×
درحال بارگزاری ...

تور بانکوک نوید گشت

بانکوک یکی از شهرهای بسیار زیبای تایلند است و دومین شهر پرگردشگر در این کشور به حساب می رود. طبیعت بکر و دوست داشتنی، سبک معماری خاص و سفر به حیات وحش از جمله مواردی است که باعث شده است تور بانکوک طرفداران زیادی داشته باشد. اگر شما نیز تمایل دارید با تمساح ها و یا حیواناتی که در جاهای دیگر نمی توانید ببنید سلفی داشته باشید، بهتر است سفر به بانکوک را مد نظر قرار دهید.

هزینه های سفر به تایلند

از جمله مواردی که همواره در تور بانکوک پرسیده می شود در مورد هزینه های سفر به تایلند است. برای اینکار شما ابتدا ویزا دریافت کنید. پس از آن باید هتل رزو کنید و در تایلند هزینه غذا با شما خواهد بود. همچنین، باید با توجه به مدت زمانی که می خواهید در تایلند بمانید پول همراه خود داشته باشید. بهتر است پول خود را به صورت دلار و یا یورو به این کشور ببرید و در صرافی های تایلند آنها را مبادله کنید.

ویزای تایلند

برای دریافت ویزای تایلند و انتخاب تور بانکوک باید درخواست ویزا را حداقل از دو هفته قبل برای سفارت تایلند در ایران ارسال کنید. بدین منظور، باید از قبل تمامی مدارک خود را کامل کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، در غیر اینصورت سفارت آن را قبول نمی کند. به طور معمول، هزینه ویزا توریستی 30 تا 50 دلار است.

هوای بانکوک

بانکوک دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. کسانی که تور بانکوک را انتخاب می کنند باید بدانند قرار است به کشوری سفر کنند که هوا هرگز سرد نمی شود و زمستان هوای بانکوک بسیار معتدل خواهد بود. البته باید بدانید زمان سفر در تفریحاتی که می خواهید در بانکوک داشته باشید بسیار تاثیرگذار است. اگر در فصول گرم سال به بانکوم سفر کنید می توانید از ورزش های دریایی این کشور بهره مند شوید. اما اگر در فصول سرد سال بروید، دریا بسیار مواج است و اجازه سفرها و ورزش های دریایی به شما داده نخواهد شد. در این صورت بهتر است، به سراغ تفریحات دیگری بروید و از انتخاب تور بانکوک لذت ببرید.

جمعیت بانکوک

وقتی می خواهید به یک کشور سفر کنید بهتر است اطلاعات خود را در مورد آن شهری که مقصد شماست افزایش دهید. بر اساس آماری که از ادراه جمعیت شناسی تایلند اعلام شده است جمعیت بانکوم تقریبا برابر با 10 میلیون نفر است. در نتیجه، با انتخاب تور بانکوک به شهری می روید که جمعیت زیادی دارد و تقریبا از نظر جمعیت می توان آن را مشابه تهران و یا شهرهای بزرگ ایران دانست. با توجه به این موضوع که سالانه گردشگران زیادی به این شهر می روند امکانات آن برای جذب توریست بسیار بالاست و مسافران می توانند بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای از سفر خود به بانکوک لذت ببرند.

تور بانکوک و پاتایا

پاتایا از جمله شهرهای بسیار پرطرفدار در تایلند است. کلوپ های شبانه ای که در پاتایا وجود دارند باعث شده اند این شهر شب های زنده ای داشته باشد. از طرف دیگر، مراکز خرید و طبیعت خاص و دوست داشتنی مسافران را در طول روز نیز در این شهر به خود جذب می کند. به طور کلی، باید بدانید زمانیکه به پاتایا می روید هم شب و هم روز باید در حال گشت و گذار باشید و از سفر خود در تایلند لذت ببرید. تور بانکوک و پاتایا یکی از بهترین پیشنهادات برای افرادی است که می خواهند سفر خاص و به یاد ماندنی را تجربه کنند.

قیمت تور بانکوک پاتایا

از جمله مواردی که در مورد سفر به تایلند پرسیده می شود در مورد قیمت تور بانکوک پاتایا است. بهتر است بدانید زمانیکه شما این تور را انتخاب می کنید قرار است به دو شهر سفر کنید و در هر دو شهر باید هتل داشته باشید. هتلی که انتخاب می کنید بر قیمت تور اثر می گذارد. بی شک هتل های 4 و 5 ستاره بسیار گران تر از هتل های 3 و یا 2 ستاره هستند. همچنین، ایرلاینی که با آن می خواهید پرواز کنید نیز می تواند بر قیمت تور اثر گذار باشد.

تور تایلند بانکوک

شما می توانید علاوه بر بانکوم از شهرهای دیگر تایلند دیدن کنید. پوکت یکی دیگر از شهرهایی است که دیدن آن خالی از لطف نیست. زمانی که به پوکت سفر می کنید می توانید خانه های تایلندی را که در فیلم ها می بینید از نزدیک مشاهده کنید و این مسئله می تواند حس خوبی را در شما به وجود بیاورد. همچنین، تفریحات بسیار زیادی در پوکت وجود دارد و می تواند سفر شما را به یک سفر به یاد ماندنی تبدیل کند. می توانید تورهای خود را دو مقصده انتخاب کنید و از بانکوک به پوکت بروید.

تور تایلند از شیراز

با توجه به این موضوع که بسیاری از مسافران تمایل دارند از شهر خود به مسافرت بروند بسیاری از افراد به دنبال تور تایلند از شیراز هستند. ایرلاین های مختلف هواپیمایی در ایران تلاش کرده اند این امکانات را در شهرهای بزرگ به وجود بیاورند که از شهرهایی مانند شیراز، اصفهان و مشهد مسافران به طور مستقیم به کشورهای مقصد بروند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با کارشناسان در تماس باشید و اطلاعات تکمیلی را از آنها دریافت نمایید.

تور برونئی

در کنار انتخاب تور بانکوک، شما می توانید سفر به کشورهای دیگر را نیز مد نظر قرار دهید. برونئی یکی از کشورهای آتشفشانی در اقیانوس آرام است. این کشور در نزدیکی مالزی است و سالیانه افراد زیادی برای مسافرت به این کشور می روند. جنگل های بارانی و طبیعت سرسبز از جمله ویژگی هایی هستند که می توانند برای مسافران بسیار جذاب و دوست داشتنی باشند. قصر نور ایمان یکی از بهترین آثاری است که در کشور برونئی وجود دارد.

قیمت تور فیجی

فیجی نیز یکی از جزایری است که سالیانه افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. این جزیره در نزدیکی نیوزلند است و در اقیانوس آرام جنوبی قرار گرفته است. طبیعت بکر از جمله ویژگی های خاص این جزیره است. افراد می توانند در کنار انتخاب تور بانکوک، سفر به فیجی را نیز مد نظر قرار دهند. بسیاری از کسانی که به این جزیره رفته اند فیجی را جزیره ای مرموز می دانند. این جزیره آتشفشانی است و همین امر باعث شده است طبیعتی در آن به وجود بیاید که در هیچ جای دیگر دنیا وجود ندارد. سواحل فیجی بسیار خاص هستند و شفافیت آب به حدی زیاد است که می توانید رقص ماهی ها را تماشا کنید. بوستان دیو خفته فیجی از جمله مراکز دیدنی و اسرار انگیز این جزیره است.

تور مولداوی

مولدوای کشوری در اروپای شرقی است و در نزدیکی اوکراین قرار گرفته است. مولداوی می تواند شما را به دل کشورهای اروپایی از منظر دیگری ببرد. هزینه سفر به مولداوی مانند هزینه سفر به کشورهای اروپایی نیست، با این وجود، حال و هوای کشورهای اروپایی در دل آن جاری است.

هتل سیام ورد مالدیو

هتل سیام ورد مالدیو یکی از هتل های بسیار جذاب و دوست داشتنی است که امکانات زیادی را در خود جای داده است. تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تور بانکوک در اختیار شما قرار دهیم. برای سفر به تایلند باید ویزا توریستی دریافت کنید که هزینه آن 30 تا 50 دلار است. همچنین، از بانکوک می توانید به شهرهای دیگری مانند پوکت یا پاتایا سفر کنید.

بهترین زمان سفر با تور بانکوک 

بانکوک در واقع 3 فصل دارد. فصل گرم، فصل بارانی و فصل خنک؛ اما اجازه ندهید این نام ها شما را گمراه کنند، زیرا آب و هوای بانکوک هرگز آنقدر خنک نیست . پس وقتی به بانکوک می روید انتظار هوای خنک و دلپذیر را نداشته باشید. آب و هوا در طول سال گرم و مرطوب است و در فصول خنک، دما نسبت به فصول دیگر تنها چند درجه کاهش می یابد.

بهترین زمان سفر به بانکوک از نظر آب و هوا ; نوامبر تا مارس (فصل خنک)

بانکوک از نوامبر تا مارس میزبان گردشگران زیادی است. دما چند درجه سردتر است و هوا کمتر مرطوب است. این شرایط آب و هوایی بهتر این ماه ها را به بهترین زمان برای سفر به بانکوک تبدیل می کند و این یعنی بیشترین تعداد گردشگران نوامبر تا مارس را برای سفر به بانکوک انتخاب می کنند و به همین دلیل قیمت ها کمی بالاتر از فصول دیگر است.

برای سفر ارزان تر؛ جولای تا می (فصل بارانی) را برای سفر به بانکوک انتخاب کنید

فصل بارانی به این معنی نیست که در تمام طول روز باران شدیدی می بارد. در واقع فصل بارانی بانکوک ترکیبی از روزهای کم نور و آسمان ابری است. لذت بردن از مناظر و طبیعت بانکوک زمانی که باران نمی بارد چندان سخت نیست  به علاوه، این فصل ارزان ترین نرخ ها و هزینه های روزانه را دارد.

مارس تا ژوئن؛ گرم ترین و کم جمعیت ترین ماه های سفر با تور بانکوک

از ماه مارس تا ژوئن، میانگین دمای هوا در بانکوک به بیش از 40 درجه سانتیگراد می رسد و هوا به شدت گرم است. سفر در این مدت برای عموم مردم به منظور گردشگری توصیه نمی شود. مگر اینکه بخواهید در کمترین زمان از سال از بانکوک دیدن کنید.

قیمت تور بانکوک 

در تعیین قیمت تور بانکوک مواردی مانند کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پرواز، زمان پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز، تعداد تورها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا تور اضافی) یا اینکه تور بانکوک با سایر شهرها ترکیب شده باشد موثر است. هر چه هتل ها به مرکز شهر نزدیکتر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، استراحتگاه ها و ... داشته باشند، قیمت آن ها بیشتر می شود. با انتخاب کلاس پرواز اکونومی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ارزانترین تور بانکوک

هتل های زیادی برای اقامت در بانکوک وجود دارد. مناظر نفس گیر، لوکس بودن هتل و امکانات آن، مقرون به صرفه بودن قیمت هتل، دسترسی و نزدیک بودن به مکان های تفریحی یا فرودگاه می تواند از مهم ترین دلایل شما برای انتخاب هتل باشد. هتل های تایلند به خصوص بانکوک (پایتخت آن) به ارزانی و کیفیت معروف هستند. در بانکوک به راحتی می توانید با یک سوم تا یک چهارم قیمت، معتبرترین و مجلل ترین هتل های جهان را رزرو کنید و ارزانترین تور بانکوک را تجربه کنید . رقابت بین هتل ها زیاد است و هتل ها با افزایش کیفیت و کاهش قیمت سعی در جذب مشتری دارند. در چنین شرایطی بانکوک بالاترین کیفیت هتل ها را دارد. گردشگران بانکوک به طور کلی از تمیزی، خدمات، تورها، کیفیت غذا و نوشیدنی، برخورد کارکنان و غیره راضی هستند. اگر به دنبال بهترین هتل ها از نظر مردم هستید، ماندارین اورینتال بانکوک، سیام، اقامتگاه انتشارات بانکوک، سوکوتای بانکوک، ویلاهای چاکرا از بهترین هتل های بانکوک از نظر مردم هستند.

جاذبه های گردشگری تور بانکوک

جاذبه های گردشگری بانکوک بسیار زیاد است، بنابراین اگر مدت زیادی در این شهر بمانید، نمی توانید از تمام جاذبه های گردشگری بانکوک دیدن کنید. شهر بانکوک صدها معبد دارد که در تورهای ارزان بانکوک در طول فصل تابستان گنجانده می شوند، از معابدی مانند Wat Pho که مجسمه بودا در حالت خوابیده دارد و Wat Phra Kaew که در داخل کاخ بزرگ قرار دارد. . Wat Benja در بانکوک ساخته شده است، تمام دیوارهای بیرونی این معبد از مرمر آورده شده از ایتالیا ساخته شده است و Wat Suthat به دلیل برج قرمز بزرگ خود مشهور است، در میان 400 معبد بانکوک تایلند وجود دارد. شایان ذکر است اگر در حال آماده سازی تورهای لحظه آخری تایلند هستید می توانید در جشن سال نو تایلند (جشنواره آب) شرکت کنید، این جشن به مدت سه روز از 13 تا 15 آوریل در شهرهای بزرگ تایلند برگزار می شود. تایلندی ها از آب معطر برای شستن گناهان سال گذشته استفاده می کنند.بانکوک زیباترین شهر تایلند با جاذبه های گردشگری فراوان، بهشت گردشگری با امکانات توریستی مدرن، هتل ها و مراکز خرید مجلل و فرودگاهی مدرن است. بانکوک دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی و همچنین طبیعت زیبا و جذابی است. غذاهای متنوع تایلندی یکی دیگر از جاذبه های بانکوک است.
از جاذبه های گردشگری بانکوک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کاخ بزرگ، قصر باشکوه
• مزرعه کروکودیل
• معبد بودا
• دنیای سافاری
• بازار روی آب
• واتفورد - معبد بودای دراز کشیده
• مراکز خرید مختلف
• بازار چاتوچاک

تور بانکوک قیمت 

تور بانکوک قیمت مناسبی دارد .اگر می خواهید سفری کم هزینه داشته باشید باید به چند نکته توجه کنید: ابتدا فصل هایی را انتخاب کنید که تعداد گردشگران کمتر است. آب و هوای تایلند در این مورد نقش موثری دارد. فصل کم توریستی روزهای اوج گرما و رطوبت یا زمان وزش بادهای موسمی استوایی در نظر گرفته می شود. در مواقعی مانند تعطیلات سال نو یا نوروز خودمان، تعداد افرادی که قصد سفر دارند و به تبع آن قیمت ها بالا می رود. نکته مهم دیگر پرهیز از تورهای ترکیبی است. زمانی که قصد بازدید از چندین شهر را دارید، هزینه ها افزایش می یابد. موضوع بعدی مدت اقامت است، در صورت امکان بسته هایی را انتخاب کنید که شامل روزهای کمتری باشد. این را همیشه در نظر داشته باشید، ارزان ترین قیمت تور همیشه دلیل بهترین پکیج سفر نیست، برخی از ایرلاین ها فقط پول و زمان شما را با ارائه تورهای ارزان تر و با کیفیت پایین تر هدر می دهند، پس همیشه هوشمند باشید و بهترین ها را انتخاب کنید . همانطور که میدانید قیمت تور بانکوک بر اساس قیمت پروازهای ایرانی (ایران ایر و ماهان) به بانکوک و قیمت هتل رزرو شده بانکوک می باشد. علاوه بر این دو عامل که در قیمت تور بانکوک تاثیر زیادی دارد، تعداد روزهای تور و فصلی که به بانکوک سفر می کنید نیز می تواند قیمت تور بانکوک را تغییر دهد. 

رزرو تور بانکوک

اصطلاح "تور بانکوک" برای رزرو پرواز به بانکوک، رزرو هتل در بانکوک و خدمات مسافرتی استفاده می شود. در حال حاضر می توانید انواع تور بانکوک را با قیمت های متفاوت در وب سایت های مختلف مشاهده کنید، در حال حاضر امکان خرید یا رزرو تور بانکوک  آنلاین را ندارید اما در آینده ای بسیار نزدیک قادر خواهید بود تور مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. پس از بررسی شرایط و ضوابط انواع پکیج های تور بانکوک می توانید با آژانس مسافرتی معتبر مد نظر خود تماس گرفته و اقدام به خرید نمایید.

ویزای تور بانکوک 

برای دریافت ویزای بانکوک می توانید شخصا به سفارت تایلند مراجعه کرده و برای ویزا اقدام کنید و یا می توانید ویزای بانکوک را در آژانس مسافرتی تهیه کنید. برای درخواست ویزای توریستی علاوه بر پرداخت 35 یورو، به اصل و کپی بلیط بانکوک، عکس 3*4، کپی پاسپورت، پرینت حمایت مالی با مهر بانک، هویت ملی نیاز دارید. کارت، شناسنامه، اصل پاسپورت و فرم درخواست ویزای توریستی نیاز دارید . 

مدارک لازم برای سفر با تور بانکوک 

مدارک لازم برای سفر به بانکوک همان مدارک ویزا میباشند :

 •  کارت دیجیتال واکسیناسیون که حداقل 14 روز پس از نوبت دوم باشد.
 •  بلیط هواپیما تایلند (رفت و برگشت)
 •  بیمه نامه 2 ماهه مورد تایید تایلند (با پوشش درمان کرونا) به مبلغ 100000 یورو.
 • اقامت در هتل تایید شده برای ناظران در تایلند
 •  یک ماه گردش در حساب با حداقل موجودی 50 میلیون تومان برای هر نفر در لیتان با مهر و امضای بانک
 •  اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار.
 •  2 عدد عکس های رنگی 6*4 با زمینه سفید (غیر از عکس پاسپورت)
 •  کپی تمامی صفحات شناسنامه و شناسنامه (بدون نیاز به ترجمه)
 •  ناظر هتل
 •  بلیط رفت و برگشت هواپیما
 •  تکمیل درخواست ویزای تایلند
 •  بیمه مسافرتی

خدمات تور بانکوک

●    گرفتن ویزای تایلند
●    بلیط رفت و برگشت هواپیما
●    رزرو هتل با صبحانه
●    ترانسفر از فرودگاه و برگشت
●    بیمه مسافرتی (بسته به تعداد روزهای اقامت)
●    تور فارسی لیدر
●    راهنمای محلی
●    گشت و گذار در اطراف شهر
●    کارت اعتباری تایلندی (در صورت نیاز)

خرید تور بانکوک 

خرید تور بانکوک مزایای زیادی دارد از جمله : 

کاهش هزینه های سفر

برخلاف تصور رایج، سفر بسته می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. آژانس های مسافرتی با ایرلاین ها و همچنین هتل های مختلف همکاری مستقیم دارند و برای این امر تخفیف های ویژه ای در نظر خواهند گرفت. این باعث می شود هزینه سفر با تور بسیار کمتر از سفر به تنهایی باشد.

بیمه سفر

در سفر با تورهای گروهی می توانید در برابر حوادث و حوادث غیر مترقبه بیمه شوید.

رزرو هتل

آژانس های مسافرتی علاوه بر رزرو هتل، فرآیند پرداخت را نیز انجام می دهند و به سادگی با ارائه کوپن به اتاق خود نشان داده می شوند. این بدان معناست که دیگر نیازی نیست در سفر نگران پیدا کردن هتل مناسب باشید.

ترانسفر از فرودگاه

پرواز از تهران به بانکوک حدود 6 ساعت طول می کشد و شما حدود 8 تا 10 ساعت تاخیر خواهید داشت که شامل دسترسی به فرودگاه و انجام کلیه مراحل ورود، ورود و خروج است. بنابراین، پیدا کردن تاکسی پس از رسیدن به بانکوک می تواند بسیار خسته کننده باشد. اما در سفر با تور، خودرویی جلوی درب فرودگاه منتظر شما خواهد بود تا شما را تا هتل همراهی کند.

از بین هتل های انتخاب شده انتخاب کنید

قطعا هیچ اطلاعاتی در مورد هتلی که قرار است در آن اقامت کنید نخواهید داشت و تنها چند عکس از آن خواهید دید. اما آژانس های مسافرتی اطلاعات کاملی در مورد این هتل ها دارند و تنها بهترین گزینه ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

ویزا

اگر به تنهایی سفر می کنید، گرفتن ویزا می تواند یک مشکل بزرگ و دردسر زیادی باشد. اما در سفر با تورهای گروهی، آژانس های مسافرتی به رسیدگی به ویزا می پردازند.

بانکوک پایتخت تایلند با جمعیتی در حدود 10000000 نفر است. این شهر یکی از توریستی ترین شهرهای جهان است که سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر و گردشگر است. نام رسمی این شهر را پادشاه بودا کرونگتپ (شهر فرشتگان) گذاشته است، به همین دلیل است که تنها فرشتگان قادر به ساختن چنین شهری زیبا هستند و دویست سال است که بومیان این شهر را به این نام میشناسند و خارجی ها نیز این را می دانند. بانکوک با 1500 کیلومتر مربع مساحت در کنار رودخانه چائو فرایا واقع شده است. بانکوک سیستم حمل و نقل بسیار خوبی دارد و می توانید با مترو، قطار هوایی (مونوریل)، تاکسی یا توک در اطراف بانکوک سفر کنید.

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر