هماهنگی‌های مورد نیاز برای چنین دیدارهایی را انجام خواهد داد.

آب و هوای بارسلونا

در بارسلونا تابستان‌ها کوتاه، گرم و مرطوب هستند. زمستان‌های این شهر طولانی، تقریبا سرد و نسبتا ابری هستند. در طول سال، دما بین 4 تا 28 درجه سانتیگراد است و به ندرت پیش می‌آید که هوا از صفر درجه کمتر شود و از 31 درجه بالاتر رود. بنابراین، تور بارسلون در تمام طول سال ممکن و با ذائقه‌های آب و هوایی ما ایرانی‌ها سازگار است.

اقامت در بارسلونا

نحوه اقامت در بارسلونا بستگی زیادی به مکان‌هایی دارد که  می‌خواهید در قالب تور بارسلون آنها را ملاقات کنید. به عنوان مثال، منطقه باری گوتیک در قلب شهر بارسلون قرار دارد و تور بارسلون هتل‌های زیادی در آن منطقه را به شما پیشنهاد خواهد داد.
هزینه اقامت در بارسلونا نسبتا بالاست و به هتلی که می‌خواهید در آن اقامت کنید بستگی دارد. هزینه یک شب اقامت در بارسلونا حدود 100 تا 300 دلار به ازای هر شب است. با وجود این، تور بارسلون ما، به دلیل قراردادهای بلندمدتی که با هتل‌های بارسلون دارد، با هزینه‌های کمتر بهترین هتل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

فرهنگ مردم بارسلون

فرهنگ بارسلون ترکیبی است از سنت‌گرایی و زندگی مدرن. در این شهر شما برج‌های سربه‌فلک کشیده را در کنار خانه‌های با معماری دوران باستان خواهید دید. غذاهایی که در این شهر سرو می‌شوند نیز ترکیبی از فست‌فودها، غذاهای محلی اسپانیایی و غذاهایی است که توسط مهاجران به این شهر منتقل شده است. 21 رستورانِ میشلان استار در بارسلون نشان از علاقه بسیار زیاد سیاست‌مداران و مردم بارسلون به جذب گردشگران از سرتاسر دنیا دارد. این رستوران‌ها نیز ترکیبی از غذاهای سنتی بارسلون و انواع جهانی و مدرن‌تر را ارائه می‌دهند. نکته بارز دیگر درباره این رستوران‌ها، سرآشپزهای بسیار مشهوری است که در سرتاسر جهان شناخته شده‌اند.

بارسلونا شهری در بین دریا و کوهستان، توازونی بین مدرنیته و سنت‌گرایی و فرهنگی بین‌المللی است. از جمله محل‌هایی که ملاقت از آنها در قالب انواع مختلف تور بارسلون به شما عرضه خواهند شد، عبارتند از:

1-    کلیسای باسیلیکا (Basilica de la Sagrada Familia)

کلیسای باسیلیکا یکی از قدیمی‌ترین کلیساهای اروپاست که در شمال بارسلون قرار دارد. اکثر تورهای بارسلون حتما ملاقاتی از این کلیسا را در برنامه‌های خود دارند. این کلیسا در سال 1883 و توسط انتونی گادا، معمار بزرگ کاتالان، دوباره طراحی و بازسازی آن شروع شد. جالب اینکه نحوه طراحی او یک به‌روز رسانی لحظه‌ای بود، یعنی در ابتدا هیچ ایده‌ای برای معماری کلیسا نداشت فقط به اضافه و کم کردن‌های لحظه‌ای می‌پرداخت. جالب‌تر اینکه کلیسا هنوز تکمیل نشده و کسانی که در قالب تور بارسلون به ملاقات این کلیسا می‌روند، با واقعه‌ای چند صد ساله مواجه می‌شوند که همچنان در حال رخ‌دادن است.

2-    عمارت کاسا میلا

این عمارت، ساخته‌ی دیگری است از آنتونی گادا که در سال‌های 1902 تا 1912 ساخته شد. این ساختمان در لیست عمارت‌های ثبت شده در یونسکو قرار دارد. تور بارسلون حتما به این ساختمان سری خواهد زد و شما را با معماری سنگ و فلز به سبک گادا آشنا خواهد کرد.

3-    خیابان لا رامبلا

جذابیت بالای تور بارسلون به دلیل روابط اجتماعی‌ای است که در این شهر وجود دارد. خیابان لا رامبلا یک خیابان سر سبز و حدواصلی است بین قسمت مدرن و سنتی شهر.

4-    ساحل بوگاتل

همانطور که عنوان کردیم، بارسلونا شهری است با انواع ساحل‌ها و تفریحات تعبیه شده برای بازدیدکنندگانی که در قالب تور بارسلون به این مناطق سفر می‌کنند. از جمله جذاب‌ترین ساحل‌های شهر بارسلون، ساحل بوگاتل است. 600 متر خط ساحلی با تمام امکاناتی که یک توریست در قالب تور بارسلون انتظار دارد در این ساحل کوچک اما جذاب فراهم است.

5-    پارک سوریالیست گوئل

وقتی یک تور بارسلون را خریداری می‌کنید، اولین چیزی که باید به ذهنتان بیاید هنر است و بس. پارک سورئال گوئل شبیه نقاشی‌های سالواتور دالی است. رنگ‌های جذاب در قالب حجم‌های سورئال شمایل فوق‌العاده‌ای به این پارک داده‌اند.

6-    موزه‌های هنری بارسلون

از جمله مهمترین مکان‌هایی که باید به آن سفر کنید، موزه‌های هنری بارسلون هستند. تور بارسلون را همراهی کنید و به ملاقات آثار پیکاسوی بزرگ نروید؟ آثار نقاشی، مجسمه‌سازی و بسیاری دیگر از آثار هنری را می‌توانید در این موزه‌های خوش‌ساخت بیابید.

7-    استادیوم نیوکمپ

چه طرفدار تیم بارسلون باشید یا نه، حتما باید از استادیم نیوکمپ این تیم بازدید کنید. این استادیم در قلب شهر بارسلونا قرار دارد و به اکثر هتل‌های پذیرنده تور بارسلون نزدیک است. اگر در تاریخ‌های مشخصی به این شهر سفر کنید، تور بارسلون ما می‌تواند برای شما بلیط‌های حضور در مسابقات تیم بارسلونا را هم تهیه کند.

8-    فواره‌های جادویی مونتجویک

جاذبه‌ های تور بارسلونا

جاذبه‌های تور بارسلونا را کم و بیش در قسمت مقدمه معرفی کردیم. در ادامه به بخش‌های دیگری از شهر می‌پردازیم که جذابیت زیادی برای ملاقات کنندگان قبلی داشته است.  

•    رستوران ال کیمیا 

فضای فوق‌العاده زیبایِ این رستوران، آشپز بین‌المللی و فضای دوست‌داشتنی و صمیمانه آن، ال کیمیا را به یکی از جاذبه‌های توریستی شهر بارسلون تبدیل کرده است.

•    کلیسای لا سئو

از جمله جاذبه‌های تور بارسلون که تمام جزئیات یک مکان دیدنی را در خود دارد، کلیسای لا سئو است. این کلیسا در اوایل قرن 11ام میلادی و به سبک رم باستان ساخته شده است. تور بارسلون ما شما را به قلب این کلیسا و راهروهای پر از تاریخ و هنر آن خواهد برد.

•    کلیسای ساگرات کور

یکی دیگر از جاذبه‌های تور بارسلونا، کلیسایی است که بر روی کوه تیبیدابو واقع شده است. وقتی در این کلیسا قدم می‌زنید منظره فوق‌العاده‌ای از شهر بارسلون را خواهید دید که برای عکاسی و ثبت خاطرات تور بارسلون بسیار مناسب است.

•    بندر المپیک بارسلون

هر تور بارسلونی که خریداری کنید، باید حتما شامل ملاقات از بندر جذاب المپیک بارسلون باشد. این منطقه ساحلی، یکی از شلوغ‌ترین تفرجگاه‌های شهر بارسلون است که تور بارسلون به صورت ویژه شما را با نقاط دیدنی آن آشنا خواهد کرد.
از دیگر جاذبه‌های تور بارسلون به مکان‌های زیر اشاره می‌کنیم:
•    عمارت کازا میلا
•    موزه هنری کاتولونیا
•    میدان تاریخ‌ساز و هنریِ کاتولونیا
•    مراکز خرید شلوغ و برنددار بارسلون مثل لی لا دایاجونال و ال کرته اینگلس
•    رستوران کن سوله

بهترین زمان سفر با تور بارسلون

بهترین زمان سفر با تور بارسلون بستگی زیاد به ذائقه‌های شما در سفرهای تفریحی دارد. به عنوان مثال، اگر جزء افرادی هستید که مناطق گرم و ساحل‌های شلوغ را دوست دارید، بهترین زمان سفر با تور بارسلون تابستان یا بهار است. با وجود این، اسپانیا کشوری با آب و هوای معتدل است و تقریبا در تمام طول سال می‌توان به این شهر سفر کرد. اگر هم می‌خواهید که در قالب تور ترکیبی اروپا به اسپانیا نیز سفر کنید، حتما آب و هوای کشورهای تور را مدنظر قرار دهید تا در انتخاب پوشش برای آب و هواهای مختلف به مشکل برنخورید. به‌طور کلی، اگر اهل ساحل‌گردی هستید و دوست دارید بیشترین زمان سفر را در ساحل یا مناطق طبیعی و کوهستانی بارسلون سپری کنید، تابستان و بهار فصل مناسب‌تری برای تور بارسلون است. اگر به مناطق دیدنی شهری و جاذبه‌های توریستی مثل موزه‌ها، معماری‌ها، رستوران‌ها و فرهنگ مردمان بارسلون علاقه‌ دارید، هر فصل از سال را می‌توانید به عنوان زمان اخذ تور بارسلون مدنظر قرار دهید.

Image

جشن‌ های خیابانی بارسلونا

اسپانیا را معمولا با فستیوال‌های سالانه آن و گاوبازی‌های پر استرس‌اش می‌شناسند. جشن‌های خیابانی بارسلونا از جمله هیجان‌انگیزترین بخش‌های تور بارسلون است. بیشتر این فستیوال‌های خیابانی در فصل‌های تابستان و تعداد محدودی هم در بهار برگزار می‌شوند. در ادامه تعدادی از این جشن‌های خیابانی بارسلونا را عنوان می‌کنیم.

1-    فستیوال سنتی کاتالان

سالانه از سرتاسر جهان و در قالب انواع تور بارسلون، مردم به امید شرکت در فستیوال سنتی کاتالان به بارسلونا سفر می‌کنند. در واقع کاتالان بخش شمال شرقی اسپانیا است که بارسلونا مرکز آن است و بیشتر رسوم این جشن مربوط به این شهر است.
این جشن که ریشه‌ای مذهبی هم دارد، بیشتر به سنت‌ها و آداب مردم کاتالان می‌پردازد. لباس‌های رنگارنگ و محلی، بازی‌های مختص شهر بارسلون، و البته برج انسانی که در میدان شهر با مشارکت مردهای ورزیده ساخته می‌شود، اینها بخش‌هایی از فستیوال سنتی کاتالان هستند که هر توریستی را به خود جلب می‌کنند.

2-    فستیوال‌ سن آنتونیو

اولین فستیوال سال در سنت آنتونی و در اواسط ژانویه برگزار می‌شود. در این جشن، که به روز عید مقدس هم مشهور است، کوچه‌ها و خیابان‌ها تزئین می‌شوند و برای بیشتر از یک هفته ادامه دارد.

3-    جشنواره شهر قدیمی

در این جشنواره قسمت‌های قدیمی شهر بارسلون مثل سنت پیر، سنت کاترینا و لا ریبرا به برگزاری مراسم‌های سنتی و آئین‌های اجتماعی خود می‌پردازند. این جشنواره به رقص‌ها و آوازهای سنتی در این مناطق، مشهور است. 

4- فستیوال دل راوال

یکی دیگر از جاذبه‌های تور بارسلونا، فستیوال دل راوال است که در آن، موسیقیدانان از سرتاسر دنیا شرکت دارند. به مدت سه روز، کنسرت‌ها و گردهمای‌های اجتماعی و فرهنگی برگزار می‌شوند. این بخش از تور بارسلون از جمله جذاب‌ترین و همه‌پسندترین جاذبه‌های تور بارسلون است چراکه جمعیت زیادی در آن شرکت دارند و انرژی بسیار زیادی به محیط تزریق می‌شود.

بهترین رستوران‌های بارسلون

تقریبا 80 درصد از درآمد اسپانیا را امور گردشگری این کشور تامین می‌کنند، بنابراین طبیعی است که به تمام جنبه‌های این صنعت با دقت بسیار بالایی نظارت داشته باشند. بهترین رستوران‌های بارسلون، نشان از این دقت عمل و ارتقاء حداکثری در کیفیت میزبانی این شهر از میهمان‌های جهانی خود دارند.
در قالب تور بارسلون، ما شما را با بهترین رستوران‌های بارسلون آشنا خواهیم کرد. این رستوران‌ها در بهترین نقاط شهر واقع شده‌اند و غذایی با بهترین کیفیت و محصول مشهورترین آشپز‌های دنیا را به شما ارائه می‌دهند. از جمله بهترین‌ رستوران‌های بارسلون که می‌توانید در قالب تور بارسلون ملاقات کنید، به موارد زیر اشاره می‌کنیم:
•    رستوران مدرن ال کیمیا
•    رستوران کن سوله
•    رستوران کان کولیرتس
•    رستوران ال مرکادر دی اگزمپل
•    رستوران سینک سنتیتس
•    کافه رستوران ال آرتیل
•    رستوران ست پورتس

خدمات تور بارسلون

مهمترین بخش تور بارسلون، خدمات تور بارسلون است. اینجا است که شما تمایز را در ارائه خدمات تجربه خواهید کرد. با خرید تور بارسلون ما به شما بهترین خدمات توریستی قبل، هنگام و پایان سفر را ارائه می‌دهیم.
مشاوران ما در تمام طول روز پاسخگوی سوالات شما در تمام زمینه‌های مشاوره تاریخ سفر، اطلاعات هتل‌ها، زمان مناسب برای سفر، آدرس‌های مهم، رستوران‌ها، اطلاعات ویزا و هماهنگی‌ با سفارت و هر آنچه که برای سفری آسوده و پر از خاطره لازم باشه، هستند.
در یک کلام، کافی است گوشی را بردارید و با مشاوران تور بارسلون تماس بگیرید، تمام مراحل بعدی را انجام شده فرض کنید و به فکر بستن چمدان سفر باشید.
شرایط اخذ ویزا بارسلون
شرایط اخذ ویزا بارسلون بسیار پیچیده و زمان‌بر است. با وجود این، ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که شما با آسودگی خاطر و با کمترین درگیری و صرف زمان ویزای خود را دریافت کنید. از زمان تحویل مدارک مورد نیاز تا اخذ ویزا و بلیط هواپیما، ما در کنار شما خواهیم بود. 

شرایط اخذ ویزا بارسلون

شرایط اخذ ویزا بارسلون به صورت تیتروار عبارتند از:
•    گذرنامه‌ای که بیشتر از 3 ماه از تاریخ اعتبار آن باقی مانده باشد
•    نداشتن سابقه کیفری
•    تهیه تمام مدارک مورد نیاز در جلسه مصاحبه سفارت

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

•    مدارک شناسایی مثل گذرنامه، عکس، شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، سند ماشین و خانه و هرآنچه که از جانب سفارت درخواست شود.
•    مدارک سفر مانند بیمه نامه بین‌المللی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل و ... .
•    مدارک شغلی و تحصیلی
•    صورتحساب و تاییدیه‌های بانکی درباره تمکن مالی
با خرید یکی از انواع تور بارسلون، تمام مراحل اخذ ویزا توسط آژانس و با همراهی و هماهنگی شما انجام خواهد گرفت.

مدارک لازم برای تور بارسلون

چنانکه عنوان شد، تمامی مراحل اخذ ویزا، رزرو هتل، خرید بلیط و ...، توسط آژانس انجام می‌شود. مدارک لازم برای تور بارسلون در طول زمان اجرای این فعالیت‌ها از شما دریافت خواهند شد. تور بارسلون مدارک خاص خود را می‌طلبد که متناسب است با قوانین و مقررات مهاجرتی کشور اسپانیا.
انواع و زمان ارسال مدارک لازم برای تور بارسلون را می‌توانید از قسمت خدمات سایت یا از طریق تماس با مشاوران ما  برداشت کنید.

رزرو تور بارسلون

تور بارسلون از جمله پرطرفدارترین تورهای اروپا است که توسط آژانس ما ارائه می‌گردد. بنابراین، برای رزرو تور بارسلون حتما چند هفته قبل از تاریخ مورد نظر خود برای سفر اقدام کنید، با این حال، ما خدمات تور بارسلونا لحظه آخری را هم ارائه می‌دهیم. پس از رزرو تور بارسلون، شما باید مدارک مورد درخواست را در اسرع وقت تهیه و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا مراحل اخذ ویزا و دیگر فعالیت‌های تور سریعا انجام گردد.

رزرو اینترنتی تور بارسلونا

از جمله خدمات آژانس، امکان رزرو اینترنتی تور بارسلونا است که به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان از شبانه‌روز اقدام به درخواست و رزرو تور بارسلون کنید. برای رزرو اینترنتی تور بارسلونا، به بخش خدمات گردشگری و قسمت تور بارسلون مراجعه کنید. وبسایت به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمام خدمات به‌ساده‌ترین شکل ممکن تعریف و مراحل رزرو توضیح داده شده‌اند.
رزرو تور بارسلون لحظه آخری برای آن دسته از هم‌وطنانی است که به یکباره هوس رفتن به یک سفر هیجان‌انگیز به قلب اروپا دارند. ما تمام سعی خود را خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان‌های ممکن برای شما ویزای بارسلون را دریافت و تمام جزئیات تور را فراهم کنیم.

خرید تور بارسلون

برای خرید تور بارسلون می‌توانید هم از طریق مراجعه حضوری به دفتر آژانس و هم از طریق رزرو اینترنتی تور بارسلون اقدام به رزرو بفرمایید. سامانه طوری طراحی شده است که با کمترین کلیک و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خرید تور بارسلون را محقق سازد و طی چند روز بعد از آن شما یکی از همراهان ما در تور بارسلون خواهید بود.
هزینه سفر به بارسلون به پارامترهای زیادی بستگی دارد که از آن‌جمله می‌توان به تعداد همراهان، هتلی که مدنظر دارید، خدمات جانبی مثل مشارکت در کنسرت‌ها، بیمه‌های سلامت و نوع هواپیما اشاره کرد. تور بارسلون امسال مهیج‌تر از هر سال و با آپشن‌های متنوع‌تری برگزار می‌شود. اگر هنوز تصمیم به سفر نگرفته‌اید، اما حسی ته ذهنتان شما را برای یک ماجراجوییِ اروپایی تشویق می‌کند، تور بارسلون امسال تمام آن پکیجی است که به آن نیاز دارید.

آفر تور بارسلونا

ما  در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های توریستی، به نقاط مختلف جهان، فعالیت داریم. بنابراین آفرهای زیادی را می‌توانیم در قالب پکیج‌های متنوع به شما پیشنهاد بدهیم. آفر تور بارسلونا از جمله جذاب‌ترین این پیشنهادات است که امسال به مشتریان خوبمان عرضه می‌کنیم.
در آفر تور بارسلونا خدمات لحظه‌ای، گردشگری، اقامتی و بی‌شمار آپشن دیگر قرار گرفته‌اند تا مشتریان با هر سلیقه و بودجه‌ای بتوانند تور بارسلون امسال را در بازه موردنظرشان همراهی کنند.

تور ترکیبی بارسلون

اروپا قاره جالبی است، شما می‌توانید با استفاده از اقامت یک کشور تعداد زیادی از کشورهای این قاره را ملاقات کنید. تور ترکیبی بارسلون همان خدمتی است که به شما امکان بازدید از بارسلون و چند شهر جذاب دیگر از اسپانیا یا کشورهای همسایه آن را ایجاد کرده است.
به عنوان مثال، تور ترکیبی اسپانیا، ایتالیا، فرانسه این امکان را ایجاد می‌کند که سه کشور تاریخی و تفریحی دنیا را در بازه‌ی زمانی کوتاهی بازدید و جذابیت‌های توریستی آنها را باهم مقایسه کنید. برای خرید تور ترکیبی بارسلون می‌توانید در بخش درخواست گزینه تور ترکیبی را انتخاب کنید و از میان ترکیب‌های ارائه شده، ترکیب موردنظر خود را برگزینید.

خدمات هتل‌ های بارسلونا

شاید اصلی‌ترین مولفه هر تور بارسلون، یا هر تور دیگر به هرجای دنیا، موضوع اقامت باشد. هتل‌های زیادی در بارسلون وجود دارند که هرکدام ویژگی خاصی دارند و خدمات و سرگرمی‌های خاص خود را ارائه می‌دهند. یکی از بخش‌های اصلی مشاوره در آژانس ما توضیح خدمات هتل‌های بارسلون است.
خدمات هتل‌های بارسلون به کیفیت هتل، محل هتل، قیمت هتل و پارامترهایی از این دست بستگی دارند. به‌طور ویژه، ارائه وعده‌های صبحانه، نهار و شام ممکن گشته و با قیمت‌های نازلی در اختیار مشتریان تور بارسلون قرار می‌گیرند.  برای دریافت اطلاعات کامل از خدمات هتل‌های بارسلون، قبل از سفر، با مشاوران و لیدرهای آژانس تماس حاصل فرمایید و از ریز و درشت این خدمات آگاه شوید.
از جمله مشهورترین هتل‌های بارسلونا به موارد زیر اشاره می‌کنیم:
1-    هتل 70 بارسلون
هتل 70 فقط یک هتل نیست، بلکه خانه‌ای در قلب یکی از محبوب‌ترین شهرهای دنیا است. این هتل جذاب طبعی مدیترانه‌ای در سرویس‌دهی به مشتریان خود ارائه می‌کند. مکانی مناسب، مهمان‌نوازی عالی، دسترسی‌های شهری فوق‌العاده و قیمت‌های مناسب و غذاهای متنوع آن، هتل 70 را جزء بهترین هتل‌های بارسلونا قرار داده است.
2-    هتل 1898
نمره بالای 4.5 از سایت Booking، نشان از کیفیت بالای هتل 1898 دارد. اگر اهل شنا هستید، استخرهای بزرگ و نورپردازی شده هتل لحظات آرامش‌بخشی را به شما هدیه خواهد کرد. این هتل در یکی از خوش آب و هواترین نقاط شهر بارسلون واقع شده است و مناظر جالبی را از شهر پوشش می‌دهد.
3- هتل Catalonia Magdalenes
هتل تازه ساخت Magdalenes  یک 4 ستاره‌ی تمام عیار است که در مرکز بارسلونا بنا شده است. مهمترین شاخصه این هتل نزدیکی به مراکز خرید بی‌شماری است که در اطراف این هتل ساکن هستند. برندهای مختلف لباس و لوازم آرایشی، محصولات غذایی و رستوران‌های مشهور بارسلون کمترین فاصله را با اتاق شما دارند. خدمه این هتل به سه زبان انگلیسی، فرانسه و کاتالان تسلط دارند، شاید هم کمی فارسی بلد باشند!
4-    هتل W Barcelona
هتلی بر لبه‌ی دریا! این هتل شاید بهترین منظره را در بین تمام هتل‌های دیگر به شما عرضه کند. با وجود اینکه فاصله تقریبا بیشتری از مرکز شهر دارد، اما آنقدر جذابیت دارد که می‌توانید ماه‌ها در هتل و محیط اطرافش سرگرم باشید. صبح از که از خواب بیدار می‌شوید، W Barcelona منظره‌ای آبی با رنگ تابیده آفتاب از دریا را به شما هدیه می‌کند.
از دیگر هتل‌های مشهور بارسلونا عبارتند از:
•    هتل یوروپارک
•    هتل مجستیک
•    هتل آستوریا
•    The Corner Hotel
•    هتل جاز
•    هتل 62

تور لحظه آخری بارسلون

هیچ کس دوست ندارد از سفر دسته‌جمعی یک بهار و تابستان فرح‌بخش جا بماند. تور بارسلون مثل یک سفر خانوادگی است. وقتی تور بسته می‌شود، همیشه هستند کسانی که بازه خاصی را به صورت ناگهانی مناسب سفر می‌بینند و تصمیم می‌گیرند که در آخرین لحظه بلیط پرواز را بگیرند. تور لحظه آخری بارسلون برای چنین افرادی است.
ما در آژانس گردشگری خود، این امکان را ایجاد کرده‌ایم که تور لحظه آخری بارسلون را به همه هم‌میهنانی که در آخرین لحظه تصمیم به سفر به قلب گردشگری اروپا کرده‌اند، تقدیم کنیم. بنابراین، مهم نیست در سایت چه تاریخ‌هایی برای روزهای مشخص از سفر تعیین شده، هر روزی که مدنظر دارید را با در میان بگذارید، ما حتما آفر ویژه‌ای برای شرایط شما خواهیم داشت.

تور ارزان بارسلون

خیلی کم پیش می‌آید که بشود با هزینه‌ای کم به سفری اروپایی رفت. با وجود این، با استفاده از رایزنی‌ها و گسترش خدمات خود، آژانس این امکان را فراهم کرده که به‌صرفه‌ترین تورها را به شما پیشنهاد دهد. تور ارزان بارسلون از آن جمله تورهایی است که حتما توجه شما را به خود جلب می‌کند.
تور ارزان بارسلون تقریبا تمام ویژگی‌های یک تور تفریحی جذاب به بارسلونا را در خود دارد. در هرکجای ایران که هستید، در هر زمانی که تصمیم به سفر بگیرید، تور بارسلون برای شما در دسترس خواهد بود.

تور مادرید بارسلونا

مادرید و بارسلونا قطب‌های گردشگری اسپانیا هستند. در واقع این دو شهر بر سر تعداد گردشگران و خدمات گردشگری در آنها، در رقابت هستند. تور مادرید بارسلونا ادغامی از گردشگری در این دو شهر معروف اسپانیا است.
در قالب تور مادرید بارسلونا شما می‌توانید، با صرف هزینه و زمان بیشتر، به اکثر جاذبه‌های توریستی این دو شهر سفر کنید و بعد از بازگشت از اسپانیا کوله‌باری از خاطره و البته سوغاتی‌های خاطره‌انگیزه به خانه ببرید.

خرید آنلاین تور بارسلون

در دنیای تکنولوژی محور امروز، همه خدمات به سرعت یک کلیک در اختیار کاربران قرار گرفته است. برای دریافت تور بارسلون دیگر نیاز نیست که دنبال آدرس آژانس‌ها از این خیابان به آن خیابان بروید. خرید آنلاین تور بارسلون به‌صورت لحظه‌ای ممکن شده است. وبسایت آژانس بیشترین خدمات ممکن را در ساده‌ترین حالت در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع تمام دسترسی‌های حضوری مورد نیاز برای سفر به بارسلونا را می‌توانید به‌صورت آنلاین دریافت کنید. خرید آنلاین بارسلون از لحظه انتخاب روز و نوع هتل تا ارائه بلیط برگشت، تمام خدمات موردنیاز را دربر خواهد داشت.

قیمت تور بارسلون

قیمت تور بارسلون را نمی‌توان در قالب یک عدد یا حتی بازه قیمتی مشخص کرد. قیمت تور بارسلون به پارامترهای زیادی بستگی دارند که بیشتر آنها باید توسط خود مشتری انتخاب شوند. به عنوان نمونه، نوع هتل تاثیر بسزایی در میزان هزینه‌ای دارد که شما باید برای تور بارسلون متقبل شوید. همچنین تعداد روزها و شب‌هایی که در بارسلون می‌مانید در قیمت تور بارسلون نقش اساسی دارد. خدمات بسیار زیادی به صورت انتخابی در اختیار شما قرار گرفته‌اند که درخواست هرکدام هزینه‌ای را به قیمت پایه تور بارسلون اضاف می‌کند. همچنین زمان سفر بسیار مهم است. شرکت‌های هواپیمایی در بازه‌های زمانی مشخصی، تخفیف‌های مشخصی بر بلیط‌های خود می‌گذارند.

 

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر