×
درحال بارگزاری ...

تور هلند نوید گشت

هلند، کشوری واقع در شمال غربی اروپا به معنای زمین کم ارتفاع است. نام هلند (که از Houtland یا سرزمین جنگلی گرفته شده است)، در ابتدا به یکی از هسته‌ های قرون وسطایی کشوری که بعدها به ایالت مدرن تبدیل شد، داده شده بود و هنوز هم برای دو استان از دوازده استان آن (نورد-هلند و زید-هلند) استفاده می‌ شود. این کشور در واقع کم ارتفاع و به طور قابل توجهی مسطح است، با وسعت زیادی از دریاچه ها، رودخانه ها و کانال ها. آمستردام به عنوان پایتخت هلند، یکی از پر جنب و جوش ترین مراکز فرهنگ بین المللی جوانان است. در این مقاله قصد داریم در مورد برخی جاذبه های گردشگری و تور هلند مطالبی را بیان کنیم.

بهترین زمان سفر با تور هلند

بهترین زمان سفر با تور هلند در بهار یا پاییز است. چرا بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به هلند است؟ شما ترکیبی عالی از آب و هوای معتدل و جمعیت معتدل در طول بهار و پاییز را خواهید داشت. در این زمان ‌ها بهترین تعادل بین ارزش، سکوت و فعالیت ‌ها را خواهید داشت و دما از 9 تا 19 درجه سانتیگراد متغیر است.

جاذبه های گردشگری تور هلند

برخی از جاذبه های گردشگری تور هلند عبارتند از:
-    پروژه دلتا؛ پروژه دلتا مجموعه ای از ساخت و سازها هستند که بین سال های 1950 تا 1997 در استان های زیلند و هلند جنوبی برای محافظت از زمین های بزرگ در برابر دریا ساخته شده اند.
-    موزه رایکس؛ این موزه در آمستردام بزرگترین و معتبرترین موزه هنر و تاریخ در هلند است. 
-    کیندردیک؛ بیش از 1000 آسیاب بادی قدیمی هنوز در هلند وجود دارند. بیشترین تعداد آسیاب های بادی هلندی را می توان در نزدیکی روستای کیندردیک یافت.
-    هوگه ولووه؛ پارک ملی هوگه ولووه که یکی از بزرگترین ذخایر طبیعی پیوسته در هلند است که از مناطق گرمسیری، تپه های شنی و جنگل ها تشکیل شده است. 
-    باغ های کوکنهوف؛ باغ های کوکنهوف بزرگترین باغ های گل جهان است و در واقع تبلیغی برای صنعت گل هلندی محسوب می شود. 
-    تالار شهر دلفت؛ تالار شهر در دلفت ساختمانی به سبک رنسانس در میدان مارکت روبروی نیو کرک است. 
-    جزایر فریزی غربی؛ جزایر فریزی غربی زنجیره ای از جزایر در دریای شمال در سواحل هلند هستند. آنها به سمت شرق به عنوان جزایر فریزی شرقی آلمان ادامه می دهند. این جزایر، دریای شمال را از دریای کم عمق وادن جدا می‌کند.
-    کانال های آمستردام؛ سه کانال اصلی، Herengracht، Prinsengracht، و Keizersgracht کمربندهای متحدالمرکزی را در اطراف شهر تشکیل می دهند.

تور هلند از تهران

مطمئناً انتخاب تور از تهران می تواند بسیار مفید باشد. با توجه به اینکه تور هلند از تهران، قیمت مناسب تری نسبت به تور از دیگر شهرها دارد بنابراین می تواند انتخاب خوبی برای گردشگران باشد. همچنین در تهران شرکت های مختلفی در امر ارائه تور فعالیت می کنند و از اینرو می توانید هر زمان که مایل بودید نسبت به انتخاب تور و زمان حرکت آن تصمیم بگیرید. 

قیمت تور هلند

همانطور که می دانید در تورهای مسافرتی امکانات مختلف و انواع متفاوتی از آنها وجود دارد. بسته به اینکه چه خدماتی در طول تور به شما ارائه می شود، قیمت تور هلند ممکن است متفاوت باشد. ممکن است بخواهید در زمان های خاصی از تور هلند استفاده کنید که می تواند از قیمت کمتری برخوردار باشد. همچنین اینکه چه هتلی برای شما در آنجا رزرو می کنند نیز در قیمت تور تأثیرگذار است. 

تور هلند لحظه آخری

در برخی مواقع شرکت های ارائه دهنده تور با توجه به اینکه ظرفیت تور تکمیل نمی شود، اقدام به ارائه تخفیفاتی در لحظه آخر ثبت نام، می کنند. بنابراین اگر در لحظه آخر تصمیم به تهیه تور بگیرید، امکان دارد بتوانید از تخفیفات آن برخوردار شوید. در مورد تور هلند نیز چنین است. برای اینکه بتوانید از هزینه های سفر خود بکاهید، می توانید از تور هلند لحظه آخری استفاده کنید. 

تور هلند ارزان

همانطور که قبلا نیز بیان کردیم برخی عوامل، بر کاهش قیمت تور تأثیر می گذارند. برای تهیه تور هلند ارزان باید به تمام این نکات توجه داشته باشید. یکی از این نکات خرید تور در لحظه آخر است. همچنین انتخاب زمان مناسب تور می تواند تأثیر بسزایی در کاهش قیمت آن داشته باشد. 

هزینه تور هلند

با پرداخت هزینه تور هلند می توانید از جاذبه های فراوان این کشور بهره مند شوید. البته با در نظر گرفتن برخی ملاحظات می توانید از هزینه های خود بکاهید. از جمله اینکه از تورهای با زمان کوتاه تر استفاده کنید و یا اینکه از تورهایی استفاده کنید که هتل های سطح پایین تری را رزرو می کنند. 

تور هلند ۱۴۰۱

در سال ۱۴۰۱ با توجه به از بین رفتن بسیاری از محدودیت های کرونا و امکان سفر راحت به کشورهای دیگر، بسیاری از مردم تصمیم به مسافرت گرفته اند. در این بین تور هلند ۱۴۰۱ نیز رونق زیادی پیدا کرده است. در این تور شما می توانید اوقات خوشی را در کشور هلند با جاذبه های گردشگری فراوان آن سپری کنید. در این مقاله سعی کردیم در مورد تور هلند و جاذبه های گردشگری آن مطالبی را بیان کنیم. همچنین در مورد انتخاب تور از تهران و مزایای آن نیز نکاتی را ایراد نمودیم. در مورد تور لحظه آخری هلند مطالبی را عنوان کردیم و بیان نمودیم که با انتخاب تور ارزان می توانید از سفر به این کشور زیبا لذت ببرید. همچنین در مورد تور هلند ۱۴۰۱ نیز به نکاتی اشاره نمودیم.

تور های پیشنهادی نوید گشت : تور اروپا

تور نوروز 1402 تور ژاپن تور توکیو
تور تایلند تور بالی تور پوکت
تور آفریقای جنوبی تور سامویی تور بارسلون
خدمات ویزا تور مالاگا تور اسپانیا
تور فرانسه تور پاتایا تور بانکوک
تور مالدیو تور ایتالیا تور پاریس
تور آفریقا تور فیلیپین تور سریلانکا

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر در این فرم شما شرایط حریم خصوصی و قوانین را خوانده و می پذیرید
افزودن نظر