×

پرواز ماهان تایلند

در صورتی که برای سفر به دنبال کشوری می باشید که ساحل های زیبا و بکر و جاذبه های تاریخی و تفریحی فوق العاده ای دارد می توانید برای رزرو پرواز ماهان تایلند اقدام کرده و به این کشور آسیایی سفر کنید. تایلند یکی از زیباترین کشورها است که دارای حال و هوای شاد و جذابی می باشد. تور تایلند و بازدید از چنین مناطق دوست داشتنی به عنوان گزینه ایده آل در بین سفرهای خارجی به شمار می آید. محل قرارگیری کشور تایلند در آسیای جنوب شرقی می باشد که از طبیعت زیبا برخوردار است. در تور تایلند مکان های دیدنی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. مسافران و گردشگران با استفاده از پرواز ماهان تایلند می توانند از طبیعت زیبا این کشور که هر ساله توجه تعداد زیادی از مردم را به خود جلب می نماید بازدید کنند. جزیره فی فی، کاخ بزرگ بانکوک، بازار روی آب، معبد طلایی، پارک تاریخی سوخو تای و جزیره کوه لانتا جزء جاذبه های مهم در تورهای گردشگری تایلند محسوب می شوند.

 

پرواز ماهان تایلند

بلیط تایلند ماهان

بانکوک و پوکت مهمترین شهرهای تایلند می باشند و این دو شهر اولین مقصدهای سفر به کشور تایلند هستند. ولی ممکن است این سوال برای شما پیش آید که تهیه بلیط تایلند و سفر به این کشور پر رمز و راز از چه طریق امکان پذیر می باشد. با خرید بلیط تایلند ماهان می توانید به این کشور سفر کنید و از سرزمین های آبی و منظره های سرسبز دیدن کنید. توجه داشته باشید که امکان سخت و گران شدن هزینه خرید بلیط پرواز ماهان تایلند در فصل پاییز وجود دارد. لازم است این نکته را ذکر کنیم که بلیط های سفر به تایلند درست همانند بلیط های هواپیمایی انواع مختلفی دارند که فروش آنها به روش ها و در قیمت های مختلف انجام می گیرد. بلیط های سیستمی سفر به این کشور در رده های سنی گوناگون قیمت های متفاوتی دارند.

قیمت بلیط هواپیما تایلند ماهان

در صورتی که می خواهید برای سفر هوایی به کشور تایلند اقدام نمایید خوب است بدانید که بلیط تایلند توسط ایرلاین ایرانی ماهان به فروش می رسد. پرواز تایلند ماهان به دلیل اینکه روزانه هستند از محبوبیت قابل توجهی برخوردار می باشند. در بعضی از ایام سال همچون ماه های اسفند و فروردین، تعطیلات نوروز و کریسمس فروش بلیط تایلند به مقصد بانکوک از دو ماه قبل انجام می شود. لازم به ذکر است که بلیط تایلند ماهان به شهر پوکت تایلند همه به صورت غیر مستقیم می باشند. کسانی که قصد دارند خرید بلیط پرواز ماهان تایلند را انجام دهند و به این کشور سفر کنند باید بدانند که کشور تایلند چندین فرودگاه داخلی و بین المللی دارد. باید این نکته را بگوییم که قیمت بلیط تایلند ماهان یک طرفه با قیمت بلیط رفت و برگشت تایلند ماهان متفاوت است.

پرواز ماهان به تایلند

در سفر به کشور تایلند شاید برایتان جالب باشد بدانید که پرواز ماهان تایلند به صورت مستقیم از استان  تهران به طرف تایلند و همچنین شهر بانکوک از فرودگاه امام خمینی  استان تهران به طرف فرودگاه بانکوک انجام می گیرد. 6 ساعت و 15 دقیقه مدت زمان این پرواز می باشد. سایر پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان به طرف شهر پوکت کشور تایلند از فرودگاه امام خمینی تهران به سوی فرودگاه پوکت HKT انجام خواهد شد که 7 ساعت و 15 دقیقه مدت زمان این پرواز ماهان تایلند است. البته باید این نکته را ذکر کنیم که مسافران در طول سفر به تایلند توقف نیز دارند. بلیط تایلند پرواز ماهان به عنوان یکی از پرفروش ترین بلیط ها به شمار می آید که مسافران با تهیه آن می توانند در مدت زمان کوتاهی به این کشور زیبا و دوست داشتنی برسند.

 

پرواز ماهان به تایلند

پروازهای ماهان به تایلند

تایلند از جمله کشورهایی است که دارای طبیعت بسیار زیبا و حال و هوای جذاب می باشد. پرواز ماهان تایلند به بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت مسافران را به این مقصد آرامش بخش همراهی می نماید. در حال حاضر پرواز به کشور تایلند تنها به دو شهر بانکوک و پوکت به شکل مستقیم انجام می شود. برای سفر کردن به شهرهای دیگر تایلند این پرواز به شکل توقف هایی در طول سفر است. خطوط پرواز ماهان تایلند به شکل مستقیم از شهر تهران به تایلند صورت می گیرد. با تهیه بلیط پرواز ماهان تایلند می توان یک سفر آرام و فراموش نشدنی تجربه نمود. لازم به ذکر است که پرواز ماهان به کشور تایلند به مقاصد گوناگون در تمام روزهای سال انجام خواهد شد. در پرواز ماهان بانکوک فاصله هوایی تهران تا بانکوک در طول 7 ساعت پیموده می شود. بلیط هواپیما بانکوک ماهان را می توان به راحتی و سریع تهیه کرد.

بلیط هواپیما تایلند ماهان

در صورتی که قصد دارید در یک تاریخ ویژه در کشور تایلند حاضر شوید و یک تاریخ خاص نیز به کشور بازگردد انتخاب بلیط هواپیما رفت و برگشت پرواز ماهان تایلند به عنوان یکی از گزینه های ایده آل و مناسب به شمار می آید. این نوع بلیط در مقایسه با خرید بلیط تایلند یک طرفه دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. یکی از مهمترین مزایای این نوع بلیط نداشتن مشکل در زمان برگشت به کشور است و همچنین نگرانی شما در مورد پیدا نکردن بلیط هواپیما و ماندن در تایلند به طور کامل برطرف می شود. یکی دیگر از مزیت های اصلی و مهم این است که میزان قیمت بلیط رفت و برگشت تایلند در مقایسه با بلیط های یک طرفه بسیار مناسب تر و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

قیمت پرواز تایلند ماهان

برخلاف تصور برخی از افراد باید گفته شود که هزینه پرواز ماهان تایلند در بازه های گوناگون سال یکسان نبوده و کاملا متفاوت است. در روزهایی از سال که تایلند دارای آب و هوای خنک و مطبوع می باشد تعداد زیادی از گردشگران به این کشور سفر می کنند. به دلیل اینکه در این فصل های سال تعداد مسافران کشور تا حد قابل توجهی افزایش پیدا می کند میزان هزینه پرواز تایلند ماهان بیشتر می شود. در فصل هایی که این کشور بارانی یا خیلی گرم می باشد تعداد مسافران تایلند کاهش می یابد و در نتیجه بلیط هواپیما نیز قیمت پایین تری دارد.البته این نکته را درنظر داشته باشید که تعطیلات هم بالا رفتن قیمت بلیط تایلند با پرواز ماهان را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر تصمیم گرفته اید تا در عید نوروز عازم تایلند شوید لازم است که هزینه بیشتری را برای تهیه بلیط پرداخت نمایید. 

 

پروازهای ماهان به تایلند

قیمت پرواز ماهان به بانکوک

شهر بانکوک به عنوان پایتخت و پرجمعیت ترین شهر تایلند به شمار می آید که محل قرارگیری آن در کرانه شرقی رود چائو فرایا در مجاورت خلیج تایلند می باشد. این شهر از لحاظ تجاری، اقتصادی و همچنین گردشگری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همین موضوع باعث شده است تا پرواز ماهان به بانکوک قیمت بالاتری داشته باشد. زمانی که افراد شهر بانکوک را برای سفر گردشی خودشان انتخاب می نمایند گزینه های دیدنی فراوانی در پیش روی آنها وجود دارد. در صورتی که قصد داشتن یک سفر اقتصادی و مقرون به صرفه ای را دارید و دوست ندارید جمعیت زیادی از گردشگران را در بانکوک ببینید بهتر است فصل باران های موسمی تایلند را انتخاب نمایید. به دلیل اینکه در این فصل مسافران با انتخاب پرواز ماهان تایلند هزینه مناسب تر و کمتری را برای تهیه بلیط هواپیما بانکوک و هتل می پردازند. 

 روش های تهیه ارزان ترین بلیط هواپیما تایلند

یکی کارهایی که واقعا سخت و دشوار می باشد این است که بلیط هواپیما ارزان را پیدا کنیم. اما، در صورت بلد بودن راه آن به راحتی و آسانی می توان بلیط پرواز تایلند را با قیمت ارزان و مناسب پیدا کرد. از جمله شیوه های تهیه بلیط پرواز ماهان تایلند می توان به انتخاب ماه هایی اشاره کرد که تعداد مسافران این کشور زیاد نمی باشد. در این ماه های سال کشور تایلند مسافران کمتری دارد و ایرلاین ماهان بلیط های خود را خیلی ارزان تر از هر زمان دیگری می فروشد. دومین راه این است که با استفاده از بلیط لحظه آخری کشور تایلند سفر کنید. این بلیط مناسب ترین بلیط افرادی می باشد که هر لحظه آمادگی دارند تا به سمت فرودگاه حرکت کرده و با مسافران تایلند همسفر شوند.

بهترین زمان سفر به تایلند

قبل از تهیه بلیط پرواز ماهان تایلند خوب است ک ابتدا در مورد بهترین زمان سفر به کشور تایلند اطلاعات کافی داشته باشید. تایلند دارای آب و هوای گرمسیری می باشد و در سال سه نوع آب و هوا دارد که شامل آب و هوای بارانی، خنک و بهاری، گرم و خشک می شود. لازم به ذکر است که در روزهای گرم و خشک دمای هوا به دمای بسیار بالایی خواهد رسید. آن دسته از افرادی که تمایل دارند از آب و هوای خنک تایلند لذت ببرند می توانید بلیط کشور تایلند را برای ماه های میان ماه نوامبر تا ماه فوریه خریداری نمایند. در این ماه ها تایلند دارای روزهای خشک و بی باران است و آب و هوای آن رو به خنک شدن می باشد. در این ایام دمای هوای بانکوک میان 18 تا 32 درجه سانتی گراد تغییر می کند و در ماه دسامبر آب و هوای این کشور در حال سرد شدن است. بنابراین افرادی که برنامه ریزی سفر خود را برای چنین زمانی انجام داده اند نباید به همراه داشتن لباس گرم را فراموش کنند.

 

بلیط هواپیما تایلند ماهان

ویزای توریستی تایلند

در مبحث پرواز ماهان تایلند بد نیست که تعریفی از ویزای توریستی تایلند را ارائه دهیم. این ویزا توسط سفارت تایلند در کشور ایران صادر می گردد و هنگام ورود به فرودگاه در تایلند بر روی پاسپورت شما مهر می شود. ویزای توریستی نیز در صورت لزوم قابل تمدید است و این ویزا را نباید با مهر معافیت روادید صادر شده در فرودگاه اشتباه گرفت. بعضی کشور هایی وجود دارد که طی صحبت هایی و همچنین توافق هایی با دولت تایلند اجازه گرفتند تا شهروندان آنها در هنگام ورود به کشور تایلند به عنوان توریست از معافیت هایی مانند ویزا استفاده کنند. و همچنین این توریست ها بدون اینکه درخواست ویزای توریستی داشته باشند از کشور تایلند می توانند تا 90 روز در این کشور اقامت داشته باشند. 

درباره سفر به تایلند بیشتر بدانید

تایلند کشور زیبایی است و آب و هوای گرمسیری و فرهنگ غنی آن مانند آهنرباهای طبیعی برای کسانی که در نقاط دوردست دنیا زندگی می کنند عمل خواهد کرد. در واقع به همین دلیل است که تعداد متقاضیان خرید بلیط پرواز ماهان تایلند روز به روز در افزایش می باشد. بخش بزرگی از درآمد تایلند از صنعت گردشگری به دست می آید و او را به قطب گردشگری شرق دور تبدیل می نماید. هنگامی که برای تفریح، گشت و گذار به تایلند سفر می کنید شما یک توریست هستید. لازم به ذکر است که توریست مجاز به کار یا تجارت در تایلند نمی باشد. یک توریست به ویزای توریستی که در بخش قبلی آن را توضیح دادیم نیاز دارد تا بتواند برای مدت بیش از 30 روز در تایلند اقامت داشته باشد. به همین جهت قبل از اینکه پرواز ماهان تایلند را انتخاب کنید و سوار هواپیمای عازم کشور تایلند معروف به سرزمین لبخندها شوید باید برخی از دستورالعمل ها را رعایت کرده و مدارکی را تهیه کنید.

آشنایی با کشور تایلند

اگر قصد سفر به آسیا را دارید و میخواهید برای تهیه بلیط پرواز ماهان تایلند اقدام کنید بهتر است با تایلند بیشتر آشنا شوید. تایلند به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مسافرتی به شمار می آید. این کشور دارای هتل های مجلل بسیار زیادی می باشد. مسافران با توجه به بودجه سفر خود می توانند یکی از بهترین هتل های این کشور را رزرو کرده و در آن اقامت کنند. تایلند با 77 منطقه مختلف تنوع زیادی از منظره های زیبا و همچنین فرهنگ و سبک زندگی پر جنب و جوش را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. بانکوک، چیانگ مای و پاتایا جزء شهرهای عالی برای بازدید محسوب می شوند. تایلند گزینه های اقامتی فراوانی دارد از هتل های لوکس ساحلی و شهری با خدمات بی نظیر گرفته تا املاک بوتیک های خانوادگی، اقامتگاه های روستایی و خانه های زیبا. برخی از بخش های تایلند که از مسیر گردشگری خارج شده اند مانند دوی آنگ کانگ و شهرهای استانی در آیسان هتل هایی دارند که خیلی راحت هستند.

دلیل محبوبیت کشور تایلند

در میان تمام مقاصد جنوب آسیا که گردشگران از سراسر جهان دوست دارند از آن دیدن کنند تایلند محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. تایلند که به عنوان سرزمین لبخند شناخته شده است به خوبی توسعه یافته است. مکان های دیدنی در تایلند با صنعت توریستی پررونق بسیار زیبا شده اند. این کشور دارای خطوط هوایی مقرون به صرفه ای دارد و تهیه بلیط پرواز ماهان تایلند با مناسب ترین قیمت امکان پذیر می باشد. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت تایلند به جز برخوردار بودن از مکان های دیدنی فوق العاده این است که دارای شبکه قطار گسترده ای است که می تواند شما را خیلی سریع از یک مکان به نقطه دیگر تایلند برساند. به همین جهت، در صورتی که به دنبال یک مقصد گرمسیری عالی برای تعطیلات خود هستید پیشنهاد می کنیم بازدید از مکان های دیدنی تایلند را از دست ندهید.

بانکوک

بانکوک به عنوان یکی از مکان های معروف تایلند برای بازدید به شمار می آید. این شهر سریع و پرهیاهو بیش از 8 میلیون نفر جمعیت دارد که به دلیل احساس جهانی وطنی و زندگی خیابانی پرجنب و جوش به عنوان یک دروازه به بهترین معابد و کاخ های کشور تایلند شناخته شده است. بانکوک یکی از بهترین مکان ها جهت بازدید از تایلند برای اولین بار می باشد. شما از طریق پرواز ماهان تایلند می توانید از این شهر جذاب و زیبا دیدن کنید. برای تعداد زیادی از افرادی که به تایلند سفر می کنند بانکوک بهشت خرید است که چندین مرکز خرید دارد. علاوه براین مسافران و گردشگران می توانند از پارک لومپینی که در قلب شهر واقع می باشد و همین طور کانال های گوناگونی که در سراسر محله ها و رودخانه پرجنب و جوش چائو فرایا به هم متصل هستند دیدن نمایند.

 

قیمت بلیط هواپیما تایلند ماهان

کاخ بزرگ نمادی از سلطنت تایلند

یکی از بهترین جاذبه های توریستی تایلند کاخ بزرگ می باشد که در بانکوک واقع شده و دارای اهمیت تاریخی و صنایع دستی زیبا است. این کاخ 150 ساله که با معماری زیبا و جزئیات پیچیده تزئین شده است به عنوان یک مکان توریستی زیبا و دیدنی به شمار می آید و همچنین خانه پادشاه تایلند است. این کاخ به عنوان دربار سلطنتی و سازمان اداری دولت عمل می کند. دیوارهای کاخ وزارت جنگ تایلند و اداره های دولتی را به تصویر می کشد و آن را به یکی از بهترین مکان ها برای بازدید در تایلند تبدیل کرده است. در صورتی که می خواهید از طریق پرواز ماهان تایلند به این کشور سفر کنید حتما از کاخ بزرگ نیز بازدید کنید. تعداد زیادی از گردشگران که به بازدید از جاهای تاریخی و پر رمز و راز علاقه دارند هنگام سفر به تایلند از این مکان دیدن می کنند. آیوتایا نیز یکی دیگر از مکان های گردشگری محبوب تایلند است که به مدت 417 سال پایتخت تایلند بود. آیوتایا سازه های خیره کننده ای دارد که قدمت آنها به قرن ها برمی گردد. این مکان یکی از بهترین نقاط توریستی تایلند است و افرادی که دوست دارند در مورد گذشته باشکوه این کشور بدانند از آن بازدید می کنند.

با پرواز ماهان تایلند می توانید برای سفر به کشوری جذاب و زیبا آماده شوید. اگر در جستجوی بلیط هواپیمای بانکوک پایتخت کشور هستید یا ترجیح می دهید به جای دیگری پرواز کنید بهتر است قبل از اقدام به خرید بلیط حتما آگاهی های لازم را کسب نمایید. شرکت هواپیمایی ماهان به شما کمک می کند تا با صرف هزینه مناسب و مقرون به صرفه یک سفر راحت و خوبی را تجربه کنید. مسافران و گردشگران با پرواز ماهان تایلند می توانند از منظره ها و جاهای دیدنی فوق العاده بانکوک بازدید کنند و اوقات خوش و آرامش بخشی را در بهترین هتل های تایلند سپری کنند. برای اینکه در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید توصیه می شود خرید بلیط پرواز ماهان به تایلند را در ایام و فصل هایی انجام دهید که قیمت آن ارزان تر می باشد. شرکت ماهان مجموعه گسترده ای از بلیط های هواپیمایی ارزان از جمله رزرو رفت و برگشت و یک طرفه را در اختیار شما قرار می دهد.

 

تور های پیشنهادی نوید گشت

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر