×

هتل بانکوک

هتل بانکوک یکی از شناخته شده ترین هتل های جهان است که در شهر توریستی بانکوک واقع شده است. در این هتل امکانات بی نظیری در اختیار مشتریان قرار دارد. هر سال گردشگران فراوانی از سر تا سر دنیا به این شهر توریستی سفر می کنند و در هتل زیبای بانکوک اقامت می کنند. اقامت آن ها در این هتل زیبا، لحظاتی شاد برای افراد به همراه می آورد و خاطراتی زیبا در ذهن آنها می سازد. از نظر بسیاری از گردشگران، استفاده از خدمات رفاهی هتل بانکوک بهترین راه برای سپری کردن یک تعطیلات لذت بخش است. هر یک از امکانات ارائه شده در این هتل، با سلیقه همه مردم سازگار است. همچنین در کنار امکانات رفاهی فوق العاده و بی عیب و نقص این هتل، مناطق توریستی و گردشگری نیز در نزدیکی های این هتل بنا شده اند که لذت سفر را برای شما دو چندان می کند. 

 

هتل بانکوک

قیمت هتل در بانکوک

هتل بانکوک در این شهر توریستی و پر جذبه واقع شده است. تایلند دارای مناطق کوهستانی فراوانی است و فصول مختلف و شرایط آب  و هوایی گوناگونی دارد. این هتل زیبا در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق تایلند واقع شده است. این شهر یک استراحتگاه مناسب برای گردشگران و سپری کردن ایام تعطیلات است که همه مردم با هر میزان بودجه ای قادر به استفاده از این امکانات رفاهی هستند. هتل بانکوک در تاریخ های مختلفی در اختیار مردم قرار دارد و همه می توانند، با مراجعه به آژانس های مسافرتی، تاریخ سفر خود به این هتل را مشخص کنند. هر یک از هتل های بانکوک با توجه به امکانات رفاهی ای که دارند، قیمت به خصوصی برای ارائه خدمات تعیین می کنند. از این رو هزینه هر یک از این هتل ها با یکدیگر متفاوت می باشد. شما می توانید به سادگی، اتاق های هر هتل را بر اساس بودجه خود رزرو کنید. 

رزرو هتل در بانکوک

هتل بانکوک در آژانس های مسافراتی به خوبی در دسترس مشتریان قرار دارد. شما می توانید در سایت های مخصوص به آژانس ها امکانات رفاهی هر هتل را نیز بررسی کنید. به این ترتیب رزرو هتل نیز فرایند ساده تری می شود. شما می توانید اطلاعات و قیمت هر یک از اتاق ها را نیز در این بخش ها مشاهده کنید. رزرو هتل بانکوک با وجوه و ارز رایج هر کشور مقدور می باشد. هر هتلی خدمات خاص خود را دارد! امروزه شیوه رزرو اتاق در هتل ها بسیار ساده تر شده است. هر یک از این روش ها بسیار در دسترس هستند و افراد به سادگی قابلیت رزرو اتاق را دارند. شما می توانید با صرف کم ترین زمان در این سیستم های رزرواسیون، اتاق مورد نظر را پیدا کنید و برای اقامت مدت زمان مورد نیاز را تعیین کنید و بهای آن را نیز بپردازید. 

هتل های ارزان بانکوک

هتل بانکوک با قیمت های مختلفی در دسترس مشتریان قرار دارد. برخی از اتاق ها و خدمات رفاهی آن ها با هزینه کم تری ارائه می شوند. همچنین در برخی از جشنواره ها و بازه های زمانی، قیمت رزرو اتاق کم تر می شود و تخفیفاتی بر این هزینه ها لحاظ می شود. در صورتی که یک هتل مشخص انتخاب کرده اید، باید منتظر فرصت مناسبی باشید تا جشنواره های تخفیفاتی ارائه شوند. وجود تنوع بین هتل های شهر بانکوک، امکان انتخاب برای مردم را بیش تر می کند. برخی از هتل های ارزان قیمت این شهر شامل هتل گریس بانکوک، هتل بانکوک پالاس، هتل مونتین بانکوک، بهترین هتل بانکوک و هتل فرست بانکوک  است. هر یک از این هتل ها، امکانات رفاهی به خصوصی برای مشتریان به همراه دارد. شما می توانید با هر یک از این هتل ها در ادامه آشنا شوید. داشتن آگاهی کامل در رابطه با هتل های ارزان قیمت، پیش از رزرو آن ها، بسیار اهمیت دارد. 

رزرو هتل در بانکوک

هتل رامادا بانکوک

هتل بانکوک رامادا یکی از زیباترین و با شکوه ترین هتل های ایرانی است. در این هتل مراکز تجاری بسیاری واقع شده اند که امکان خرید را نیز برای مشتریان فراهم می کنند. استاندارد های بین المللی هتل رامادا توجه همه را به خود جلب می کند. شما می توانید، در بخش اطلاعات مربوط به رزرو، خدمات مربوط به ترانسفر به فرودگاه را نیز انتخاب کنید. به این ترتیب از فرودگاه نیز به سادگی به این هتل منتقل می شوید. رامادا هتل بانکوک دارای امکاناتی مانند خشکشویی، خدمات نگهداری از کودک و اتوشویی و... می باشد. به همین خاطر اقامتی بسیار لذت بخش را در این هتل سپری خواهید کرد. کارمندان این هتل به زبان های مختلفی مسلط هستند و از این رو ارتباط برقرار کردن با آنها کار ساده ای است. رزرو هتل در بانکوک  به سادگی انجام می شود. شما می توانید در هر یک از هتل های نام برده شده یک اتاق زیبا بگیرید؛ هتل رامادا بانکوک 4 ستاره در این بین جای می گیرد. شما می توانید از خدمات منحصر به فرد این هتل استفاده کنید.

هتل مونتین بانکوک

هتل بانکوک مونتین نیز یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های این شهر است. در این هتل فضای سبز و باغات بسیاری دور تا دور اتاق ها را فراگرفته اند. همچنین یک استخر زیبا نیز در میان این هتل واقع شده است. هتل بانکوک مونتین یک هتل 5 ستاره است. پارکینگ رایگان هتل مونتین یکی از مزایای استفاده  از این مرکز تجاری، تفریحی و رفاهی است. در این هتل نظافت روزانه اتاق ها نیز انجام می شود و رعایت نکات بهداشتی یکی از مهم ترین امکانات در این مرکز محسوب می شود. برگزاری جلسات اداری و سیاسی نیز در این هتل زیبا انجام می شود.  برای انجام تمرینات ورزشی نیز در این هتل فضایی در نظر گرفته شده است و ورزشکاران حرفه ای به سادگی می توانند در این مرکز تفریحی اقامت داشته باشند. 

هتل پولمن بانکوک کینگ پاور

هتل بانکوک کینگ پاور، یکی از هتل های زیبای این شهر است. این هتل دارای استخری بی نهایت بزرگ است که امکان یک شنای لذت بخش را برای مسافرین فراهم می کند. ساکنان در این هتل می توانند، جلسات کاری و اداری را با بهترین خدمات و امکانات برگزار کنند. استفاده از این امکانات اضافه در این هتل، هزینه های اضافی دارد. هتل کینگ پاور، در بین جاذبه های توریستی این شهر قرار می گیرد. در این هتل خدمات ویژه ای برای افراد کم توان و ویلچری نیز در نظر گرفته شده است. در این هتل صندوق امانات نیز وجود دارد و شما می توانید وسیله های با ارزش خود را در این صندوق ها قرار دهید. 

هتل کنراد بانکوک

هتل بانکوک کنراد، یکی از هتل های 24 ساعته در تایلند است. خدمات پذیرش این هتل به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان و مهمانان قرار دارد. ترانسفر فرودگاه نیز برای میهمانان این هتل قابل انجام است. مغازه ها و فروشگاه هایی در این هتل برای ارائه سوغاتی ایجاد شده اند که هر یک از آن ها محصولات مرسوم در تایلند را ارائه می دهند. هتل بانکوک کنراد یک هتل چند زبانه است! کارکنان این هتل، به زبان های چینی، ژاپنی، انگلیسی و تایلندی مسلط هستند و از این رو همه افراد در این هتل، قادر به برقراری ارتباط با سیستم پذیرش هستند. 

هتل های ارزان بانکوک

هتل اوکس بانکوک ساتورن

هتل بانکوک یک نقطه ایده آل، برای تفریح و آرامش است. این هتل به بسیاری از جاذبه های توریستی در بانکوک نیاز دارید! بیمارستان سنت لوئیس، خانه آقای کوکری و... در نزدیکی این هتل واقع شده اند. در این هتل بانکوک پارکینگ های خصوصی نیز در اختیار میهمانان قرار می گیرد. امکانات باربری در این هتل، سبب راحتی هر چه بیشتر مسافرین می شود. شما می توانید در این هتل، یک مربی شخصی برای ورزش بگیرید و تمرینات خصوصی یوگا را انجام دهید. در این هنل امکاناتی مثل کمد های قفل دار، حوله های اختصاصی، کالا های خواب شخصی و... وجود دارند. استفاده از استخر و فضای بازی موجود در این هتل در 4 فصل سال مقدور می باشد. 

هتل پاتوموان پرینسس

هتل پرینسس، در سال های اخیر، چندین جایزه دریافت کرده است. در این هتل تهویه مطلوبی وجود دارد و از این رو استفاده از خدمات رفاهی این مرکز تفریحی و اقامتی، برای کسانی که دارای مشکلات ریوی و آلرژی هستند، میسر می باشد. این هتل خدمات نگهبانی مطلوبی دارد و از این رو امنیت این هتل در سطح بالایی است. در این هتل زمین های ورزشی متعددی وجود دارند. بسیاری از رشته های ورزشی در این هتل پوشش داده می شوند. رشته های ورزشی مثل تنیس، بسکتبال و... در این قابل انجام هستند. مراکز تناسب اندام در این هتل فعال می باشند. سونا و استخر موجود در این هتل، یکی از جاذبه های تفریحی و توریستی به شمار می روند. 

هتل جاسمین گرند رزیدنس

هتل بانکوک دارای رستوران ها و مراکز خرید بسیاری است. مرکز تجاری کیو ای اس اس، در نزدیکی این هتل واقع شده است. در این هتل می توانید، به استخر های مخصوص به کودک نیز دسترسی داشته باشید. استفاده  از خدمات ماساژ موجود در این هتل لحظات مفرحی برای شما به ارمغان می آورد. هتل گراند رزیدنس تنوع غذایی بسیار عالی ای دارد و به همین خاطر استفاده  از خدمات رفاهی در این هتل برای عشاق غذا بسیار لذت بخش خواهد بود! زمین گلف 3 کیلومتری این هتل نیز یکی از امکانات تفریحی بی نظیر در این مرکز اقامتی به شمار می رود. سونا و جکوزی موجود در این هتل یکی از امکانات تریحی مهم به شمار می رود که میهمانان بسیاری از آن ها استفاده می کنند. 

هتل مونتین ریورساید

هتل بانکوک فقط برای مسافرین نیست و برای توریست ها نیز جذابیت دارد. این هتل از هتل های 5 ستاره موجود در بانکوک است. هتل مونتین ریورساید در فاصله 27 کیلومتری فرودگاه بین المللی این شهر واقع شده است. هتل بانکوک ریورساید، نزدیک ترین ایستگاه های اتوبوس را دارد و با مدت زمان بسیار کوتاهی رانندگی می توانید به بهترین و بزرگترین مراکز خرید در این شهر برسید. نورپردازی هنرمندانه در این هتل یکی از جاذبه های منتین ریورساید به شمار می رود. ظاهر جذاب و زیبای هر هتلی یکی از مزایای مهم آن به شمار می رود و توجه میهمانان را جلب می کند. منوی غذای این رستوران ویتنامی و تایلندی است و از این رو سفارش غذا در این رستوران بسیار جذاب می شود. 

هتل آنانتارا ساتورن

هتل بانکوک به مکان های دیدنی شهر دسترسی دارد و با صرف زمان کوتاهی، می توانید به جاذبه های توریستی این شهر برسید. هتل ساتورن، یک هتل 5 ستاره با چشم اندازی زیبا است. در طراحی هر یک از اتاق خواب های این هتل، از رنگ های گرم استفاده شده است و به همین خاطر طراحی و دکوراسیون هر اتاق در این هتل بسیار جذاب است. این هتل در دیزاین و دکوراسیون حرف اول را بین هتل های تایلند می زند! این هتل دارای یک رستوران در بام است که زوم اسکای نام دارد و تنوع غذایی وسیعی در اختیار شما قرار می دهد. در این رستوران منویی برای کودک نیز ارائه می شود که امکان سفارش غذای مجزا برای کودکان خردسال شما را فراهم می کند. 

هتل شانگری لا

هتل بانکوک شانگری لا یکی از بزرگ ترین هتل های بانکوک است. در این هتل 802 اتاق قرار دارد. این هتل در کنار یک رودخانه زیبا واقع شده است و به همین خاطر با اقامت در اتاق های رو به رودخانه در شانگری لا، می توانید چشم اندازی زیبا در محل داشته باشید. وجود مینی بار، صندوق های قفل دار، تلویزیون و... در هر یک از اتاق های هتل بانکوک شانگری لا، لذت و آرامش شما در مدت اقامت در آن را بیش تر می کند. شانگری لا به عبادتگاه های مخصوص شهر بانکوک نزدیک است. در این هتل 6 رستوران متنوع واقع شده اند که هر یک از آنها منوی غذای به خصوصی دارند. هر یک از این رستوران ها فعالیت بین المللی دارند. یکی از آنها فقط غذا های ایتالیایی سرو می کند و در دیگری غذا های تایلندی و چینی سرو می شوند. 

هتل کومو متروپولیتن 

هتل بانکوک کومو یکی از خوش نقش و نگار ترین هتل های این شهر زیبای توریستی است. این هتل در نزدیکی ایستگاه قطار هوایی شهر قرار گرفته است. اگر به خرید کردن علاقه دارید، اقامت در این هتل زیبا مزایای بسیاری برای شما دارد و شما را در فاصله کمی از مراکز تجاری و فروشگاهی این شهر قرار می دهد. در هتل بانکوک خدمات رفاهی بی نظیری دریافت می کنید، از جمله آنها می توان به رستوران رو باز این هتل اشاره کرد. همچنین استخر بزرگ این هتل نیز از محبوب ترین بخش های تفریحی هتل کومو متروپولیتن است. استفاده از بوفه مخصوص به کودک نیز در این هتل میسر می باشد. در رستوران های مستقر در این هتل، می توانید غذا های رژیمی برای خود رزرو کنید و رژیم غذایی تناسب اندام خود را نیز حفظ کنید. 

هتل ماریوت بانکوک

هتل بانکوک ماریوت در چند قدمی قطار اسکای واقع شده است. در این هتل امکانات رفاهی بسیاری در دسترس افراد قرار دارد. شما می توانید به سادگی از حمام های سنگ مرمر این هتل استفاده کنید. وجود یک مرکز تناسب اندام در این مرکز تجاری تفریحی و توریستی، امکانات آن را تکمیل می کند. شما می توانید از 8  رستوران مجلل در این هتل استفاده کنید و غذا های لذیذی را در هر یک از این هتل ها سفارش دهید. این هتل طراحی بسیار زیبایی دارد و از وسایل لوکس و زیبایی نیز در آن استفاده  شده است. مبلمان چوبی و کلاسیک موجود در هر یک از اتاق های این هتل، فضایی گرم و راحت برای شما به ارمغان می آورد. در این هتل دیوار های عایق دار استفاده شده اند که کیفیت برگزاری جلسات کاری شما را افزایش می دهند. شما می توانید با اقامت در این هتل، غذا های خوشمزه چینی را تست کنید و مزه عالی یک استیک وارداتی را بچشید. 

هتل رامادا بانکوک

هتل تویین تاور بانکوک

هتل بانکوک یک هتل 4 ستاره در این شهر است که نمایی زیبا و شیک دارد. طراحی منحصر به فرد این هتل و دسترسی آن به مهم ترین مراکز خرید در این شهر، بسیاری از توریست ها و گردشگران را به سوی این هتل جذب می کند. هر یک از پرسنل در این هتل به زبان های تایلندی و انگلیسی مسلط هستند و به همین خاطر نیز اقامت شما در این هتل به سادگی انجام می شود. مسافران در این هتل بانکوک می توانند از خدمات بیزینس و کسب و کار نیز بهره مند شوند. در اطراف این هتل جاذبه زیادی وجود ندارد و این یکی از نقاط ضعف در آن به شمار می رود. برخی از مراکز خرید مطرح آسیا در نزدیکی این هتل واقع شده اند که از جمله آنها می توان به مرکز خرید پالادیوم اشاره کرد. 

هتل بانکوک پالاس تایلند

هتل بانکوک پالاس تایلند، در یکی از بهترین مناطق این کشور واقع شده است. در اطراف این هتل به فروشگاه های شبانه روزی و دکه ها و مغازه های بسیاری دسترسی دارید که فرایند خرید را برای شما ساده تر می کنند. شما می توانید در این هتل تایلند از بسیاری امکانات استفاده کنید. رستوران ماکاسان یکی از مهم ترین مکان های تفریحی در این هتل به شمار می رود. تنوع غذا در منوی این رستوران بسیار مورد توجه است. شما می توانید انواع دسر ها و شیرینی های خوشمزه و محلی را در این رستوران تست کنید. این هتل در نزدیکی برخی از جاذبه های محلی شهر قرار گرفته است. دسترسی به وایفای و اینترنت رایگان در این هتل نیز یکی از مزایای اقامت در آن به شمار می رود که هزینه سفر شما را به شدت کاهش می دهد. هر اتاق در این هتل مجهز به یک تلویزیون است و از وان حمام و سایر امکانات رفاهی برخوردار می باشد. پذیرش این هتل نیز به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت می کند.  

هتل نووتل بانکوک

هتل نووتل دقیقا در کنار مرکز خرید پر طرفدار و مشهور پلاتینیوم واقع شده است. شما می توانید در این هتل از خدمات ویژه مخصوص به کودک استفاده کنید. طراحی هر یک از اتاق خواب های این هتل بسیار زیبا است. تهویه مطبوع و مناسب این هتل نیز یکی از مهم ترین ویژگی های اتاق های آن است. استخر روباز این هتل نیز بسیار زیبا است و به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. یک مرکز تناسب اندام نیز در این هتل واقع شده است که امکانات ورزشی آن را تکمیل می کند. شما می توانید هر یک از اتاق خواب های این هتل را با سلیقه دلخواه خود انتخاب کنید. اتاق های این هتل به رنگ کرم و قهوه ای طراحی شده اند. شما می توانید در این هتل ها از تلویزیون های صفحه تخت و مینی بار نیز استفاده کنید. در این هتل با دوازده دقیقه پیاده روی به ایستگاه قطار هوایی مربوطه دست پیدا می کنید. در هر یک از اتاق های این هتل، حمام های خصوصی قرار دارد که اقامت شما را دلپذیر تر می کند. در این هتل، پارکینگ رایگان نیز در اختیار هر یک از میهمانان قرار دارد. 

هتل نارای بانکوک

اما در کنار این هتل، نارای نیز یک مرکز رفاهی و تجاری بسیار لوکس و مجهز است که میزبانی فوق العاده ای برای میهمانان خود به همراه دارد. در این هتل کلیه قوانین مربوط به حفاظت از محیط زیست رعایت می شوند. شما می توانید، با رعایت استاندارد های بین المللی مخصوص به محیط زیست، از کلیه امکانات موجود در هتل نارای استفاده کنید. در این هتل ورود حیوانات ممنوع است. به همین خاطر نیز کسانی که به حیوانات آلرژی دارند، می توانند در کمال آرامش از امکانات موجود در آن استفاده کند. شست و شوی لباس ها در این هتل، با پرداخت هزینه های اضافی انجام می شود. شما می توانید از سرویس های ترانسفر مربوط به فرودگاه نیز در نارای استفاده کنید. تهویه مطلوب در این هتل نیز از مهم ترین مزایای آن است. در صورتی که جلسات مهمی در پیش رو دارید و می خواهید با نهایت کیفیت برگزار شوند، می توانید از امکانات برگزاری جلسات کاری در نارای برخوردار شوید. در این هتل رستوران سنری لانج و پپرونی فعالیت دارند. همچنین رابیانگتون نیز یکی از مهم ترین جاذبه های این هتل است که در آن انواع غذا های بین المللی سرو می شوند. 

هتل رزیدنس بانکوک

هتل اچ رزیدنس نیز در بانکوک فعالیت می کند که یکی از بهترین ها است. این هتل در نزدیکی پارک لومپینی واقع شده است. همچنین نزدیکی اچ رزیدنس به برج ناهاناکون نیز از دیگر مزایای اقامت در این هتل به شمار می رود. شما می توانید در این هتل به سادگی از استخر روباز موجود در آن نیز استفاده کنید. پس از اقامت در این هتل، مسئولین پذیرش در آن به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما خواهند بود. همچنین تحویل سریع اتاق پس از هر بار نظافت نیز از مزایای استفاده از این هتل لوکس بین المللی به شمار می رود. شما می توانید از امکانات اتوشویی موجود در این هتل نیز بهترین استفاده  را داشته باشید. اینترنت رایگان و وای فای در این هتل در اختیار همه مهمانان قرار دارد. رستوران های متنوع موجود در این هتل نیز از دیگر مزایای استفاده از آن می باشند. در این هتل، رستوران سلادون فعال است که در آن غذا های آسیایی و تایلندی سرو می شوند. همچنین در رستوران خود هتل صبحانه در ساعت مقرری سرو می شود و امکان سفارش سایر وعده های غذایی نیز در آن وجود دارد. سرو غذا های ژاپنی در این رستوران ها نیز از دیگر مزایای اقامت در رزیدنس به شمار می روند.

قیمت هتل در بانکوک
 

هتل شرایتون بانکوک

قیمت هتل بانکوک از لوکس ترین ها است و ساختمان بسیار بزرگ و وسیعی دارد. در این هتل لوکس بین المللی سقف ها و دکوراسیونی با تم طلایی رنگ وجود دارد که شکوه بسیار بالایی به این هتل می بخشد. بهترین هتل در بانکوک می تواند هتل شرایتون باشد! چرا که این هتل ده ها امکانات تفریحی و رفاهی برای شما به ارمغان می آورد. رستوران های مختلفی در شرایتون فعال هستند که امکان سرو غذا های بین المللی را در آن فراهم می کند. برخی از این رستوران ها غذا ای بین المللی و پیتزا سرو می کنند. برخی از آن ها در زمینه سرو  غذا های ایتالیایی کار می کنند. همچنین برخی از این رستوران ها غذا های محلی و تایلندی را در کل منطقه سرو می کنند. شما می توانید به انواع غذا های خوشمزه آسیایی و جنوب شرقی نیز دسترسی داشته باشید و از خدمات رستوران Riverside Grill نیز استفاده کنید. شما می توانید در تراس زیبای این هتل به منظره زیبا و جذابی دسترسی داشته باشید که آرامش سفر شما را بسیار بیشتر می کند. سالن های اسپا و تناسب اندام در این هتل نیز برقرار هستند که لذت سفر را برای شما دوچندان خواهند کرد. 

هر یک از اتاق های هتل ماندارین بانکوک  نیز یکی از بهترین هاس است. هتل شانگری لا بانکوک یکی از زیباترین هتل های این شهر است. شما می توانید در این هتل بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید. هتل شرایتون بانکوک توجه بسیاری از توریست ها را به خود جلب کرده است. برای داشتن یک سفر ایده آل و مطلوب، باید به هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید، توجه داشته باشید. امکانات یک هتل می تواند لحظات سفر شما را هیجان انگیز تر کند. در این زمینه علاقه مندی های خود را نیز مد نظر قرار دهید. اگر عاشق غذا هستید، هتلی انتخاب کنید که رستوران های بیشتر و بهتری داشته باشد. وجود رستوران های محلی و بین المللی در هر هتل یک مزیت برای آن محسوب می شود. همچنین اگر به تناسب اندام خود اهمیت میدهید، انتخاب هتل هایی با شرایط ورزشی بهتر و بیشتر برای شما مناسب تر است. در صورتی که در هتل انتخابی شما انواع زمین های تنیس و بسکتبال و... وجود داشته باشد، در طول سفر بهتر می توانید، تناسب اندام خود را حفظ کنید. 

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر